Маркетинг вашого веб-сайту WordPress: Кінцевий посібник

У вас встановлена ​​остання платформа WordPress. У вас найкраща тема преміум-класу та налаштовані всі необхідні плагіни. Ви дійсно схвильовані, ви нарешті збудуєте свою давню мрію про ведення інтернет-бізнесу. Або просто володіти особистим веб-сайтом. У вас налаштовані поштові скриньки, і ви готові відкрити магазин.


Іншими словами, ваш сайт WordPress повністю завантажений, і ви дуже хочете розгойдувати вечірку. Але у вас точно нульові клієнти. Якщо ви виконали домашнє завдання, клієнти там добре, але ви їх не знайшли, або навпаки; вони не знайшли ваш сайт WordPress та ваші пропозиції.

Що робити? Відповідь у цьому маркетинговому дописі WordPress. По-перше, давайте не виходимо з основних основних визначень:

Маркетинг – Дія або бізнес з просування та продажу товарів чи послуг, включаючи дослідження ринку та рекламу.

Маркетинг веб-сайтів – Використання Інтернету для доставки рекламних матеріалів споживачам. Він включає електронний маркетинг, маркетинг пошукових систем, маркетинг соціальних медіа …

Джерело: Інтернет-визначення, Вікіпедія.

Коли ми говоримо, що продаємо ваш сайт WordPress, ми фактично маємо на увазі маркетинг вашої продукції чи послуг, тому зробіть це відмінність. Ваш веб-сайт – це лише інструмент маркетингу, але, оскільки через день з’являється так багато бізнес-сайтів, ваш веб-сайт може стати бізнесом, а також маркетинговим інструментом. Зробіть це і різницею.

Маркетингові методи, про які ми сьогодні поговоримо, є здебільшого безкоштовними (або відносно дешевими) та досить простими у застосуванні, але вам доведеться будьте готові до вкладення часу. Я також порекомендую кілька плагінів, коли ми будемо йти разом, тому будьте уважні і для цього. З цього приводу, як ви можете продавати свій сайт WordPress з невеликою кількістю жиру на ліктях і не порушуючи банк?

Contents

Розмістіть адресу свого веб-сайту на всіх документах

додати свій електронний лист

Давайте розпочнемо старенький спосіб. Якщо ви публікуєте всілякі документи: брошури, брошури, прес-релізи або рекламні друковані засоби загалом, переконайтеся, що адреса вашого веб-сайту (URL) відображається на кожному. Це просто і немає додаткових витрат, тому робіть це вже. Нехай це візитні картки, рахунки-фактури, бланки, папки для презентацій, аркуші специфікацій, пакувальні листівки або маркетингові застави, розмістіть свій домен на кожному папері, який виходить з вашого офісу.

Інші документи включають електронні книги, пропозиції, білі папери, пакувальні матеріали: контейнери, кришки, сумки тощо, інші рекламні товари та навіть презентації PowerPoint. Кожен документ, який представляє ваш бізнес, повинен мати ваше доменне ім’я. Це так просто.

Прес-реліз

Так, я знаю, ти зазвичай не хочеш писати його, але прес-релізи все ще працюють. Єдине головне правило – ваш прес-реліз повинен бути новинним та містити інформацію про ваш бізнес.

Тепер все не новина. Якщо ви співпрацюєте з новою компанією, щоб запропонувати нову (або кращу) послугу, будь-яка інформація, яка є важливою для новин. З іншого боку, якщо ви будете представлені в інтерв’ю, це стане хорошим кормом для публікації в блозі, але не буде прес-релізом. Отримайте різницю?

Після того, як ви будете готові до свого прес-релізу, подайте його до місцевих ЗМІ, але якщо ви хочете пропустити поїздку, ви можете надсилати свої прес-релізи онлайн безкоштовно. Ось кілька моїх рекомендацій:

Якщо ваш прес-реліз є новинним і ви дотримуєтесь інструкцій, його прес-реліз повинен знайти шлях до редакторів. Результатом буде якісний трафік, що приходить на ваш шлях. Проплавте кілька прес-релізів навколо, і ви отримаєте саме той удар, який ви хочете в статистиці вашого трафіку. Гарантована.

Стаття Маркетинг

Бездротовий зв'язок у місті

Ось ще одна старенька. Статті маркетингу існують протягом багатьох віків, і він далеко не мертвий, навіть якщо суворі оновлення алгоритму. Якщо ви зробите це правильно (дотримуючись правил та надаючи корисні статті), існує цілий світ. Не ходіть по темних алеях з маркетингом статей, тому що добрий Google не любить подібні речі. Не грайте в хитрощі з маркетингом статті!

