Найкращі практики WordPress SEO на 2020 рік та далі

Найкращі практики WordPress SEO

SEO-пейзаж майбутнього – мінливе місце. А ти знаєш, чому? Повноваження (ака Google) роблять все можливе для створення кращої, швидшої та безпечнішої мережі для всіх нас. Звичайно, вони виграють у десять разів більше, але кого це хвилює? Що ж, вам слід, тому найкращі практики WordPress SEO настільки важливі.


Принаймні, якщо ви є власником сайту WordPress і все ще хочете оцінити (або добре) за своїми умовами. Розумієте, щоб запропонувати покращений досвід пошуку (і отримати мільярди доларів прибутку на якусь майбутню дату), Google повинен постійно оновлювати свої алгоритми пошуку, що стосується прикрості експертів з SEO (так, це включає вас).

У недавньому минулому я міг легко зайняти найкращі позиції в Google (SERPs – Сторінки результатів пошукової системи), буквально “завантажуючи” ключові слова в мій вміст. Що? Це було те, що було зроблено – ось як це робили SEO експерти зліва, справа та по центру. Я навіть не торкнувся побудови посилань, але мій рейтинг висок, як орли на стероїдах.

Тоді Google зламав батоги, і двері показали начинку ключових слів. Без сумніву, мій рейтинг впав так само, як Ікар, але це не в цьому. Народилася нова ера в SEO: ера релевантного і цінного контенту, альт-тегів, атрибутів заголовка та чого ні.

Тим не менш, Google продовжував надходити оновлення алгоритмів і заперечував SEO та веб-майстрам у всій соковитій інформації, яка безумовно допоможе вашій SEO-кампанії. Сьогодні вам просто потрібно трохи відступити, і Google не вагається, коли ви висушите.

Але ви все ще сподіваєтесь, що побачивши, Google показує вам саме те, що вам потрібно зробити, щоб досягти найкращого рейтингу. Це найкращі практики WordPress SEO, які ми охарактеризуємо в цій публікації, тому будьте готові розважитися та створити грізний SEO-профіль, який витримає наступне розгортання алгоритму. Ось і ми…

Які найкращі практики для WordPress SEO?

Перш ніж ми перейдемо до кращих практик роботи з WordPress SEO, дозвольте мені зазначити кілька речей, які ви могли б знати про ідеального початківця.

По-перше, SEO включає дві стратегії, а саме оптимізацію на сторінках та поза сторінками. Оптимізація на сторінці складається з усіх заходів з оптимізації, які ви здійснюєте на своєму сайті (або веб-сторінках). Сюди входить створення вмісту, додавання ключових слів та оптимізація заголовка та метатегів. Оптимізація за межами сторінки – це будь-яка інша SEO-діяльність, яка включає веб-сайти третіх сторін, такі як коментування в блогах, гостьовий блог, подання каталогів, створення посилань та соціальні закладки.

По-друге, у нас є біла та чорна шапка SEO. Перша – це стратегія SEO, яка дотримується правил SEO, встановлених Google та іншими пошуковими системами. З іншого боку, blackhat SEO включає в себе ігрові пошукові системи, які приземлять вас лише у гарячий суп. Ви повинні намагатися розробити стратегію SEO з білим капелюхом і ніколи не замислюватися над тим, як маніпулювати пошуковими системами, використовуючи техніку чорного капелюха. Простіше кажучи, не намагайтеся використовувати інші брудні хитрощі, які не містять, скажімо, цього винахідливого SEO посібник від Google.

Якщо це не вийде, давайте перейдемо до найкращих практик WordPress SEO, про які потрібно пам’ятати та впроваджувати у 2020 році в майбутньому.

1. Проведіть дослідження проникливих ключових слів

Начинки для ключових слів використовувались як техніка SEO в минулі дні, але сьогодні Google спохмурнів на цю практику. У той же час ключове слово як чинник ранжування не мертве. Google та інші пошукові системи все ще покладаються на ключові слова для ранжування веб-сайтів, тобто ваша SEO-стратегія повинна керуватися проникливими дослідженнями.

