Найкращі інструменти для WordPress SEO на 2020 рік

Кращі інструменти для WordPress SEO

Більшість власників сайтів прагнуть збільшити свій органічний трафік – тобто відвідувачів, які прибувають через неоплачені результати пошуку через сайти, такі як Google та Bing. Однак, оскільки стільки веб-сторінок, які змагаються за бажані місця на Сторінках результатів пошукової системи (SERPs), підвищити свій рейтинг може бути дуже важко.


Вся мета WordPress SEO (оптимізація пошукових систем) – вдосконалити Ваші веб-сторінки, щоб вони посіли вищі місця в SERP. На щастя, існує безліч інструментів, які допоможуть вам виконати вашу SEO-стратегію, і як результат підвищити рейтинг вашої пошукової системи..

У цій статті ми розглянемо деякі найкращі інструменти та плагіни WordPress, які допоможуть вам оптимізувати веб-сторінки у 2019 році. Почнемо!

1. Йоаст SEO

Плагін Yoast SEO

З мільйонами завантажень Yoast SEO є одним з найпопулярніших плагінів WordPress. Він оснащений простою у використанні функціональністю, яка допоможе вам у SEO стратегії. Це добре відомо аналіз сторінки функція, яка допомагає покращити використання ключових слів, довжину вмісту, читабельність тощо. Інші зручні варіанти включають створення XML-карти та сповіщення, панірування та інтеграцію соціальних медіа. Якщо ви початківець з SEO, цей плагін – це фантастичне місце для запуску.

2. СЕОПрес

SEOPress для WordPress

Ще один чудовий варіант оптимізації вашого WordPress сайту – це SEOPress. Цей плагін SEO пропонує все необхідне для покращення рейтингу, таких як XML та HTML мапи сайту, аналіз ключових слів вмісту, налаштування відкритої графіки, дані Google Local Business, переспрямовування тощо. Плюс SEOPress оснащений білим надписом та вбудованим корисним сканером пошкоджених посилань. (навіть у безкоштовній версії).

Поки є безкоштовна версія на WordPress.org, що є прекрасним способом спробувати плагін, SEOPress Pro пропонує ще вантажі. Під час оновлення до плану Pro ви отримуєте ще більш потужні функції, такі як підтримка сухарів, розширені мапи сайту для Новин Google або Video XML, структурована розмітка типів даних, прості інструменти редагування файлів robots.txt та htaccess, інтеграція WooCommerce та інше. Всього за 39 доларів (які ви можете використовувати на необмежених сайтах) варто вкласти кошти в SEO вашого веб-сайту.

3. Все в одному SEO-пакеті

Плагін SEO в одному

Все в одному SEO Pack – це ще один надзвичайно популярний безкоштовний плагін WordPress, який містить понад 30 мільйонів завантажень. Він часто прив’язується як альтернатива Yoast SEO, хоча він не пропонує такої ж глибини, що стосується аналізу на сторінці. Однак у нього є багато інших подібних функцій, таких як метатеги, карти XML та інтеграція соціальних медіа. Одна унікальна особливість пакету SEO в одному – це те, що це єдиний безкоштовний плагін, що забезпечує інтеграцію SEO для сайтів електронної комерції – у тому числі для тих, хто використовує WooCommerce.

4. SEO інструменти BAVOKO

BAVOKO Безкоштовний плагін WordPress

BAVOKO SEO Tools – це відмінна альтернатива двом раніше згаданим плагінам. Пропонування стандартних функцій для SEO-сторінки (XML-карти сайтів, мета-заголовки, описи, довжина вмісту, оптимізація ключових слів тощо), а також корисний моніторинг ефективності SEO (ключові слова, зворотні посилання та аналіз конкурентів) та інструмент створення звітів дійсно розлучають BAVOKO. Це як отримати декілька послуг SEO плюс плагін за одну низьку ціну. Ви можете спробувати BAVOKO SEO Інструменти безкоштовно, але щоб отримати всі функції, які вам потрібно буде оновити до преміум-класу (починаючи з $ 19,99 на місяць).

5. Ранг математика

Ранг Math SEO WordPress плагін

Rank Math – це ще один чудовий варіант плагіну для керування вашим WordPress SEO. Додаток додає прості параметри для покращення вмісту, такі як поради щодо ключових слів, монітор довжини вмісту, оцінка постійної посилання та багато іншого. Ранг Math також інтегрований з веб-майстрами Google, щоб ви могли відстежувати статистику сайту та ефективність роботи безпосередньо на інформаційній панелі WordPress. Інші функції плагіна включають моніторинг помилок сканування Google, контекстні підказки, автоматичні параметри SEO для зображень, генератор файлів sitemap XML, багаті фрагменти (у тому числі для користувацьких типів публікацій) та багато інших.

