Як утримати веб-сайт WordPress від чорного списку Google

Як утримати веб-сайт WordPress від чорного списку Google

Ви помічаєте раптовий спад трафіку на своєму веб-сайті? Дивна реклама тінистих продуктів, які спалахують на ваших сторінках? Якщо ви киваєте згодою, можливо, ваші веб-сторінки відсутні в індексі Google. Простіше кажучи, Google, можливо, перебуває в чорному списку вашого сайту, оскільки вважає це небезпечним для відвідувачів. Щоб цього не сталося на вашому веб-сайті, важливо знати, як відмовитись від вашого веб-сайту у чорному списку Google.


Що таке чорний список Google?

Такі пошукові системи, як Bing, Norton Safe Web, McAfee SiteAdvisor тощо, прагнуть запропонувати користувачам найкращий можливий пошук, і Google не відрізняється. Google постійно шукає шкідливий вміст на веб-сайтах, який може потенційно нашкодити відвідувачам. Потім карантинують ці веб-сайти.

Хоча Google не публікує жодного офіційного чорного списку, він постійно шукає Інтернет для потенційних загроз. Потім він деіндексує ці небезпечні веб-сайти для захисту відвідувачів. Веб-майстрам потрібно приділяти цьому велику увагу, оскільки це може призвести до великих втрат трафіку.

Google підозрює, що ці веб-сайти вводять зловмисний код, щоб тихо встановлювати програми, які використовують будь-які програмні збої на вашому комп’ютері. Потім ці програми можуть надсилати спам-повідомлення і навіть руйнувати комп’ютер відвідувача або пригальмовувати його. Вони також можуть викрасти особисту інформацію ваших відвідувачів, наприклад паролі або інформацію про кредитну карту.

У багатьох випадках чорний список – це гарна річ, оскільки він захищає необережних відвідувачів. Насправді потенційний покупець веб-сайту повинен перевірити, чи веб-сайт знаходиться у чорному списку в рамках процесу належної перевірки.

Що змушує Google вважати веб-сайт небезпечним?

Google розглядає багато аспектів, перш ніж виносити ваш веб-сайт із місця недоступності відвідувачів. Іноді це відбувається через алгоритмічні зміни, але частіше це може бути пов’язано з безпекою чи іншими проблемами, які потребують певного виправлення:

  • Зловмисне програмне забезпечення або віруси на ваших хост-серверах або на вашому комп’ютері чи мережі.
  • Низька якість або порнографічний або непотрібний вміст, суперечливий / незаконний вміст, вміст, який не є оригінальним або порушує будь-які авторські права.
  • Розміщення фішинг-сторінок чи афери.
  • Перенаправлення на інші веб-сторінки.
  • Створення задніх куточків, надсилання зворотних посилань, купівля чи продаж посилань.
 • Посилання на спам-шкідливі сторінки.
 • Нечисті SEO-практики, такі як маскування ключових слів або надмірна оптимізація ключових слів.

Ці аспекти можуть спричинити штрафи від Google, включаючи вилучення з пошукового індексу Google.

Що відбувається, якщо ваш веб-сайт перебуває у чорному списку?

Найдраматичніший вплив, який можна помістити в чорний список Google, – це зменшення кількості відвідувачів. Крім серйозних втрат доходу, репутація та надійність веб-сайту також можуть побороти.

Google починає спалахувати попереджувальні знаки щоб відлякати відвідувачів вашого веб-сайту. І як тільки ви потрапите в чорний список, до відновлення це може бути довгий шлях.

15 Ознаки, що Ваш веб-сайт перебуває в чорному списку від Google

Іноді Google сповіщає веб-майстрів про деіндексацію веб-сайту. Але ви також можете пильнувати ці ознаки.

 1. Попереджувальні повідомлення типу “Цей сайт може бути зламаний‘Або’Цей сайт може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Ви хочете продовжити? “ починають спалахувати.
 2. Google попереджає відвідувачів, що ваш сайт може бути порушений чи потенційно небезпечний.
 3. Ваш веб-сайт завантажує порожню сторінку або ваша домашня сторінка переспрямовує на іншу URL-адресу.
 4. Пошук у вашому веб-сайті в Google повертає дивні сторінки чи рекламу.
 5. SEO спам-посилання та переадресації в SERPs.
 6. На вашій сторінці розміщуються дивні ключові слова для тіньових фармацевтів.
 7. Ваші електронні листи починають відскакувати.
 8. Незнайомі спливаючі вікна починають спалахувати, спам-контент або дивні реклами з’являються на вашому сайті.
 9. Ваш браузер завантажує дивний вміст із зовнішніх джерел.
 10. Коли ви клацаєте Ctrl + U, ви помічаєте дивні фрагменти коду у верхньому або нижньому колонтитулі вашого веб-сайту.
 11. Ваш веб-сайт помітно сповільнюється.
 12. Збільшується використання пропускної здатності.
 13. З кожним днем ​​трафік на ваш веб-сайт зменшується.
 14. Ваш обліковий запис Інструментів Google для веб-майстрів отримує попередження про шкідливий код на вашому веб-сайті.
 15. Ваш веб-сайт більше не відображається в індексі Google.