WordPress SEO Кращі практики дослідження ключових слів

Чи хотіли б ви високо оцінити рейтинг в Google за фразою “WordPress теми” або “WordPress плагіни”? Такий інструмент, як Планувальник ключових слів Google AdWords може допомогти вам визначити конкурентоспроможність своїх умов, а також отримати альтернативні ключові слова для використання у вашому вмісті. Ви також можете використовувати Google Analytics щоб перевірити ключові слова, які користувачі використовують для пошуку вашого веб-сайту. Статистика вашого сайту WordPress – ще одне джерело ідей для ключових слів.

Для кожного ключового слова намагайтеся отримати десять (10) альтернатив. Наприклад, якщо вибране ключове слово або фраза є “WordPress теми”, ви можете отримати альтернативи, такі як “чуйні теми WordPress”, “багатоцільові теми WordPress”, “преміальні теми WordPress” тощо.

Ubersuggest Інструмент добору ключових слів

Вам потрібна допомога у вирішенні ключових слів? Спробуйте Ubersuggest. Цей безкоштовний інструмент від одного з найкращих світових експертів з SEO допомагає з ідеями щодо ключових слів, а також дає корисну інформацію. Якщо ви натиснете на Ідеї ​​ключових слів Ви побачите приблизний показник успішності для цілі ключового слова, а також поточну конкуренцію в рейтингу. На скріншоті вище ви бачите, що класифікація за ключовим словом “WordPress” є жорсткою – тим більше, що поточні топ-сайти для цього терміну мають великі показники домену та міцну соціальну присутність.

Проводячи дослідження, подумайте про ключові слова. Розтягніть свою ключову фразу до максимуму чотирьох (4) слів, і ви будете мати більше шансів добре оцінити свої ключові слова з одним словом. Наприклад, “WordPress теми” є більш конкурентоспроможними, ніж “чуйні багатоцільові теми WordPress”, це означає, що першим буде складніше, а не другому..

Розсипте кілька цих ключових слів у своєму вмісті, і ви повинні почати насолоджуватися кращими рейтингами приблизно через місяць. Так, правильно, SEO потребує часу – ви не будете насолоджуватися результатами протягом ночі. Будь-який “експерт” з SEO, який обіцяє вам золоту позицію нумеро uno за “пару днів”, веде вас на прогулянку. SEO – це довготривалий і безперервний процес, який триває впродовж життя вашого веб-сайту.

Повернувшись до розповсюдження ключових слів у вашому вмісті, ми поговоримо про щільність ключових слів як частину найкращих практик роботи WordPress SEO за мить, тому не вдавайте його.

2. Зосередьтеся на вмісті – Король SEO

Вміст все ще є. Унікальний, цінний та релевантний контент, який є. Окрім того, що є найбільшим з усіх SEO-рейтингових сигналів, високоякісний контент – це, перш за все, життєва кров вашого веб-сайту.

Веб-сайт без вмісту – це не веб-сайт. Таким же чином, веб-сайт із неякісним вмістом нагадує тупий ніж – це може зробити цю роботу, але ви повинні докласти більше сил. Веб-сайт із усталеним вмістом мертвий як для пошукових систем, так і для відвідувачів людей. Це я розумію з перших вуст, тому що, по суті, я ходив довгі періоди, не публікуючи у своєму власному блозі. Результати? Зниження залучень користувачів та втрачені рейтинги SEO.

Ми лише згадали, що ваш вміст повинен бути унікальним, цінним та релевантним. Що це означає? По-перше, ваш вміст має бути унікальним, оскільки пошукові системи, тим більше Google, не розважають про плагіат – чи дублюють контент. Ваш вміст повинен принести щось свіже до столу – воно повинно бути унікальним, якщо ви хочете добре оцінити його.

Без сумніву, ви можете витягнути цитати з будь-якого місця в Інтернеті, але копіювання наклеювання цілої сторінки лише приведе вас у біду.

Іншими словами, видаліть повторюваний вміст на своєму веб-сайті, включаючи URL-адреси. Google не бачить http://yoursite.com та http://www.yoursite.com як однакову сутність, тобто ваш рейтинг розподілений між двома URL-адресами. Ви можете навіть отримати штраф за те саме.

