Найпоширеніші помилки SEO WordPress на місцях

Поширені SEO помилки в WordPress на місці

WordPress досить добре оптимізований для пошукових систем поза коробкою, але це не ідеально. Користувачі роблять багато помилок у WordPress SEO на місці. Більш конкретно, WordPress потребує допомоги у двох напрямках:


 1. Додатковий функціонал у вигляді вдосконаленого додатка для SEO, наприклад Йоаст SEO.
 2. Ефективне застосування заходів щодо SEO на місці.

Зрештою, ви відповідають за те, наскільки добре оптимізований ваш сайт для сторінок результатів пошуку (SERPs). Якщо ви не дотримуєтесь основних основ SEO, будь-які встановлені вами плагіни чи віджети будуть мало корисні.

Зважаючи на це, я написав цей список найпоширеніших помилок WordPress SEO, а також рекомендації, як їх уникнути. Спочатку ми зупинимося на помилках, характерних для окремих публікацій та сторінок. Потім про помилки, які можуть мати наслідки на всьому веб-сайті. Наприклад тип проблем, які можуть мати істотний вплив на здатність вашого веб-сайту проводити рейтинг за відповідними ключовими словами. Якщо ви виявите, що ваш сайт є жертвою деяких із цих помилок, виправлення їх може суттєво змінити приплив трафіку пошукової системи на ваш сайт WordPress.

Contents

1. Не оптимізуючи свою постійну посилання

Ваше постійне посилання корисне для двох речей:

 1. Надання відвідувачам вашого сайту вказівки про те, про яку сторінку йдеться
 2. Вказівка ​​на відповідність пошуковим системам

Таким чином, ви повинні переконатися, що ваша структура постійної посилання визначена правильно в Налаштуваннях> Постійні посилання на вашому сервері:

Постійні посилання
Як ти бачиш, Постійні посилання встановлюються на назву посади (або сторінки). Я зазвичай рекомендую такий формат. Ви можете додати дату до своєї постійної посилання, якщо вміст на вашому веб-сайті якимось чином не відповідає даті (наприклад, статті новин). Але для більшості блогів використання найменування допису має найбільш сенс.

Після того, як ви правильно встановили структуру постійної посилання, ви хочете переконатися, що постійні посилання кожного з ваших публікацій добре оптимізовані під конкретні ключові слова, на які ви орієнтовані. Наприклад, ось постійна посилання на цю публікацію:

Постійна посилання

Як бачите, це не просто відображає цілу назву (саме це робить постійна посилання за замовчуванням у WordPress). Я вніс зміни до нього, щоб зосередитись лише на найважливіших ключових словах у заголовку, які будуть корисні для Google, коли справа стосується інтерпретації відповідності.

2. Не оптимізуючи презентацію SERP-вашої пошти

Однією з багатьох причин я вважаю плагін Yoast SEO (згаданий на початку цієї публікації) настільки неоціненним є його параметри оптимізації за пост / сторінку. Ось скріншот того, як виглядають варіанти публікацій Yoast:

Налаштування фрагменту SEO Yoast

Якщо ви не оптимізуєте свої публікації та сторінки, заповнивши поля вище, ви пропустите кілька підказок:

 • The Зосередження ключового слова дозволяє оцінити, наскільки добре оптимізована ваша публікація / сторінка в цілому для основного ключового слова.
 • The Назва SEO дозволяє налаштувати свої title тег (на відміну від заголовка в самому вмісті), щоб бути більш зручним для пошукових систем.
 • The Мета Опис дозволяє створити опис вручну для вашої сторінки / публікації. Це відображатиметься як в SERP, так і в інших місцях (наприклад, на сайтах соціальних медіа). Написання описів вручну може мати різний позитивний вплив на частоту кліків.

Переконайтеся, що кожна сторінка та публікація на вашому веб-сайті оптимально відредагована для відображення у програмі SERP.

3. Погане взаємопов’язання

Існує ряд переваг для зв’язку між публікаціями блогу на вашому сайті. Сюди можна віднести такі речі, як нижчий показник відмов або посилене залучення користувачів. Але для цілей SEO ми ставимося до релевантності.