Як перевірити, чи знаходиться ваш сайт WordPress у чорному списку Google

Цілком можливо, що веб-сайт був знятий з індексу пошуковими системами, навіть не знаючи про це. Хоча знаки, зазначені вище, можуть вказувати на чорний список, для перевірки того ж, ви можете здійснити певні перевірки:

Проведіть перевірку вручну

Введіть адресу свого веб-сайту в рядку пошуку Google. Якщо ваш сайт не відображався, а раніше цього не було, велика ймовірність, що його було деіндексовано Google. Звичайно, це не буде працювати для нового сайту, оскільки він може ще не індексуватися пошуковими системами.

Безкоштовні онлайн-інструменти

Інструменти для сканування в Інтернеті пропонують швидку перевірку, щоб дізнатись, чи санкціонував ваш веб-сайт Google. Відвідати IsMyWebsitePenalized і вставте URL-адресу вашого веб-сайту. Цей інструмент – це безкоштовна послуга, яка корисна для веб-майстрів та професіоналів SEO.

Чорний список Google: IsMyWebsitePenalized

Інструмент сканує ваш веб-сайт та повідомляє про статус штрафу. Результати досить точні. Важливо зауважити, що припарковані домени, перенаправлені домени чи нові веб-сайти відображатимуть санкціонований статус.

Sucuri SiteCheck

Sucuri SiteCheck

Ще один ефективний інструмент, який ви можете використовувати, – це Sucuri SiteCheck сканер. Він може виявити зловмисне програмне забезпечення та ряд проблем безпеки, зокрема чорний список вашого веб-сайту. Більше того, сканер рекомендує методи виправлення проблеми.

Інструменти Google для веб-майстрів

Але, безумовно, найкращий шлях для цього було б використовувати Інструменти Google для веб-майстрів щоб перевірити недоліки безпеки на своєму веб-сайті.

Чорний список Google: консоль пошуку Google

Область проблем безпеки інструментів Google для веб-майстрів розкриває безліч корисної інформації про ваш сайт, включаючи посилання на ваш сайт, пошукові запити, стан здоров’я та 404 помилки.

Поради, щоб утримувати веб-сайт із чорного списку Google

Ремонт шкоди, завданої деіндексацією, є довготривалим процесом. Тому розумніше (і простіше) вживати деяких профілактичних заходів. Ось декілька речей, які ви можете зробити, щоб залишатися добрими сторонами Google:

 • Встановіть брандмауер та регулярно запускайте антивірусне програмне забезпечення.
 • Очистіть свій сайт і видаліть шкідливий вміст.
 • Уникайте посилань на спам-сайти, а також не купуйте чи не продаючи посилання.
 • Забезпечте оригінальний вміст без набивання ключових слів.
 • Виберіть свій пакет хостингу ретельно.
 • Регулярно оновлюйте WordPress, використовуйте надійні теми та плагіни.
 • Регулярно змінюйте своє ім’я користувача та пароль, захищайте свої вхідні сторінки.
 • Закріпіть файл wp-config.php, а також файл .htaccess.
 • Вам потрібно ознайомитись із умовами та умовами Google та бути в курсі змін алгоритму.

Пам’ятайте, що вони не є гарантією (оскільки ми не знаємо, що саме ви робите на своєму веб-сайті), але це всі хороші практики, які слід дотримуватися, щоб ваш веб-сайт був дозволений.

Висновок

Як бачимо, перехід до чорного списку від Google має величезні негативні наслідки, які потребують часу для відновлення. Відмінна ідея створити обліковий запис за допомогою інструментів веб-майстрів Google, щоб регулярно перевіряти свій веб-сайт. Ви також можете посилатися на наше попереднє повідомлення про відновлення з зламаного веб-сайту.

Коли ви усвідомили, що більше не в індексі, вашим першим кроком може стати використання веб-сайту в режимі офлайн як захід боротьби зі збитком. Повідомте свого хоста та вимкніть сайт. Якщо ви можете увійти в систему, запишіть, що ви бачите, і передайте це своїм постачальникам послуг хостингу.

Подивіться Примітка Google щодо підтримки чистого веб-сайту, і, якщо необхідно, скористайтеся професійною допомогою для очищення вашого сайту. Щойно ви закінчите, повідомте Google, подавши запит на перегляд. Потім Google знову почне сканувати ваш сайт і повторно індексувати ваші веб-сторінки. Пройде час, але ви зможете відновитись.

Чи є якісь корисні поради для додання? Або питання щодо кращих практик підтримки вашого веб-сайту WordPress? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map