Окрім дотримання правил та створення статей із високою цінністю, ви повинні приєднатися та подати лише каталоги статей, які відповідають загальним інструкціям щодо SEO. В іншому випадку Google та інші основні пошукові системи позначать вас різними поганими профілями, що призводить до втрати авторитету та трафіку бренда. З іншого боку, маркетинг статей допоможе вашому бізнесу скористатися величезною кількістю трафіку, який тягнуть каталоги статей.

Все, що вам потрібно зробити, – це включити своє доменне ім’я (або посилання на ваші сторінки продуктів) в кінці статей, посидіти і спостерігати, як цифри прострілюються через дах. Тобі це не сподобалось? Якщо ви хочете спробувати свої сили в маркетингу статей, щоб просувати ваш сайт WordPress, ось кілька рекомендованих каталогів статей:

 • Ezinearticles.com
 • iSnare.com
 • Articlealley.com
 • Webmasterarticles.net
 • Artipot.com

Не надсилайте свої статті в тисячі довідників статей, оскільки це вважається спамом, а павуки пошукової системи покарають вас. Подання в п’ять каталогів статей було б більш ніж достатньо.

Не забудьте перевірити, чи вибраний Вами каталог статей до рекомендованих вказівок перед тим, як приєднуватися або надсилати статті.

Блог відвідувачів

Блог для гостей – це фантастичний маркетинговий інструмент, який я використовую особисто. Я поставив це під маркетинг статей, оскільки, по суті, гостьовий блог – це просто інша форма статті маркетингу. На відміну від написання та подання тисячі статей у різні довідники, гостьовий блог передбачає написання інформаційних (а часто дуже довгих) публікацій в блозі на іншому веб-сайті – бажано, одному з більшим трафіком, ніж ваш.

Також важливо забезпечити ваш гостьовий блог на сайтах, які мають високий рейтинг сторінок Google (вище 5). Ви можете перевірити повноваження домену, перегляд сторінки та інші інші аспекти будь-якого веб-сайту, використовуючи такі інструменти, як Відкрийте Провідник сайту або Алекса. Блог відвідувачів на ряді пов’язаних веб-сайтів, вставляйте свою URL-адресу в біографію автора і спостерігайте за тим, як зростає ваш трафік. Більшість інтернет-підприємців приймають участь у веденні блогів як основний метод маркетингу, тому не пропустіть усі задоволення.

Маркетинг електронної пошти

wordpress-email-коментар-повідомлення

Слово на вулицях таке дев’яносто вісім відсотків відвідувачів вашого веб-сайту не купують під час першого відвідування. Це сумно, правда? Але ми не можемо дозволити собі бути сумними, тому давайте доходимо до рішення: маркетинг електронної пошти. Маркетинг електронної пошти пропонує вам прямий контакт зі своїми потенційними клієнтами. Ви можете спілкуватися зі своїми клієнтами в будь-який час. Ви можете ділитися новинами, порадами, уроками чи іншим, що покращить життя (чи бізнес) ваших клієнтів.

Ви можете просувати свою продукцію (або партнерські товари – просто не прямі партнерські посилання) за допомогою маркетингу електронною поштою. Ви можете повідомляти про оновлення та зміни у своєму бізнесі. Ви можете перетворити простих веб-відвідувачів у лояльних та платних клієнтів за допомогою декількох розумних електронних листів. Ви можете, можете, можете. Це так багато, що ви можете зробити з маркетингу електронної пошти, підтримуючи здоровий потік трафіку до вашого WordPress сайту. Це особливо актуально, якщо у вас є величезний список електронних листів. Просто знімайте їм електронне повідомлення щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію.

Маркетинг електронною поштою, так, ви можете. Як завжди, я обнюхав і знайшов кілька плагінів електронного маркетингу, щоб розпочати роботу. Ось список:

Якщо ви хочете одразу почати маркетинг електронною поштою, наступні круті хлопці із задоволенням візьмуть вас за руку.

Ці компанії орендують вам програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою та все інше, що вам потрібно всього за дев’ятнадцять доларів (19 доларів) на місяць. Я був з усіма трьома, і хоча AWeber є надзвичайно ефективним, MailChimp може бути складним (але тільки тому, що у нього дуже багато чудових функцій), і Mad Mimi – це легкий досвід. В даний час я використовую Mad Mimi, а WPExplorer використовує MailChimp. Виберіть той, який працює для вас!