Я зіткнувся з цим викликом один раз і вирішив його легко. Якщо ви знаєте, як обходити папки свого сервера та WordPress, додавання наступного коду до вашого файлу .htaccess має зробити цю справу:

ПереписатиEngine On
RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ example.com [nocase, АБО] RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www.example.com [nocase] Перезаписати ^ (. *) Http://www.example.com/$1 [остання, перенаправлення = 301]

Замініть example.com на ваше доменне ім’я. Вищенаведений код буде перенаправляти всі ваші запити на сайт yourite.com та www.yoursite.com на http://www.yoursite.com, тобто пошукові системи не будуть плутати. Ви також можете використовувати техніку, відому як Канонізація URL-адрес, як пояснив Метт Кеттс.

Створений вами унікальний контент повинен бути цінним, а не лише вмістом пуху або наповнювача, який мав би обдурити павуків пошукової системи. Почекайте… які павуки? Google та інші пошукові системи використовують спеціальний тип програмного забезпечення (скриптів), відомий як сканери або павуки, щоб знайти та індексувати ваш вміст.

Але оскільки наша мета – зайняти все вище і вище в Google (і Bing, і Yahoo!), як ми можемо створити унікальний і цінний контент, який не мав на меті залучити чи «обдурити» тепер розумніших павуків пошукової системи? Проста відповідь: ви ніколи не повинні вивчати створення контенту для пошукових систем. Натомість створіть вміст для своїх людських читачів, і пошукові системи будуть слідувати. Trhrefy з усіх сил, щоб забезпечити цінний вміст, тому що …

Пошукові системи швидко розвивають інтелект для розрізнення веб-сайтів, які надають цінність веб-сайтам, що створюють ілюзію цінності. – Джеймс Макдональд, консультаційна група Lyons.

Не розумій мене Не варто створювати цінний контент, оскільки пошукові системи стають розумнішими. Створіть цінний контент, щоб допомогти справжнім відвідувачам людини. Це те, що чудові бренди роблять.

Якщо говорити про написання для відвідувачів людини першим (а друге пошуковими системами), ваш вміст повинен відповідати цільовій аудиторії. Це одна з причин, чому вам потрібно визначити свою цільову аудиторію від слова go. Створіть унікальний та цінний веб-вміст, відповідний вашій цільовій аудиторії. Пишіть їхньою мовою, використовуйте термінологію, яку вони розуміють, і якщо ви добре зробили дослідження ключових слів, у вас не виникне проблем із додаванням ключових слів до вмісту.

Якщо ваш вміст добре написаний і цінний, ваші читачі поділяться тим самим з родиною та друзями, забиваючи згадки про бренд в Інтернеті, що, якщо вам цікаво, є ще одним сигналом рейтингу SEO.

Додаючи до свого вмісту ключові слова, ви повинні робити це природно – не змушуйте ключові слова у своєму вмісті. Ось чому так важливо мати десять (10) альтернативних ключових слів. Якщо одне ключове слово не підходить, у вас є дев’ять (9) інших альтернатив ��

Але це робить звук SEO жорстким, а навпаки, його дуже гнучким. Після того, як я програв свій рейтинг завдяки набиванню ключових слів, я придумав новий підхід, який з тих пір ніколи не давав бажаних результатів.

WordPress SEO Кращі практики Зміст є King

Я починаю з дослідження ключових слів, виводячи кілька альтернатив для мого основного ключового слова. Але замість того, щоб спочатку писати вміст і додавати ключові слова пізніше, я роблю і те й інше. Як? Я виконую своє основне ключове слово та декілька альтернатив пам’яті, а потім записую. Якщо ви дослідили ключові слова, а також свій вміст, перше потрапить прямо в друге. Ключові слова точно підходять. Я не думаю про ключові слова, але коли я закінчу писати, публікація готова до SEO. Звичайно, це моя особиста техніка і може не спрацювати у вашому випадку. І я з часом удосконалив техніку, тому сміливо розробляйте власну техніку – просто переконайтеся, що ваші ключові слова природним чином відображаються у вашому вмісті.

Скільки разів ви повинні згадати своє ключове слово у своєму вмісті, щоб зробити його готовим до пошукових систем? 2,5% – це стандартна щільність ключових слів, але ви можете досягти цього приблизно до 4% у будь-який момент часу. Це означає, що якщо ваша публікація становить 2000 слів, то ваше основне ключове слово (фраза) має з’являтися п’ятдесят (50) разів. Природно.

