Найкращі поради щодо WordPress Business SEO

Найкращі поради щодо WordPress SEO для нового бізнесу

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це широка тема і може здатися трохи непосильною, коли ви починаєте як власник нового бізнесу чи веб-сайту. Але не хвилюйся! У цій статті ми розбили SEO на кілька ключових напрямків, щоб зробити його більш керованим. Погляньмо!


Встановіть хороший плагін SEO

Використання плагіна SEO для оптимізації вмісту на вашому веб-сайті WordPress є обов’язковим. Вони пропонують безліч чудових функцій, які допоможуть вашому сайту почати рейтинг. На щастя, доступні численні безкоштовні (та преміальні) плагіни SEO, які допомагають покращити положення ваших сторінок та публікацій у пошукових системах..

Йоаст SEO

Йоаст SEO

За великим рахунком Yoast SEO – це найпопулярніший і відомий плагін WordPress. Це безкоштовне рішення дає вам контроль над багатьма важливими факторами SEO, такими як ваші заголовки та метадані, XML-карти сайту, сухарі, постійні посилання, соціальні посилання та багато іншого (про що ви можете дізнатися у нашому повному посібнику Yoast SEO).

Yoast SEO Post Meta

Yoast SEO також дозволяє вказати ключове слово фокус. Таким чином ви дійсно можете оптимізувати певний вміст, щоб оцінити ключові слова з високою цінністю. Yoast покаже вам, чи використовували ви ключове слово достатньо разів і в потрібних місцях. Він також дасть поради щодо того, що ви можете зробити, щоб покращити свій вміст, щоб переконатися, що на вашому веб-сайті є шанс боротися за конкретні ключові слова.

Місцевий SEO

Yoast Local

Якщо у вас є місцевий бізнес із фізичними адресами, вам слід також розглянути можливість встановлення плагіну Yoast’s Local SEO для WordPress premium. Або в рівній мірі, вибрати Місцевий SEO компанії Yoast для WooCommerce якщо ви керуєте магазином електронної комерції поряд із вашим цегельним та будівельним розчином.

Коли ви оптимізуєте для місцевого SEO, ви орієнтуєтесь на пошуки, географічно близькі до вашої мови. Це може допомогти вам скласти місце в пошукових системах для місцевих пошукових запитів (наприклад, “кращий магазин морозива в Нью-Йорку”), а також дозволить легко вставляти Карти Google, контактну інформацію, локатор магазину та час роботи у свій WordPress веб-сайт.

Робіть дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів є необхідним для нового бізнесу. Визначивши, що ви продаєте, і кому продаєте, перш за все необхідно визначити, що шукають ваші потенційні клієнти. Наприклад, якщо ви в Магазині одягу в Денвері, який спеціалізується на весіллях, ви, мабуть, захочете потрапити до «Денверських весільних суконь» або «де придбати весільну сукню в Денвері» тощо.

За допомогою цього прибитого вниз ви зможете писати контент для вашого веб-сайту, орієнтуючись на ці ключові слова. Якщо ви пишете “Кращий путівник по магазинах весільних суконь у Денвері”, ваш сайт має хороші шанси на рейтинг за цими умовами. Отже, коли хтось здійснює пошук за цими ключовими словами, він знайде ваш веб-сайт у пошукових системах.

Планувальник ключових слів Google

Але частиною хорошої стратегії ключових слів є використання поєднання варіацій та підтримуючих ключових слів. З Планувальник ключових слів Google ви можете швидко визначити, які ключові слова слід використовувати у своїх публікаціях. Цей популярний інструмент дозволяє вводити ключові слова, пов’язані з вашим бізнесом. Потім планувальник надає важливу інформацію про кількість людей, які шукають вибрані вами ключові слова.

Аналогічно, Планувальник ключових слів Google також зверне вашу увагу на споріднені слова та фрази, які шукаються, які стосуються оригінальних ключових слів. Тоді вам слід спробувати використати їх у своєму вмісті, щоб допомогти вашому сайту оцінити різноманітні популярні ключові слова, сумісні у вашій ніші.

Ubersuggest Інструмент добору ключових слів

Ви також можете використовувати безкоштовні інструменти, як-от Ubersuggest щоб знайти ще більше пов’язаних ключових слів або Google Trends щоб відкрити нові / трендові ключові слова у вашому регіоні. Це чудові інструменти, якими ви (або ваші автори блогу) можете користуватися на ходу, не входячи у свій обліковий запис Google.

