Як створити та додати мапу сайту WordPress

Веб-сайти бувають різних розмірів. І чим більше веб-сайт, тим складніше переходити через веб-сайт без ефективних меню навігації. Тепер це з людської точки зору. З точки зору сканера (бот, надісланий пошуковою системою для перевірки вашого веб-сайту), те саме дуже застосовно.


Карта сайту дуже схожа на реальну карту. Вважайте це електронною картою для пошукових систем, це допомагає пошуковим системам легко знаходити та отримувати доступ до кожного місця вашого веб-сайту.

Чому вони важливі ?

 • Ваш веб-сайт справді великий або містить багато вмісту в різних категоріях. Коли веб-сайти стають масштабнішими, пошукові системи ускладнюють переміщення та сканування новішого вмісту.
 • Якщо у вас багато вмісту, який погано пов’язаний один з одним, якщо у вас є вміст, виділений з вашого веб-сайту. Цей вміст, який інакше не має посилання, є в основному сиротою і не має доступу для відвідувача. Давайте на секунду припустимо, що в цьому ізольованому вмісті відсутні також вхідні посилання з інших веб-сайтів. У такій ситуації, якщо пошукові системи не надають посилання на них, вони будуть повністю ізольовані, без трафіку, як ніколи. Мапа сайту буде охоплювати не посилання на окремий вміст на вашому веб-сайті.
 • Мапи сайтів також враховують мультимедійну інформацію та метадані на веб-сайтах. Це допомагає пошуковим системам зрозуміти, що стосується вашого веб-сайту, а також важливість конкретних URL-адрес на вашому веб-сайті щодо інших URL-адрес цього ж сайту.
 • Google також повідомляє нам, що мапи сайту можуть допомогти самим веб-сайтам, хоча карта сайта не гарантує, що кожна веб-сторінка буде індексована.

Коротше кажучи, напевно краще мати мапи сайту, ніж є, а не мати їх. Вони роблять роботу пошукової системи трохи простішою, і більшість веб-адміністраторів, які подають свої мапи сайту, як правило, користуються цим частіше, ніж ні..

Як створити мапу сайту ?

Ви можете створити його, використовуючи спеціальний плагін для мапи сайту, або ви можете використовувати плагін для оптимізації пошукової системи. Враховуючи, що використовується велика кількість блогерів WordPress Йоаст SEO (раніше відомий як WordPress SEO), я розпочну з обговорення того, як ми можемо створювати та надсилати мапи сайту за допомогою Yoast SEO.

Йоаст SEO

Якщо ви використовуєте плагін для оптимізації пошукової системи або Yoast SEO або щось подібне, вам зазвичай нічого не доведеться робити. Генерація мапи сайтів зазвичай включена за замовчуванням.

YoastXML

Недостатньо просто створити мапи сайту – пошукові системи повинні бути повідомлені про зміни. Yoast робить це легко, оскільки плагін автоматично надсилає Google і Bing.

Yoast SEO також створює таблицю стилів XML, яку можна читати як файл HTML. Важливість цього полягає в тому, що ви можете фактично переконатися, що правильні URL-адреси представлені та включені з відповідним пріоритетом у мапи сайту.

Стильова-XML-мапа сайту

Важливо стежити за тим, щоб ваша карта сайту часто оновлювалася або, принаймні, так часто, як ви публікували нові публікації щонайменше. З таблиці вище стилів XML ви помітите, що існує пріоритетність для кожної URL-адреси, частота для створення Sitemap із кількістю зображень та вказаною останньою датою зміни.

Вся ця інформація дуже важлива для рейтингу вашої пошукової системи. Наприклад, свіжість вашого вмісту, включаючи кількість змін на вашому веб-сайті, частоту змін та те, скільки років вміст. Усі ці три фактори можуть значно вплинути на рейтинг пошукових систем вашого веб-сайту.