Word of Mouth aka Вірусний маркетинг

Це правильно, ви можете значно збільшити свій веб-трафік, просто вивівши слово. План полягає в тому, щоб заохотити своїх друзів поділитися вашим доменним іменем (URL) зі своїми друзями. Слова з вуст стають вірусним маркетингом, коли друзі ваших друзів також діляться вашою URL-адресою зі своїми друзями. Тримайтеся цього часу, і ваше доменне ім’я за короткий час дістанеться дуже багатьом людям. Просто почніть ділитися своєю URL-адресою сьогодні і попросіть своїх друзів поділитися нею зі своїми друзями тощо.

Примітка 1: Переконайтеся, що ви виконуєте свої обіцянки та надаєте якісні послуги, або ви все порушите.

Примітка 2: Ніхто не спамуйте – лише надсилайте електронною поштою своїх друзів, а не їх друзів.

Ви також можете запропонувати заохочення та винагороди для всіх, хто ділиться вашою URL-адресою з більшістю людей, що знайомить нас із наступним пунктом.

Партнерський маркетинг / Програми

Заробляйте гроші з WordPress

Ви можете винагородити людей, щоб віднести інших на ваш сайт WordPress. Це працює як магія і є прекрасним маркетинговим інструментом для багатьох інтернет-бізнесу, наприклад веб-сайти хостингу. Ви можете нагородити людей, які скеровують інших на ваш веб-сайт, комісіями, безкоштовним членством та знижками.

Не потрібно заздалегідь мати гроші на комісію, просто зніміть її з продажів, які ви здійснюєте за допомогою рефералів. Установка скриптів для запуску партнерських програм може бути досить важким завданням, тому я порекомендую програми та плагіни, які ви можете використовувати для управління своїми філіями. В партнерські плагіни категорія у нас:

І в партнерські програми категорія у нас:

Також пам’ятайте, що завжди сплачуйте свої філії вчасно on

Офлайн-маркетинг

поштові листівки-модні

Володіння сайтом WordPress не означає відмову від реального маркетингу. Як невелика компанія, ви все ще можете отримувати величезну користь від оголошень Yellow Pages тощо. Розміщення реклами в журналах та надсилання листів може здаватися зовсім застарілою справою, але не помиляйтесь, велика група людей все ще читає журнали та листи. Просто переконайтесь, що ви рекламуєте в потрібних журналах.

Невеликі оголошення в журналах є досить дешевими, тобто вам не потрібно грабувати банк, щоб реалізовувати кращий веб-трафік. Надіслати комусь випадковий лист дещо відхиляється від загального (електронна пошта, SMS, твіти) та роз’єднує вас. Ви ще не чули кінця цього. Ви можете продавати свій сайт WordPress, використовуючи листівки! Так, листівки дуже стара школа, але не забувайте про силу виділяючись адже саме це відбудеться, коли ви надішлете листівки своїм клієнтам.

Листівки коштують дешево, і ви можете отримати багато амазонок. Ви також можете надрукувати свій власний шаблон за допомогою користувацького шаблону від Creative Market або Etsy.

Подання пошукової системи

Більшість людей запускають улюблені пошукові системи, якщо і коли їм потрібна інформація про будь-який продукт. Це означає, що люди, яких ви шукаєте, могли шукати саме те, що ви пропонуєте.

Але вони не знайдуть ваш дивовижний веб-сайт WordPress або продукти, якщо ви не вказані в пошукових системах. Подання вашого веб-сайту в пошукові системи є простий і безкоштовний.

Є кілька власників веб-сайтів, які вважають, що вони занесені до основних пошукових систем, оскільки щомісячна підписка на $ 49,95 у SEO-компанії або тому, що хтось пообіцяв перелічити їх у тисячах пошукових систем, але не потрапляє ні на що з цього.

Найкращий спосіб перерахувати ваш веб-сайт – це власноруч – адже всі подання вам потрібні три основні пошукові системи, а саме Google, Bing та Yahoo!

Надішліть свій веб-сайт на:

Перебуваючи при цьому, не забудьте також надіслати свою мапу сайту. Докладніше про надсилання Sitemap до Google тут, до Бінга тут, і Yahoo! тут. Після подання вашого сайту настав час його оптимізувати, щоб максимально скористатися трафіком пошукових систем.