Простіше кажучи, якщо Google бачить, що ви посилаєтесь на контекстно релевантні сторінки вашого веб-сайту, вони краще зрозуміють відповідність вашого сайту певній темі в цілому. Ефективне взаємозв’язок може продемонструвати релевантність певної сторінки до теми. Але це ще не все. Це також може призвести до загального збільшення рейтингів по всій темі (оскільки ваш сайт визнаний авторитетом).

Ключовим фактором є взаємозв’язок часто (але лише коли це доречно) та використання якорних текстів, багатих на ключові слова. Замість того, щоб “дізнатися більше, натисніть тут“, Пишіть” дізнайтеся більше про дресирування собак“. Плагін, який я вважав надзвичайно корисним для того, щоб зробити взаємозв’язок швидшим та простішим, – це Link Whisper. Перегляньте наш огляд посилання Whisper, якщо ви хочете дізнатися більше.

4. Погане зовнішнє пов’язування

Хоча це може здатися протиінтуїтивним, ви можете регулярно позитивно впливати на рейтинг пошукових систем посилання на відповідні та авторитетні зовнішні сайти. Це з двох причин:

 1. Коефіцієнт відповідності, як обговорювалося у розділі, що взаємозв’язується вище
 2. Google любить бачити, як сайти посилаються на інших – так само, як медичний журнал цитує інші дослідження

Простіше кажучи, якщо ваш сайт не посилається на зовнішні сайти, Google сприйме це як знак того, що ваш вміст не особливо цінний. Тому переконайтеся, що ви регулярно посилаєтесь на відповідні та авторитетні веб-сайти та блоги у своїй ніші. Наприклад, ми вважаємо Yoast авторитетом у всіх питаннях WordPress SEO, і в них є чудова стаття чому вихідні посилання мають значення.

5. Погана оптимізація зображень

Якщо мова йде про поширені помилки в WordPress SEO, то я бачу, як правило, погана оптимізація зображення. Пошукові системи не можуть бачити текст у формі зображення, тому вам потрібно трохи потримати їх руку, коли мова йде про медіа. Саме тут надходять теги alt та title, як показано тут у завантажувальному пристрої WordPress:

оптимізація seo-образів

У світі SEO триває безкінечна дискусія щодо того, наскільки важливими є теги alt та title відповідно. Але замість того, щоб витрачати свій час на це, я просто додаю текст обом. Що стосується цих тегів, то вам слід зосередити увагу як на SEO, так і на зручності використання.

Для багатьох людей (наприклад, людей із вадами зору або мобільних користувачів) зображення можуть не відображатися, і в такому випадку вони побачать вкладений текст. Отже, він повинен бути описовим для зображення, а також зосереджуватися на ключових словах, що відповідають змісту. Не забудьте додати текст alt та title до логотипів, тегів та будь-яких навігаційних зображень. Вони всі корисні для надання пошуковим системам більш широкого контексту щодо теми вашого веб-сайту. Але це лише верхівка зображення айсберга. Ви можете скористатися цим посібником про те, як оптимізувати зображення, щоб дізнатися більше про способи вдосконалення зображення для швидкості та SEO.

6. Погана категоризація / маркування

Це справжнє домашнє вихованці моїх сторінок – сторінки, які асоціюються з величезною кількістю категорій та тегів. Як пошукова система повинна мати сенс публікації, яка асоціюється з широким діапазоном ключових слів?

Класифікуйте та позначте вибірково та конкретно. У вас має бути обмежена кількість категорій (як правило, менше 10, за певними винятками) та обмежена кількість тегів (можливо, не більше 50). Якщо категорію тегів використовували лише кілька разів, вона, ймовірно, не варта існування.

Я просто спрощую речі, коли мова йде про повідомлення в WordPress та таксономії – менше менше. У своєму власному блозі я пов’язую кожну публікацію лише з однією категорією та жменькою високорелевантних тегів. Таким чином, я створюю контекстуально відповідні сторінки таксономії, які Google вважає придатними для ранжирування.

Добре побудовані сторінки з категоріями та тегами надають пошуковим системам широкий контекст. Таким чином вони можуть скласти уявлення про релевантність вашого сайту в тій чи іншій темі, а також можна класифікувати на індивідуальній основі. Якщо ви все-таки вирішили скласти сторінки категорії якості та теги, пам’ятайте, що вони встановлені для індексації. Щоб дізнатися більше про кращу практику щодо категоризації та маркування.

