Як використовувати Yoast SEO для покращення рейтингу пошукових систем

Як використовувати Yoast SEO для покращення рейтингу пошукових систем

WordPress – це легке рішення для створення веб-сайту з потужним функціоналом. Однак досягти успіху з платформою є набагато більше, ніж просто запустити свій сайт і посидіти. Вам також потрібно буде оприлюднити його – і один з найкращих способів зробити це через оптимізацію пошукових систем (SEO). Це горезвісно хитра область для навігації, особливо для недосвідчених.


На щастя, WordPress пропонує ряд плагінів, які допоможуть вам пройти цей слизький схил, наприклад Йоаст SEO. Його всебічні налаштування можуть допомогти вам оптимізувати ваш вміст та оцінити ваш сайт більш високо в результатах пошуку. Це може допомогти вам отримати експозицію, а також покращити конкурентні позиції вашого бізнесу.

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке SEO та як це може вам допомогти. Тоді ми познайомимо вас із плагіном Yoast SEO та пояснимо, як його можна використовувати для покращення рейтингу пошукової системи шляхом оптимізації ключових слів, метаописів та читабельності. Погляньмо!

Що таке SEO (і як це може вам допомогти)

Скріншот результатів SEO.

Коли ваші сторінки займають високі результати в результатах пошуку, користувачі з більшою ймовірністю бачать і натискають на них.

Оптимізація пошукових систем – це методика, яка зосереджується на покращенні видимості вашого веб-сайту на сторінках результатів пошуку (SERP). Пошукові системи обслуговують мільйони користувачів на день, які шукають відповіді на свої запитання. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт надав відповіді, це допомагає ефективно використовувати SEO.

Оскільки сканери пошукових систем не розуміють, що написано на вашому веб-сайті, їм потрібна максимальна допомога, щоб з’ясувати, про що йдеться, і як їх відображати в SERP. Це можна зробити наступними способами:

 • Додавання відповідного ключового слова та використання його у всьому вмісті.
 • Зробити вміст читабельним для людей, а отже, і сканерів.
 • Пропонуючи міцну ієрархію у вашому вмісті, тому сканери можуть ефективно відображати ваш вміст.

Існує набагато більше способів оптимізувати ваш вміст для високого рейтингу. WordPress пропонує безліч інструментів, які можуть допомогти, але ми рекомендуємо спробувати Yoast SEO спершу.

Представляємо плагін Yoast SEO

Плагін Yoast SEO

Yoast SEO – це плагін WordPress, який дозволяє оптимізувати ваш вміст, щоб бути більш зручним для пошукових систем, все з вашої інформаційної панелі WordPress. Плагін оцінює ваш вміст у двох областях: Читабельність і SEO:

 • Читабельність: Це визначає, наскільки легко ваш людський вміст читати.
 • SEO: Тут відображається наскільки оптимізовано ваш сайт для пошукових систем.

Yoast SEO працює в системі світлофора: Зелений (Добре), Апельсин (Добре), і червоний (Потребує покращення). Кожен конкретний показник у двох категоріях також оцінюється таким чином, тобто ви можете з першого погляду побачити, де потрібні ваші зусилля з оптимізації. Більше того, багато показників містять поради щодо покращення вашої оцінки та виокремлення будь-яких проблемних областей після публікації.

Як використовувати Yoast SEO для покращення рейтингу пошукової системи (3 прості поради)

Перш ніж ви зможете підняти рейтинг своїх пошукових систем, вам потрібно буде встановити та активувати Yoast SEO та ознайомитись з нашим всебічним посібником із налаштування Yoast SEO для початку роботи з плагіном. Після цього прочитайте три поради, які допоможуть вам максимально використати цей інструмент.

1. Додайте ключове слово фокусування для залучення правильного трафіку

Ключове слово фокус – це сукупність слів, за якими ви хочете, щоб ваша сторінка займала рейтинг у пошукових системах. Це слід досліджувати, а не здогадуватися, і важливо правильно вийти, оскільки це безпосередньо впливає на те, як люди знайдуть вас. Більше того, всі ваші зусилля щодо SEO будуть сформовані навколо ключового слова фокуса – без жодного ви не зможете точно оцінити оптимізацію.