Ставтеся до Link Building серйозно

Побудова посилань є важливим фактором алгоритму Google для ранжирування веб-сайтів. Тому переконайтеся, що ви додаєте посилання на свій сайт, обидва внутрішньо і зовні. З часом посилання відбуватимуться органічно, але як новий бізнес, ви також повинні докласти зусиль, щоб спланувати, як спочатку отримати посилання для вашого веб-сайту.

Внутрішні посилання

Внутрішні посилання

Внутрішні посилання стосуються інших сторінок або публікацій на вашому власному веб-сайті. Наприклад, якщо ми додаємо посилання на WordPress SEO, це внутрішня посилання на сторінку в нашому власному веб-сайті, яка говорить про WordPress SEO.

Додавання внутрішніх посилань на ваш сайт – простий спосіб допомогти покращити ваше становище в пошукових системах. Внутрішні посилання дозволяють Google легко здійснювати пошук на вашому сайті, щоб знайти та класифікувати вміст. Внутрішні посилання також полегшують відвідувачам пошук вмісту і можуть допомогти збільшити час, який вони проводять на вашому сайті.

Створюючи статті чи сторінки на своєму веб-сайті, пам’ятайте про посилання на інші відповідні публікації чи сторінки. Крім того, обов’язково використовуйте внутрішні посилання, щоб орієнтувати користувачів на ваші найважливіші сторінки. Наприклад, зі своєї домашньої сторінки ви маєте посилання на сторінки, на яких ви хочете, щоб ваші відвідувачі перейшли далі (на власній домашній сторінці WPExplorer ми посилаємось на основні статті, які, на наш погляд, є найбільш корисними, а також на наші останні публікації).

Де б не було сенсу пов’язувати сторінки та публікації, скористайтеся цією можливістю, щоб додати внутрішні посилання на ваш веб-сайт WordPress.

Посилання посилання

Зовнішні посилання

Зовнішні посилання з веб-сайтів третьої сторони, що посилаються на ваш вміст, називаються зворотними посиланнями. У порівнянні з внутрішніми посиланнями їх, безумовно, складніше створити. Важливо отримувати зворотні посилання на ваш веб-сайт із відповідних, авторитетних сайтів. Шляхом асоціації посилань Google визнає, що ваш сайт важливий, і це може допомогти вашому сайту в рейтингу результатів пошуку.

Прекрасний спосіб генерувати посилання на ваш сайт – розміщення відвідувачів на інших сайтах. Зверніться до інших сайтів у вашій ніші, подібних компаній, галузевих онлайн-журналів та новинних сайтів та будь-яких інших відповідних веб-сайтів, які ви можете знайти. Написавши публікації гостей для цих сайтів, ви можете залишити посилання на свій власний сайт.

Додати блог

Блог WordPress

Затратити час і докласти зусиль, щоб створити блог для вашого бізнесу може мати численні переваги. Пошукові системи люблять бачити, що веб-сайт постійно оновлюється та додається до нього. Розміщення щоденних або щотижневих статей у блозі допоможе позначити це поле.

Блог також дозволяє вашому сайту створювати загальний контент, джерела трафіку і в кінцевому рахунку рости. Додавання цікавого та цінного контенту приверне нових відвідувачів та заохотить нових користувачів. Подумайте про використання різних типів медіа, таких як відео, подкасти та вебінари для звернення до різних аудиторій. Трафік на ваш блог не тільки буде корисним для вашого бізнесу, але збільшення кількості відвідувачів допоможе скласти рейтинг пошукових систем для вашого нового бізнесу.

Нарешті, обов’язково пишіть нові повідомлення для нових тем. Ви не хочете дублювати вміст. Натомість зосередьтеся на тому, щоб зосередити кожну публікацію блогу навколо іншого ключового слова. Це дасть змогу вашому сайту оцінити найрізноманітніші ключові слова і, отже, охопити широку аудиторію. Чим цікавіший і різноманітніший вміст ви публікуєте, тим більше шансів на зв’язок з новими користувачами.

Оптимізуйте ефективність вашого сайту

Переконайтеся, що ваш веб-сайт WordPress працює на найвищому рівні. Пошукові системи враховують такі фактори, як оптимізація зображення та швидкість сайту. Таким чином, оптимізація вашої загальної продуктивності сайту – це ще один спосіб покращити свій сайт для пошукових систем.

Контролюйте швидкість сайту

Контролюйте швидкість сайту

Google посміхається на сайтах, які швидко завантажуються та забезпечують безперебійну роботу користувачів. Тож якщо на вашому веб-сайті немає швидких разів завантаження, це може сильно вплинути на ваше становище в пошукових системах.