7. Погано структуровані заголовки

Заголовки HTML (наприклад,

тег) надайте Google багато контексту, що стосується релевантності вашого сайту. Слова, розміщені в тегах заголовка, мають вагу більше, ніж ті, що містяться в основному вмісті вашого сайту.

Таким чином, життєво важливо, щоб ви завжди включали відповідні ключові слова в ці заголовки, коли це можливо, але Це є також важливо, щоб ваші заголовки були структуровані належним чином. Деякі теми WordPress не відповідають найкращій практиці в цьому плані, тому ви можете перевірити теги заголовка вже зараз. Коротко:

 • На вашій домашній сторінці

  Тег має бути назвою вашого сайту

 • На всіх інших сторінках

  тег має бути заголовком (тобто публікацією / сторінкою)

Таким чином, на вашій домашній сторінці є найкращі шанси оцінити ім’я вашого веб-сайту, а інші сторінки мають найкращі шанси оцінювати будь-яку конкретну тему..

Крім того,

і

Теги повинні бути вільними для використання як контекстуально релевантні підзаголовки. Яка ваша тема не слід Ви робите це використання цих тегів для марних цілей (наприклад, для заголовка “рекомендовані публікації” у віджеті бічної панелі – це зовсім не допомагає пошуковим системам). Для отримання додаткової інформації про те, як правильно структурувати теги заголовків, ознайомтеся з цією поглибленою публікацією Джоост де Валк.

8. Вказівка ​​пошукових систем на індексацію занадто багато

Дуже багато людей помиляються, вважаючи, що Google сканує та індексує весь їхній сайт. Хоча Google може повзати весь ваш сайт, це часто не буде індексувати всі публікацій та сторінок. Насправді ви насправді не хочете, щоб Google сканував увесь вміст на вашому веб-сайті – лише той матеріал, який насправді варто класифікувати. Все інше є зайвим, і вам не приносить користі бути в індексі Google. Зокрема, такі сторінки включають:

 • Невикористані таксономічні / архівні сторінки (наприклад, теги, авторські архіви, архіви на основі дат тощо)
 • Ваша політика конфіденційності
 • Юридичні відмови

Ви отримуєте ідею. Чим “чистіший” сайт, який ви можете представити Google, тим краще. Все, що не стосується користувачів або не має користі для пошукових запитів, служить лише для зменшення релевантності вашого сайту. Таким чином, ви повинні переконатися, що для всіх таких сторінок встановлено значення “noindex”, тобто сказати пошуковим системам не індексувати його. Це легко зробити за допомогою плагіна типу Йоаст SEO, що дозволяє вам не застосовувати цілі таксономії / архіви noindex.

З встановленим плагіном просто перейдіть на сторінку SEO> Зовнішній вигляд пошуку. Потім перемкніть опцію “Показати (Тип публікації) у результатах пошуку?” до Ні для кожного типу публікації, яку ви хочете зробити noindex. Потім перейдіть до Таксономії і Архіви вкладки зробити те ж саме.

Yoast SEO: Типи вмісту за замовчуванням

Ця опція також доступна на основі публікації на сторінці або на сторінці:

Індексація Yoast SEO Post

9. Не надання сайту XML

Карта сайту XML ні в якому разі не потрібна. Але не надавати його пошуковим системам – це як давати комусь складні вказівки до вашого будинку в усній формі, а не на вашу адресу. Пошуковим системам набагато простіше, якщо ви скажете їм, що слід індексувати. Таким чином Google, Bing та інші знають, що з ваших індексованих сторінок є найважливішим.

Найбільшим гріхом не надавати файл XML-карти є той факт, що це так просто легко зробити. Якщо у вас вже встановлений вищевказаний плагін Yoast SEO, просто перейдіть на сторінку SEO> Загальні> Особливості та увімкніть функціонал мапи сайту XML:

Карта сайту Yoast SEO XML

Це все є для цього Yoast базуватиме ваші мапи сайту на різних варіантах, які ви включаєте / вимикаєте у програмі Пошук Зовнішній вигляд розділ. Тепер плагін буде зберігати на вашому сервері динамічно оновлену мапу XML для пошукових систем, які використовуються під час сканування вашого сайту.