Крім цього, додайте своє ключове слово до заголовків публікацій / сторінок, яке швидко повідомляє пошуковим системам (а також людським відвідувачам) про те, що ця публікація / сторінка. Як ілюстрація, “WordPress SEO” чітко відображається в заголовку цієї публікації, в якому йдеться про те, що ця публікація стосується WordPress та SEO. Якщо у вашій публікації / на сторінці є заголовки та / або підзаголовки, додайте до них і ключові слова. Просто зберігайте природні речі, і вам буде добре.

Створюючи цікавий та доступний для контенту вміст, не забудьте його змішати, додаючи такі засоби масової інформації, як відео, зображення, презентації, інфографіка, подкасти тощо. Вони в десятки разів покращують взаємодію користувачів та додають значення вашому вмісту, обидва вони важливі для SEO.

Google любить блоги WordPress – регулярно оновлюється блоги – тому зберігайте розділ свого блогу свіжим. Зробіть спробу оновити статичний веб-вміст, наприклад приблизно і на сторінках товарів. Хоча для веб-майстрів може знадобитися повернення Месії, щоб оновити вміст їхніх статичних сторінок, функція блогу WordPress дозволяє регулярно годувати веб-сайт свіжим контентом. Скористайтеся блогом!

Опублікування раз або два на тиждень має бути достатньо, щоб заробити гідне місце в СЕРП приблизно за два місяці. Ви також можете щодня публікувати публікації, просто переконайтеся, що ви не погіршуєте якість в назві кількості, оскільки остання не враховує стільки, скільки перша в новому світі SEO.

Створюючи свої дописи, додайте теги, приємні для SEO, і відповідно класифікуйте публікації. Якщо ви використовуєте SEO плагіни, такі як Йоаст SEO, Ви отримуєте поля для додавання мета-опису, SEO-заголовка та ключового слова у свою посаду. Використовуйте ці функції для SEO-up ваша посада. Оптимізуючи ваш вміст, плагін Yoast SEO також допомагає визначити показник SEO вашої статті задовго до натискання кнопки опублікувати..

Додайте мета-заголовки, ключові слова та описи на інші свої сторінки, а не лише до публікацій. Цей вид інформації надходить у розділ вашого веб-сайту, де його легко підбирають павуки пошукової системи для індексації.

Примітка: Мета-ключові слова, описи та назви не знижують місця та значення додавання ключових слів до вашого вмісту.

Напишіть унікальний і цінний (доступний для спільного доступу) вміст, відповідний вашій цільовій аудиторії. Якщо вам потрібні додаткові вказівки, обов’язково ознайомтеся з цими публікаціями:

І як нагадування, ніколи не пишіть для пошукових систем; пишіть натомість для своїх людських читачів – розмовляйте з ними за допомогою вмісту так, ніби вони стоять перед вами. Чи кинете ви тоді неприродні ключові слова? я сумніваюся.

На сторінках SEO використовується як творча, так і технічна експертиза. Як маркетолог, вам потрібно створити для вашого веб-сайту фантастичний контент, який любить ваша аудиторія. І ви хочете переконатися, що ваш веб-сайт допомагає Google (та людям) легко знаходити та ділитися цим вмістом. – Джастін Девілл, керуючий директор компанії Receptions.

Зображення та відео SEO

Перш ніж перейти до наступного розділу, я хотів би зазначити кілька речей про зображення та відео, які ви будете використовувати у своєму вмісті для посилення свого SEO.

Для початку додавання зображень та відео до вашого вмісту – це одна з найкращих практик SEO, яку багато хто рідко застосовує. І це просто сумно, адже оптимізовані зображення принесуть вам великий трафік від Google Images та подібних. Відео може отримати ваш трафік, посилання, згадки та багато іншого з сайтів, таких як YouTube, Vimeo, Tumblr та інші.

Раніше ми говорили про оптимізацію зображень для WordPress, але як оптимізувати зображення для пошукових систем? Це найпростіша частина. Для початку слід оптимізувати зображення для швидкого завантаження. Не використовуйте важкі зображення, які лише сповільнить ваш сайт. Якщо вам потрібне зображення розміром 650 x 300 для наступної публікації, завантажте зображення розміром 650 x 300, а не піксель більше.