Якщо ви не впевнені, наскільки добре працює ваш сайт, ви можете скористатися безкоштовним інструментом для відпочинку. Один чудовий варіант Інструменти Pingdom. Безкоштовна версія цієї преміум-сервісу управління ефективністю веб-сайту, серед інших застосувань, дозволить швидко перевірити, наскільки швидко завантажується ваш сайт. Він також створить докладні звіти, які допоможуть вам зрозуміти, який тип вмісту сповільнює ваш сайт і що ви можете зробити, щоб покращити час завантаження. Користувачі Premium також можуть постійно відстежувати швидкість вашої сторінки, а також отримувати сповіщення в режимі реального часу про час простою.

Ще один чудовий інструмент – бог Оле » Статистика сторінок Google. Цей інструмент аналізує ваш сайт, використовуючи підхід для першого індексації для мобільних пристроїв – це означає, що він переглядає ефективність вашого сайту на основі мобільних пристроїв перед настільними комп’ютерами. Подібно до Pingdom, Google PageSpeed ​​Insights також надає “можливості” покращити швидкість роботи сайту.

Покращіть швидкість вашого сайту

Існує кілька простих способів поліпшити швидкість вашого веб-сайту. Очевидно, врахуйте, які інструменти швидкості сторінки повідомляються, але є кілька налаштувань, які ви можете зробити незалежно.

По-перше, уважно подивіться на тема і послуги хостингу ви використовуєте. Сучасна тематика, що швидко завантажується, як наша власна тема Total WordPress, відразу вразить пошукові системи та зможе стати на вашому сайті.

wpengine керований провайдер хостингу wordpress

Інформація та завантаження

Використання високоякісного веб-хоста не менш важливо. З хостингом старої приказки «ти отримуєш те, за що платиш», безумовно, звучить правда. Якщо ви можете собі це дозволити, завжди вибирайте компанію, що займається хост-сервером WordPress, як WP Engine. Цей хостинг-сервіс WordPress має вражаючий досвід, що забезпечує швидке завантаження для численних веб-сайтів, на яких вони розміщені.

Інші основні поради щодо покращення швидкості вашого веб-сайту включають встановлення кількох різних плагінів на ваш веб-сайт WordPress. Подумайте про використання плагіну кешування, плагіна для оптимізації зображення та плагіну ледачого завантаження. Все це може покращити ефективність вашого веб-сайту та допомогти вам привернути увагу пошукових систем.

Зробіть свій веб-сайт мобільним

Зробіть свій веб-сайт мобільним

Маючи мобільну чуйну тему – ще один важливий фактор, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт WordPress добре займав позиції в пошукових системах. Зараз неможливо придбати тему, яка ще не готова для мобільних пристроїв.

Якщо ви не впевнені, просто перевірте. Вийміть телефон або планшет і відвідайте свій сайт. Ви також можете скористатися цими порадами, щоб зробити ваш сайт мобільним дружнім. Залежно від ніші вашого сайту, ви можете також зосередитися на AMP для WordPress. У двох словах, AMP (Accelerated Mobile Pages) дозволяє відображати швидше завантаження, спрощені версії ваших сторінок (з кешування, менше HTML, без JavaScript тощо) на мобільних пристроях. Якщо ваш блог є важливою частиною вашого веб-сайту, то AMP може стати гарною ідеєю для вас.

Статистика сторінок Google

Як уже згадувалося раніше, щоб перевірити, наскільки ефективно працює ваш сайт на мобільних пристроях, перегляньте Google Інформація про швидкість сторінки інструмент. Просто введіть свій веб-сайт, і Google дасть вам бал із 100 за ефективність вашого мобільного сайту та рекомендації щодо покращення.

Заключні думки для нового бізнесу SEO

Багато підприємств, особливо коли тільки починають роботу, не мають часу, необхідного для присвячення SEO. Якщо це так, і у вас є бюджет на це, то має сенс залучити фахівця з SEO, який допоможе оптимізувати ваш веб-сайт..

Намагаючись знайти підходящий SEO-бізнес чи приватну особу, поцікавтеся рекомендаціями. Завжди намагайтеся поговорити з попередніми клієнтами, з якими вони працювали, не читайте лише відгуки. І уникайте будь-яких зверху. Якщо вони обіцяють щось занадто добре, щоб бути правдою, то, мабуть, так і є!

Наймання експерта з SEO може стати прекрасним способом для нового бізнесу, щоб почати свій шлях у пошукові системи. Просто переконайтесь, що ви ретельно проводите свої дослідження перед наймом.

У якій галузі SEO потрібен ваш веб-сайт WordPress, щоб покращити чи зосередитись? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map