10. Зосередження уваги на мета-ключових словах

Це менш помилка і більше повна трата часу, тому що Google не враховує мета ключових слів при ранжуванні сайтів. Мета-ключові слова історично використовувались спамерами до такої міри, що Google зараз для них не надає жодної цінності. Тож якщо ви все ще використовуєте мета-ключові слова, зараз саме час зупинитися.

11. Дублювання вмісту (та не визначення канонічних URL-адрес)

Дуже багато людей скажуть вам, що дублікат вмісту – ваш найгірший ворог. Якщо Google побачить, як ви публікуєте вміст, який є в іншому місці, він відкриє священний пекло на вашому веб-сайті, поки не залишиться нічого, окрім гарного HTML.

Насправді це не обов’язково правда. Google (не завжди) санкціонує сайти за використання повторного вмісту. Натомість, якщо він бачить дві веб-сторінки з майже однаковим вмістом, він спробує з’ясувати, хто з них був оригінальним видавцем. Тоді вона надасть пріоритет цій сторінці в результатах пошуку перед іншою.

З іншого боку, дублювати вміст на одному веб-сайті не дуже. Хоча це не всесвітня проблема, наявність кількох примірників одного і того ж вмісту на кількох сторінках просто безладна. Маючи двадцять статей “Огляд Bluehost”, це не допоможе вам класифікуватись на першій сторінці. Зробіть все можливе, щоб комбінувати дублікати статей у блозі та перенаправляти видалені публікації / сторінки до найбільш релевантних (знову ж таки, Yoast SEO дуже корисний із вбудованим менеджером перенаправлення).

І, можливо, набагато більше, ніж ви думаєте, випадкові копії сторінок, на яких домашня сторінка вашого сайту може існувати в обох www і не-www (тобто https://yoursite.com/), а також http і https версії, які насправді є окремими сторінками. Рішення полягає у визначенні того, що відомо канонічні URL-адреси для кожної веб-сторінки вашого сайту.

12. Не оптимізуючи швидкість

Швидкість завантаження вашого сайту має надзвичайно важливе значення. Люди ненавидять сайти, які повільно завантажуються, а також з розширенням, як і Google (і, можливо, інші пошукові системи). Простіше кажучи, швидкість, з якою завантажується ваш сайт, може насправді вплинути на ваш рейтинг.

Таким чином, ви повинні переконатися, що ваш сайт завантажується в два рази швидкий час. Існує велика кількість посібників, як пришвидшити WordPress, а також оптимізовані WordPress хостинг та кешування плагінів, якими ви можете скористатися, щоб допомогти.

Ви також можете скористатися популярними безкоштовними інструментами для тестування швидкості сайту, такими як Pingdom та PageSpeed ​​Insights, щоб оцінити швидкість та місця вузьких місць..

13. Не оптимізується для соціальних медіа

Незалежно від того, любите ви соціальні медіа чи ні, ви повинні переконатися, що ваші профілі правильно налаштовані та пов’язані з вашим WordPress через Open Graph та Twitter Cards. Якщо ви ще не здогадалися, Yoast SEO – це швидкий і простий спосіб зробити це, оскільки соціальні налаштування вбудовані в плагін.

Соціальні настройки Yoast SEO

Це може здатися порівняно незначною річчю, але переконання, що ваш сайт правильно пов’язаний із вашими соціальними медіа, допоможе забезпечити ваші публікації більш “доступними для доступу”. Крім того, за допомогою Yoast ви можете додавати власні власні метатеги Facebook та Twitter. Сюди входить назва, опис та оптимізоване зображення. Знову ж таки, це може допомогти покращити видимість та публікацію публікації.

Мета-теги Facebook та Twitter Yoast SEO на замовлення

Підвищення загальних помилок SEO на місцях

SEO може бути досить залякаючою – є багато чого помилитися. Але зворотний бік цього полягає в тому, що якщо ти можеш отримати більшість речей правильно, у вас буде велика перевага перед конкуренцією. Більшість помилок WordPress SEO, які ви бачите вище, не є ракетною наукою. Крім того, коли ви зрозумієте основні принципи SEO, ви зможете інтуїтивно зрозуміти, коли щось добре для рейтингу вашого сайту, і навпаки.

Чи є у вас які-небудь поради щодо SEO для користувачів WordPress, які я не висвітлював ні в цій публікації, ні в інших? Якщо так, будь ласка, поділіться з нами у розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map