По-друге, переконайтеся, що ваші зображення відповідають вмісту. Окрім отримання кращого рейтингу, зображення повинні покращувати ваш вміст – їх первісне призначення.

По-третє, дайте своїм зображенням відповідні назви файлів. Чи є зображення про WordPress SEO? Назвіть зображення як таке – не залишайте зображення, схожі на IMAGE001_2020.jpg. Чому? Це погано для користувальницької роботи та SEO, оскільки пошукові системи не бачать зображення, як це роблять людські читачі. Крім цього, спробуйте видавити своє ключове слово у назві файлу зображення.

Якщо говорити про те, що пошукові системи “бачать” ваші зображення, вам потрібно додати тег ALT до своїх зображень, щоб полегшити павукам. Текст ALT являє собою альтернативний (альтернативний) текст, текст, який відображається у випадку, якщо зображення не вдасться завантажити з будь-якої причини. Тег ALT має інше призначення. Він мав на меті допомогти читачам екрану “побачити” ваші зображення. Зчитувачі екрану використовуються людьми з обмеженими можливостями для споживання вмісту на вашому сайті. Павуки пошукових систем використовують інформацію, що міститься в тегу ALT, щоб також “бачити” ваші зображення.

Оптимізація зображень у WordPress – незначна робота. Просто натисніть «Додати медіа» у своєму редакторі публікацій та виберіть зображення на екрані, що з’явиться. Після обрання зображення ви помітите області праворуч, які дозволяють додати заголовок, підпис, альт та опис. Просто зосередьтеся на полі «alt», але сміливо заповнюйте інші деталі, якщо у вас є час.

Текст ALT відмінно підходить для SEO, дозволяє використовувати дійсний HTML при використанні, а також допомагає читачам зі слабкими труднощами засвоювати ваш вміст у повному обсязі. Таким чином, зробіть текст ALT описовим (і стосується зображення та публікації), але коротким.

3. Використовуйте SEO-готові теми WordPress та плагіни

Загальна преміальна рамка теми WordPress

WordPress настільки популярний сьогодні, тому що ви можете створити веб-сайт у той час, як це потрібно, щоб випити гарячу кухля кави. Завдяки темам та плагінам WordPress, будь-хто (і я маю на увазі когось) може за короткий час створити професійний веб-сайт. Але це справедливо, лише якщо вибрати ідеальну тему та плагіни. З точки зору WordPress SEO, обрані вами теми та плагіни повинні бути оптимізованими для SEO.

Очевидно, що ви можете почати з будь-якої теми та будь-якого набору плагінів, але готові до SEO дають вам головний старт, щоб взяти Google штурмом. На що потрібно звернути увагу, вибираючи WordPress та плагіни?

По-перше, ваш вибір повинен використовувати чистий та дійсний HTML. Якщо структура вашої теми повсюдно, у вас виникнуть проблеми не тільки з вашим SEO WordPress, але і з дизайном. Шукайте теми, які використовують канонічний метатег URL. Канонічна мета URL що? Це лише фантазійний термін для певного типу метатегів, який зберігає верхню URL-адресу вашої сторінки. Якщо це ваша домашня сторінка, метатег канонічної URL-адреси зберігатиме ваше доменне ім’я. Якщо це повідомлення, тег зберігатиме URL-адресу публікації.

Тема також повинна підтримувати правильне використання заголовків (h1, h2, h3… h6) та тегів заголовків. Ви також повинні піти на теми WordPress, які інтегрують Відкрийте метатег Graph для покращення обміну соціальними мережами.

Як Ви визначаєте всі ці фактори? Ви можете прочитати рекламні матеріали розробника, зв’язатися з ними безпосередньо або ознайомитись з демонстраційною версією. На що звернути увагу? Клацніть правою кнопкою миші на демонстраційній версії та виберіть “Переглянути джерело сторінки” або щось еквівалентне. Потрібно зосередитись на першій частині коду – області між і теги. Знайдіть теги, напр. або.

Не заперечуйте, якщо у вашій улюбленій темі немає цих областей. Ви завжди можете додавати їх теги пізніше, використовуючи плагіни SEO або вручну, редагуючи код. Я б пішов на плагіни будь-якого дня. Тема, яка не підтримує заголовки та заголовки сторінок, є повною ні-ні, знаєте, якщо така тема існує в першу чергу.