6. Преміальний SEO-пакет

Скріншот панелі інструментів Premium SEO Pack

Інформація та DownloadView Демо

Premium SEO Pack – це повний плагін для WordPress SEO, який допомагає вашому веб-сайту краще займати рейтинг у пошукових системах. Цей преміум-плагін поєднує в собі найкраще як SEO, так і соціальну оптимізацію для обмеження потреби в декількох плагінах. Premium SEO Pack включає соціальну статистику, аналіз сторінок, перевірку сторінок тощо. Важливий SEO – коли люди шукають тему, про яку ви пишете, ви хочете, щоб ваш веб-сайт з’явився першим. Таким чином ви можете генерувати багато трафіку (і навіть продажів) та збільшувати свою аудиторію.

Унікальною особливістю цього плагіна є опція SEO Mass Optimization. Завдяки цьому ви можете оптимізувати кожну сторінку, публікацію та спеціальний тип публікацій на своєму сайті за допомогою декількох клацань. Модуль надає вам можливість оптимізувати мета-заголовок, оптимізувати опис мета, а також автоматично виявити та оптимізувати ключове слово для вашого вмісту. Це означає, що ви можете потенційно покращити свій SEO (та рейтинг) за лічені секунди.

Ще одна чудова особливість плагіна – це вбудована підтримка Google Analytics та соціальна статистика. Таким чином ваші можуть легко бачити та відстежувати ваші результати від створення SEO-налаштування на вашому сайті. Спеціальний дисплей Google Analytics Premium Premium Pack дозволяє легко бачити та розуміти статистику пошуку, а модуль “Соціальна статистика” показує ваше охоплення до мережі. З усією інформацією про ваш сайт чудово, є також корисний модуль відстеження SERP, щоб показати вам, як ваш сайт підходить до вашої конкуренції – чудова інформація, щоб побачити, де ви стоїте.

7. СЕОПрессор

Домашня сторінка SEOPressor

Інформація та DownloadView Демо

SEOPressor – це преміальний плагін WordPress, розроблений, щоб забезпечити максимальний контроль над SEO на веб-сайті у простому у користуванні інтерфейсі. Розробники стверджують, що вдосконалений алгоритм плагіну емулює алгоритм Google, тому ви отримуєте точні пропозиції щодо оптимізації своїх сторінок. SEOPressor збирає всі найважливіші SEO дані для вашого сайту та представляє їх в одному місці – попереджаючи про будь-які проблеми.

Плагін також включає семантичну аналітику та відповідні пов’язані стандарти розмітки. Він пропонує вам повний контроль над тим, як пошукові системи сканують ваш сайт, а також оптимізує ваш профіль посилань. За 9 доларів на місяць за повне використання цього інструменту SEOPressor здається досить великою справою.

8. Moz Pro

Домашня сторінка Moz Pro

Moz Pro пропонує набір інструментів та функцій, які допоможуть вам керувати SEO стратегією вашого веб-сайту. Він відстежує щотижневі рейтинги для вашого сайту та ваших конкурентів, а також виявляє та визначає пріоритети ключових слів, використовуючи його Інструмент провідника ключових слів. Він також використовує Відкрийте Провідник сайту щоб допомогти зі створенням посилань та сканувати ваш сайт, щоб знайти будь-які відповідні проблеми.

Якщо вам потрібні додаткові переконання, Moz Pro також пропонує функції, які допоможуть вам на вашому SEO-сайті, і пропонує набір варіантів звітності та аналітики. Починаючи від $ 79 на місяць (за річну передплату) ціна, безумовно, крута порівняно з іншими. Однак, якщо ви думаєте, що будете використовувати всі його пропозиції, можливо, це варто.

9. ahrefs SEO Інструменти та ресурси

ahrefs SEO Інструменти та ресурси Преміум підписка

Якщо ви шукаєте спосіб контролювати ефективність роботи SEO на вашому сайті ahrefs – це чудовий варіант. Ця премійна послуга включає інструменти для аналізу конкурентів, дослідження ключових слів, моніторингу зворотних посилань, прогалин у вмісті, відстеження рейтингу тощо. Найкраще, що ви можете налаштувати автоматичні сповіщення та звіти, які надсилатимуться вам електронною поштою через регулярні проміжки часу (наприклад, раз на тиждень), щоб відслідковувати конкретні фактори, на які ви зосереджуєтесь..

10. Ранкі

Заголовок домашньої сторінки Rankie

Інформація та DownloadView Демо

Rankie – це преміальний плагін WordPress, розроблений спеціально для того, щоб допомогти вам відслідковувати рейтинг Google на вашій веб-сторінці. Замість того, щоб вручну перевіряти свої ключові слова, використовуйте Rankie для дослідження, відстеження та звітування про потрібні ключові слова, щоб побачити, як працює ваш SEO.