Пошукова оптимізація

seo-помилки

Це повинно було стати першим на цій посаді, але нам довелося стартувати старомодним способом пам’ятати? Оптимізація пошукових систем (або коротше SEO) – це процес вашого веб-сайту WordPress непереборним для пошукових павуків..

Дослідження контент-маркетингових досліджень показали, що багато людей приходять на веб-сайт, знайшовши його в пошукових системах. З цього приводу ви можете насолоджуватися величезним стрибком вашого трафіку, якщо ретельно оптимізувати свій сайт для пошукових систем. Адже багато людей не йдіть повз перша сторінка результатів пошуку Google, тому вам потрібно з’являтися на першій сторінці, бажано в перших п’яти результатах. Оскільки ми висвітлювали WordPress SEO з великою тривалістю в цій іншій посаді я згадаю лише кілька моментів.

Вміст SEO

 • Прагніть створити веб-контент для людини першим, а пошукові системи – друге. Ваш вміст повинен бути корисним, а ваші заголовки дійсно переконливими для того, щоб привабити читачів – не вимагайте творчості. Рівномірно розподіляйте свої ключові слова – не перевантажуйте.
 • Заздалегідь проведіть дослідження ключових слів та оптимізуйте сторінки своїх продуктів відповідно до тих термінів, якими користувачі користуються, щоб знайти ваші товари. Використовуйте також близькі альтернативи.
 • Немає абсолютно ніяких причин оптимізувати свій контакт, поширені запитання, політику конфіденційності та інші сторінки, які безпосередньо не впливають на ваш підсумок. Оптимізуйте домашню сторінку та свої товарні (цільові) сторінки.
 • Щільність ключових слів 2,5% є базовою лінією
 • Включіть у заголовки основні ключові слова (

  ,

  ,

  …,

  ) і в якірному тексті.

 • Уникайте автоматичного прядіння статті, створюйте свіжий та оригінальний вміст або переписуйте статті вручну

Зображення SEO

 • Включіть своє ключове слово у назви зображень
 • Включіть своє ключове слово в тег ALT
 • Додайте описи, збагачені ключовими словами, до всіх своїх зображень

Прочитайте більше про WordPress SEO в нашому інша стаття. Очевидно, що немає потреби вручну редагувати шаблони WordPress, ви можете оптимізувати свій WordPress сайт, використовуючи будь-який із цих плагінів:

Більше ресурсів для WordPress SEO та SEO в цілому:

Соціальні засоби комунікації

wordpress-соціальний етикет

Facebook, Twitter, Pinterest, Reddit, Digg, StumbleUpon та інші сайти соціальних медіа тягнуть мільйони хітів. Щодня. Жоден із цих сайтів не вимагає створювати облікові записи, і ви можете за кілька хвилин просувати свій бізнес у всьому світі.

Просто налаштуйте облікові записи і починайте взаємодіяти з мільйонами користувачів. Це все просто, але також потрібно мати стратегію. Публікуйте оновлення блогу, твітте нові пропозиції послуг, приклейте цікаві зображення, щось редагуйте, копайте щось інше і просто натрапляйте на кращий веб-трафік. Веселіться, переглядаючи це, це соціальні медіа.

Панель інструментів

Під час продажу вашого сайту WordPress вам знадобиться арсенал інструментів. Нижче наведено деякі потрібні вам ресурси та плагіни:

Ресурси

Плагіни для маркетингу WordPress / Social Sharing

Висновок

Маркетинг вашого веб-сайту WordPress спочатку може здатися викликом, але щойно ви зачепите його, це буде найпростішим ділом, що ви робили коли-небудь. Найкращий підхід – це завжди дотримуватися правил, особливо в поточний час оновлення алгоритмів Google. Не допускайте маркетингових методів чорної капелюхи і біжіть за пагорби, коли ваша SEO фірма або інтернет-маркетолог пропонує вказані методи.

В кінці дня, Справа не стільки у використанні методів, скільки у здатності вживати заходів, які визначатимуть ваш успіх. Це тому, що маркетинг – це постійний процес, а ваш успіх пропорційний вашим зусиллям. Завжди пам’ятайте, що вкладаєте найбільше енергії в методи, які працюють на вас, як саме правило 80-20 палео.

Чи знаєте ви про будь-які методи маркетингу WordPress, про які я не згадував у цій публікації? Або у вас є декілька чудових маркетингових порад, якими слід поділитися? Поділіться з нами в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map