4. SEO-дружні URL-адреси

Також відомі як досить постійні посилання в WordPress, SEO-дружні URL-адреси є ключовою складовою найкращих практик WordPress SEO, а також досвіду роботи користувачів. Наприклад, яку URL-адресу простіше запам’ятати:

 • https://www.yoursite.com/article300152
 • https://www.yoursite.com/?p=3424
 • https://www.yoursite.com/wordpress-seo

З трьох, на вашу думку, яка URL-адреса “збудить” павуків пошукової системи? Третя URL-адреса у списку – абсолютний переможець. Неважливо бачити веб-майстрів, використовуючи такі URL-адреси, як http://www.example.com/?p=123, коли WordPress спрощує створення SEO-дружніх URL-адрес (і там, де є чудові плагіни, наприклад Гарне посилання які ви можете використовувати для створення легко запам’ятовуваних зовнішніх посилань).

Просто зайдіть Налаштування> Постійні посилання і виберіть Назва посади або Місяць та назва. Робіть це задовго до того, як додавати вміст у свій блог, щоб уникнути розривів посилань. Якщо ви не мали уявлення, зламані посилання – це поганий бізнес для SEO, і якщо ви хочете дізнатися більше, Elegant Themes опублікував чудовий пост про те, чому вам слід ніколи не використовуйте налаштування постійних посилань за замовчуванням.

5. Веб-сайт для мобільних пристроїв

Можливо, помилка мене вкусила, тому що кожного разу, коли я перебуваю на чудовому веб-сайті, я завжди змінюю розмір свого веб-переглядача, щоб перевірити, чи відповідає сайт. Один і той самий помилок, можливо, покусав когось і в Google, тому що якщо ви цього не помітили, вони вже ввели результати друку для мобільних пристроїв у результатах пошуку.

Що це означає? Якщо ваш веб-сайт не є зручним для мобільних пристроїв, вам сподобається гірший рейтинг, ніж веб-сайти для мобільних пристроїв. Ваші читачі також дізнаються, що ваш сайт не є зручним для мобільних пристроїв задовго до того, як вони потраплять на вашу домашню сторінку, що знижує ваш показник кліків.

Google рекомендує прийняти чуйний веб-дизайн (RWD) – техніку веб-дизайну, яка дозволяє розробникам створювати веб-сайт, використовуючи мобільний перший підхід. Веб-сайти, побудовані навколо методик RWD, завжди будуть виглядати та чудово працювати на всіх пристроях.

Якщо RWD не підійде для вашої бізнес-моделі, що малоймовірно, можна скористатися гібридним мобільним рішенням. Просто переконайтеся, що відвідувачі мобільного телефону потрапляють на ваш мобільний сайт, і немає конфліктів із вмістом (або URL-адресами), які в кінцевому рахунку зіпсують ваш WordPress SEO. Це Посібник Google SEO є цілий розділ, в якому пояснюється, як це зробити.

В іншому випадку просто виберіть чутливу тему та плагіни WordPress з самого початку. Не знаєте, з чого почати? Загальна чуйна багатоцільова тема WordPress – чудовий вибір для багатьох підприємців, як ви.

Поради щодо мобільної оптимізації

6. Сигнали соціальних медіа

Зростання соціальних медіа в останні роки створило новий і вигідний канал для WordPress SEO. Навіть не втручаючись, ви можете побачити великий транспортний потенціал соціальних медіа. Це також дає вам можливість створити спільноту навколо вашого бренду та / або продуктів.

Пошукові системи використовують згадування бренда та вмісту для визначення рейтингу. Причина такого підходу проста: якщо більше людей любить, ретвітує, приклеює, спотикається тощо ваш вміст, він повинен бути цінним і навпаки.

Але будьте обережні з соціальними мережами. Ви хочете відкрити двостороннє спілкування на відміну від розмови за вашими перспективами. Вам потрібні люди, щоб співпрацювати з вашим брендом, щоб «… покращити загальну вартість та онлайн-слова».

Використовуйте соціальні медіа для створення власної аудиторії та наполегливо працюйте, щоб стимулювати розмову та залучення користувачів. Чим більше згадок, тим краще.