Щоб максимально використати цю стратегію, ви також можете використовувати ключові слова з довгим хвостом. Це конкретні фрази, які пропонують низьку конкуренцію в пошукових системах – це означає, що правильний вибір може принести вам серйозну кількість трафіку. Наприклад, “резервна копія WordPress” не дуже конкретна, і ви знайдете десятки сайтів, використовуючи те саме ключове слово. На противагу цьому, “резервне копіювання WordPress за допомогою UpdraftPlus” має меншу конкуренцію, тобто ви побачите більше трафіку від цільової аудиторії.

Щоб встановити ключове слово фокус у Yoast SEO, спочатку потрібно перейти до потрібної публікації, а потім прокрутити вниз до Йоаст SEO метабокс:

Поле

Звідси просто введіть своє ключове слово в Зосередження ключового слова поле. Ви побачите активований ряд вогнів, що свідчить про те, що тепер ви можете оптимізувати свій вміст. Також не забудьте додати своє ключове слово до постійної посилання.

2. Додайте опис мета, щоб описати свою публікацію

Скріншот мета опису WPExplorer.

Метаопис, багатий на ключові слова, може допомогти вам зайняти ще вищі місця у пошукових системах.

Метаопис – це текст, який відображається під синім посиланням у пошуку Google. Його функція – примушувати відвідувачів переходити до вашого вмісту, тому це ще один важливий аспект SEO, щоб виправитись.

Є безліч характеристик, які можуть допомогти вам створити хороший мета опис. Підводячи підсумок, ваш метаопис повинен:

 • Довжина має бути близько 135–160 символів. Це забезпечує гідний баланс між тим, як стисло пояснити, про що йдеться у вашому вмісті, та не відрізати його пошуковими системами.
 • Відповідайте своєму вмісту. Оманливі описи можуть призвести до збільшення показника відмов.

Щоб додати власний метаопис, ще раз перейдіть до пункту Йоаст SEO мета-вікна у вибраній вами публікації та натисніть на Редагувати фрагмент кнопка. Після того, як ви почнете вводити метаопис, ви побачите початок заповнення рядка. Ця смужка стане червоною, якщо ваш опис занадто довгою, помаранчевою, якщо вона занадто коротка, і зеленою, якщо вона буде досить довгою:

Скріншот функції мета опису Yoast SEO.

Ви також помітите, що на вкладці SEO з’явиться ряд додаткових світлофорів, що дозволяє ще більше оптимізувати опис.

3. Підвищити читабельність вашого вмісту

Скріншот екрана для читання Yoast SEO.

Yoast SEO аналізує ваш вміст і знаходить сфери, де можна покращити його читабельність.

Якість контенту важлива для SEO, тому його читабельність є першорядною. У Yoast SEO, читабельність вашого вмісту оцінюється за рядом показників та оцінюється на основі системи світлофорів.

Спочатку аналіз може здатися непосильним, але не все потрібно вирішити, щоб отримати зелену оцінку. Найважливіші аспекти включають:

 • Довжина секції: Тут важливо використовувати заголовки та підзаголовки, щоб переконатися, що розділи містять менше 300 слів на рік.
 • Довжина та структура вироку: Речення, що перевищують 20 слів, зменшують читабельність, як і пасивні або не містять перехідного слова.

Ви також можете помітити Легкість читання Flesch оцінка в цьому розділі. Незважаючи на те, що внески та мінуси цього критерію виходять за межі цієї статті, в кінцевому рахунку це не є метрикою хвилюватися. Наша порада – оптимізувати все інше та писати для свого читача насамперед.


На сьогоднішньому конкурентному ринку SEO важливіше, ніж будь-коли. Зроблено правильно, це може допомогти вам збільшити трафік вашого сайту. Однак спочатку це може бути трохи заплутано, тому вам може знадобитися допомога, щоб ваші зусилля з оптимізації були ефективними. Завдяки плагіну SEO – наприклад, Yoast SEO – ви можете без особливих зусиль оптимізувати свій вміст для пошукових систем.

Чи є у вас питання щодо Yoast SEO і як це може вам допомогти? Будь ласка, поділіться ними з нами в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map