SEO дуже важливий для кожного веб-сайту, особливо рейтингу ваших ключових слів. Якщо ви займаєтеся дивним пошуковим терміном у вашій галузі, ви можете отримати багато трафіку, який може перетворитись на продажі, рекламу чи іншу конверсію. Rankie – це чудовий інструмент, який ви можете використовувати для вибору та відстеження бажаних ключових слів. Після встановлення ви можете використовувати Rankie для пошуку ваших ключових слів – плагін навіть запропонує додаткові терміни, за якими ви, можливо, хочете класифікувати, залежно від того, що ви шукаєте.

Що стосується відстеження, Rankie включає в себе чотири варіанти відстеження ключових слів за допомогою: Google, Google Ajax api, whatsmyserp.com або ezmlm.org. А також інтегрований інструмент, який пропонує переліки ключових слів, на які ви можете націлити. Плагін також надає щоденні звіти про ранжирування та графіки ключових слів, щоб ви могли побачити, чи працюють ваші методи удосконалення SEO. Крім того, ви можете мати звіти вам електронною поштою, щоб ви ніколи не забували їх перевірити.

11. Безкоштовний інструмент для планування ключових слів Google

Домашня сторінка Google Планувальник ключових слів

Планувальник ключових слів Google – це інструмент для AdWords передплатники, які пропонують ключові слова, для яких потрібно спробувати оцінити. Ви можете вводити інформацію про свій товар і веб-сайт і орієнтувати свій пошук за різними параметрами. Для кожного запропонованого ключового слова ви можете переглянути історичні дані, включаючи середньомісячні пошукові запити, рівень конкуренції та запропоновану ставку AdWords.

Хоча цей інструмент надзвичайно цінний, він має дещо менший, ніж інтуїтивний інтерфейс, тому варто перевірити хороший підручник перш ніж застрягнути.

12. Інструмент добору ключових слів Безкоштовний планувальник

Домашня сторінка Інструменту добору ключових слів, що показує панель пошуку

Інструмент добору ключових слів прив’язаний як альтернатива Планувальнику ключових слів Google. Він має простий інтерфейс і використовує функцію автозаповнення Google, щоб генерувати сотні пропозицій із ключових слів із довгим хвостом для кожного введеного пошукового терміна. Однак, на відміну від Google Планувальник ключових слів, безкоштовна версія інструмента добору ключових слів перераховує лише ключові слова, а не супутні дані, такі як обсяг пошуку, вартість за клік та конкуренція. Ця інформація може бути розблокована, якщо ви вирішите оплатити версії преміум класу вищого рівня.

13. Сервіс LinkPatrol Premium

Домашня сторінка LinkPatrol

LinkPatrol – це преміальний плагін WordPress, який зосереджений на тому, щоб допомогти вам очистити свій вихідний профіль посилання. На сканування всього посилання на весь сайт потрібні лише кілька секунд, і ви надаєте список усіх авторів, доменів та тексту прив’язки, пов’язаних із ними. Якщо ви помітили погані посилання, швидко та просто додати nofollow позначте або зніміть посилання URL-адреси. Ціноутворення починається від 50 доларів на рік.

14. Безкоштовний аналізатор швидкості сайту GTmetrix

Домашня сторінка GTmetrix

GTmetrix – це інструмент, розроблений для того, щоб допомогти зі швидкістю сайту пошукові системи вважають в алгоритмах ранжування. Він пропонує вам зрозуміти, як швидко завантажується ваш сайт, а потім допоможе вам покращити його ефективність. Він аналізує ваші сторінки Швидкість сторінки Google і Yahoo YSlow набори правил і дає результати, включаючи час завантаження сторінки та загальний розмір сторінки. Ви також можете побачити, як ваш сайт створюється у порівнянні з іншими веб-сайтами, що контролюються GTmetrix.

Інструмент також дозволяє відстежувати продуктивність, аналізувати швидкість сайту через мобільний пристрій і тестувати свою сторінку в кількох регіонах. Нарешті, ви також можете записувати завантаження сторінок і відтворювати результати, щоб визначити проблеми з продуктивністю.

Фінальні думки

SEO – це складна тема, і вона спочатку може здатися страшною. Маючи так багато компонентів, про які можна задуматися, це може стати надзвичайно важливим завданням оптимізувати ваші веб-сторінки для кращої гри SERP.

У цьому творі ми запропонували вам 10+ інструментів та плагінів WordPress, які допоможуть вам розробити та реалізувати вашу SEO-стратегію на 2019 рік. Чи є якийсь із цих інструментів у вашому повсякденному робочому процесі SEO? Чи є у вас інші поради щодо SEO на новий рік? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map