7. Побій свою конкуренцію

Коли ви вводите своє ключове слово в Google, перші десять (10) веб-сайтів, які з’являються, є вашими найлютішими конкурентами. Щоб зайняти цю невловиму першу позицію, ви повинні перемогти їх усіх.

Чи пам’ятаєте ви ту мудре висловлювання, яке йде так, як тримати друзів поруч і ворогів ближче? Знайдіть час, щоб вивчити свою конкуренцію. Отримайте відповіді на такі запитання, як: Чому номер один мене бив? Чим вони відрізняються? Чи реалізують SEO-технології з білим капелюхом, які мені можуть бути відсутні?

Можливо, вони не такі гарні, як ви собі уявляли – можливо, їхній вміст, наприклад, несвіжий. Це може бути вашим віком можливостей отримати рейтинг, який ви заслуговуєте. Вивчайте змагання та перемагайте їх у власній грі. Трохи конкурентоспроможність – це приголомшливо Плюс, якщо винагорода – це кращі рейтинги, більший трафік і, в кінцевому рахунку, кращі конверсії, я щодня вирішую проблему. Ти?

8. Удосконалити швидкість завантаження сторінки

Якщо ваш веб-сайт потребує тисячоліття для завантаження, ви втрачаєте перспективи зліва, справа та центру. Крім того, ви змиваєте SEO точки в каналізацію, і вам важко пройти.

Повільні сторінки призводять до підвищення показника відмов, втрати трафіку та довіри клієнтів, тому скорочуйте час завантаження сторінки. Повідомлення, з яким я пов’язаний у попередньому твердженні, покаже вам усе, що вам потрібно зробити, щоб покращити швидкість роботи вашого сайту WordPress. Якщо ви хочете зробити швидку перевірку швидкості на своєму сайті, щоб побачити, наскільки швидко ви можете скористатися Інструмент “Статистика сторінок Google” перевірити ваш веб-сайт і побачити, які рекомендації Google пропонує вам для збільшення швидкості вашого сайту (важливо відзначити, що огляди сторінок орієнтовані на багато мікрооптимізацій, які іноді не мають великого сенсу для вашого веб-сайту або це не вплине на ваш сайт так само, як просто отримання кращого плану хостингу, найважливішим фактором є фактичний час завантаження, тому вам слід порівняти час завантаження з вашими найкращими конкурентами і переконатися, що ваш сайт швидший).

9. HTTPS як сигнал ранжування

У вступі ми згадували, що Google робить все для створення кращої, швидшої та безпечнішої мережі для всіх. Вдосконалюючи алгоритми пошуку, вони покращують досвід пошуку. З їх універсальним Графік знань, пошукова система росла швидше. І тепер вони хотіли б, щоб кожен веб-майстер прийняв HTTPS для підвищення безпеки веб-ресурсів.

Хоча HTTPS не є основним рейтинговим сигналом, Google все ще проводить тести і може вирішити його посилити найближчим часом. Тільки днями вони опублікували статтю про забезпечення вашого сайту HTTPS. У публікації викладено важливість безпеки сайту, найкращі практики під час налаштування HTTPS та способи налаштування HTTPS на своєму HTTP-сайті. Ви повинні бути в хороших руках.

10. Місцевий SEO

Місцевий SEO – це як звичайний (органічний) SEO. Єдина відмінність полягає в тому, що вам потрібно пройти крок далі з вашою місцевою SEO-кампанією. Наприклад, не забудьте додати своє місто / штат у заголовкові теги, заголовки, вміст, URL та текст alt. Крім того, не забудьте подати заявку на Google Мій бізнес сторінку для вашого вбрання. Це безкоштовно, тому не чекайте.

Найкращі практики WordPress SEO Місцевий SEO

Ви можете дізнатися більше про місцевий SEO на Моз або Земля пошукової системи.

11. Розмістіть свій сайт в пошукових системах

Як ми вже встановили, павуки пошукової системи розчісують Інтернет, шукаючи вміст. Потім вони індексують вміст відповідно до різних Сигнали рейтингу SEO. Подання вашого сайту в пошукові системи вручну покращує ваші шанси на швидше покращення рейтингу. Подання вашого веб-сайту вручну також знижує ваші шанси бути поміченим як спам.