Ви можете прочитати це чудове повідомлення на Moz про політику Google, коли мова йде про свіжість вмісту. Оновлення вашого вмісту оновленим та релевантним у поєднанні з частим генеруванням мапи сайту дуже ефективне для того, щоб ваш вміст ніколи не втрачав позиції в рейтингу пошуку, оскільки вміст може вважатися усталеним.

Генератор карти XML

Ще один плагін, який я хотів би представити, – це Генератор карти XML. Якщо ви не скористаєтеся Yoast SEO, а ваш поточний плагін для оптимізації пошукової системи не надає мапу сайту. Цей плагін створює мапу сайту, яка зберігається та стає доступною для сканерів пошукових систем. Як видно із скріншоту нижче, карта сайта зберігається на arnebranchhold.de/sitemap.xml.

XML1

Генератор XML Sitemap автоматично повідомляє Google і Bing так само, як це робить плагін Yoast SEO. URL-адреса сайту додається до файлу robots.txt, який є першим пунктом призначення ботів пошукової системи, щоб знайти більше інформації про веб-сайт (а якщо вам було цікаво, файл robots.txt – це в основному те, що повідомляє пошуковим системам, які URL-адреси не сканувати. , де карта сайту створена так, щоб робити навпаки).

За допомогою плагіна генератора XML Sitemap ви можете вказати, що з наведеного нижче міститься у вашій мапі сайту. Так само ви можете виключити певні конкретні повідомлення та певні категорії:

 • Домашня сторінка
 • Постів
 • Сторінки публікацій на кількох сторінках
 • Статичні сторінки
 • Категорії
 • Архіви
 • Сторінки автора
 • Сторінки тегів

Окрім можливості вирішити, які частини вашого веб-сайту включаються до складу ваших веб-сайтів, ви також можете призначити конкретні значення пріоритетності та частоти генерування мапи сайту для кожного з вищезазначених аспектів веб-сайту WordPress..

Мапи сайту вручну

Обидва плагіни автоматично надсилають вашу мапу сайту до пошукових систем, так що вам не доведеться цього робити. Тепер шанси на те, що це спрацює ідеально. Але чомусь, якщо вони цього не роблять, а ваша удача така ж гнила, як і моя;), ви завжди можете завантажити копію вашої карти сайту та завантажити її в Пошукова консоль Google або ви можете зробити це з вашого облікового запису веб-майстрів Google. І якщо ви краще не використовуєте плагін для створення сайту, ви можете використовувати цей онлайн-генератор мап.

Це досить простий процес, але постійно створювати мапи сайту та надсилати їх вручну потрібно багато часу. Набагато продуктивніше використовувати свій час, щоб використовувати один з двох плагінів, згаданих у цій публікації, для створення та часто оновлюваних ваших мап сайту. Це забезпечить ваш веб-сайт завжди в межах пошукової лінзи Google (і надасть більше часу на створення вмісту!).

Додано переваги

Зараз багато веб-сайтів займаються синдикацією контенту, а деякі навіть активно крадуть вміст і розміщують його на своїх веб-сайтах без будь-якого офіційного дозволу власника сайту (його також називають скребковим вмістом). Через нові зміни, внесені до алгоритмів пошуку Google, веб-сайти, що копіюють вміст, караються досить жорстко. Це добре – нам просто потрібно забезпечити, щоб робота вашого веб-сайту була визнана оригінальним генератором вмісту.

Створення мапи сайту як і коли ви публікуєте нові публікації дасть змогу робити саме це. Незалежно від того, скільки разів викрадено вміст вашого веб-сайту, результати пошуку Google відображають той факт, що будь-який вміст, викрадений з вашого веб-сайту, справедливо ваш.

Фінальні думки

Все більше акцентується на розробці кращих алгоритмів машинного навчання, такі пошукові системи, як Google, стають розумнішими. Але якими б розумними вони не були, мапа сайту завжди може допомогти сканерам діяти розумно, і це дає певний квантовий контроль над тим, наскільки серйозно веб-сайт сприймає різні частини вашого веб-сайту. Ура ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map