Найкраща частина – процес швидкий і простий. Щоб подати свій сайт в Google, ви можете скористатися Додати сторінку URL-адреси або Інструменти для веб-майстрів. Щоб представити свій сайт Yahoo! та Bing, сміливо користуйтесь Сторінка подання сайту Бінга. Не хвилюйтеся, Yahoo! пошук працює за допомогою пошукової системи Bing. Це означає, що ви з’явитеся в результатах пошуку Yahoo, коли ви подасте свій сайт на Bing.

12. Мапи сайту

Мапа сайту – це буквально карта вашого сайту – показує всі сторінки, категорії та інше. Ви повинні створити мапу сайту для відвідувачів людей та пошукових систем. Опублікуйте мапу сайту на своєму веб-сайті, щоб читачі могли знайти ваш вміст при втраті. Ви навіть можете посилатися на свою мапу сайту зі сторінки помилок 404. Ви можете створити свою мапу сайту вручну або використовувати плагін як Карта сайту Google XML.

Хоча пошукові системи можуть знайти мапу сайту на вашому веб-сайті, ви можете надіслати його через Інструменти Google для веб-майстрів щоб покращити свої шанси. Це розумно робити, особливо з новим веб-сайтом.

Незалежно від того, що кажуть люди, побудова посилань є важливою частиною найкращої практики WordPress SEO. Ось як працює побудова посилань. Ви публікуєте високоякісний вміст і веб-сайт Посилання на вас у процесі спільного використання з вами соку. Якщо це авторитетний веб-сайт, Google позначає вас вищим профілем посилань, і ваш рейтинг збільшується. Тоді, якщо ви продовжуєте і посилаєтесь на сайт B, ви також поділитесь соком посилання. Однак, якщо сайт B повністю вийшов з вашої ніші (спам) або містить вміст низької якості, ви лише затьмарите свій рейтинг і, ймовірно, отримаєте штраф.

Приймайте посилання лише з високоякісних веб-сайтів у вашій ніші або з авторитетних веб-сайтів. Посилання лише на високоякісні веб-сайти (вміст), які додають значення вашому сайту.

Майбутнє SEO буде важливим для якості посилань. Сайт, на який посилаються, повинен бути соціально активним та мати корисну базу для користувачів та взаємодії. Важливість посилання буде значенням сайту, який відноситься до соціальної сторони Інтернету. – Нік Андерсон, засновник Hostoople.

Навчіться створювати посилання природним шляхом. Якщо ви купуєте посилання, Google дізнається і покарає вас. Ви повинні домагатися створення дивовижного вмісту, який заробляє посилання природним шляхом. Сільське господарство (посів багато ланок одночасно або протягом короткого періоду) лише привезе вас у біду.

Якщо убік, використовуйте натуральний текст якоря у своїх посиланнях. Ухиляйтесь від “Натисніть сюди”, і замість цього використовуйте текст, який надає значення. Потрібен приклад? Подивіться на шаблон зв’язку, який ми використовували в нашому блозі. Нарешті, якщо ви хочете зв’язатись із веб-сайтом, але не хочете ділитися соком посилання, можете використовувати атрибут rel = “nofollow” у своїх посиланнях.

Приклад: Змістовний якірний текст

WordPress SEO Інструменти та ресурси

Тепер, коли у нас є найкращі практики WordPress SEO, які є деякі інструменти, необхідні для просування WordPress SEO вперед?

Ось короткий список:

В кінці дня…

… Майте на увазі, що WordPress SEO потребує часу. Після впровадження цих кращих практик роботи з WordPress SEO вам потрібно дати достатньо часу, щоб побачити результати. Шкода, що у нас ще немає рішення щодо встановлення та залишення SEO. Крім того, вам доведеться постійно оновлювати свою стратегію SEO WordPress відповідно до змін у галузі. Не забувайте дотримуватися встановлених правил SEO, щоб уникнути штрафних санкцій. Підводячи підсумок, створіть високоякісний контент та просувайте свій сайт як божевільний чоловік.

Ми сподіваємось, що ми дали вам достатню кількість кормів; м’яч зараз у вашому дворі. Чи залишили ми важливі найкращі практики WordPress SEO? Які найкращі практики WordPress SEO ви використовуєте? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях. Все найкраще, і нехай Бог благословить роботу ваших рук!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map