Як назавжди видалити зламані посилання зі свого сайту WordPress

Є кілька речей, які гірші для веб-майстра, ніж помилка 404 Not Found (але у нас є цілий посібник, як виправити 404 помилки).


Це повинен бути ваш найгірший кошмар – відправити відвідувача кудись, де його немає. Я кажу, що це повинен бути вашим найгіршим кошмаром дуже навмисно, оскільки багато блогерів не надто замислюються над розірваними посиланнями та наскільки ефективно вони можуть відганяти людей від веб-сайтів.

Подумайте про власну поведінку, коли ви отримаєте помилку 404: як це впливає на ваше сприйняття сайту, на якому ви перебуваєте? Яка ймовірність, що ти намагатимешся копатись у пошуках того, що ти був очікуючи бачити? Ви більше схильні просто рухатися далі? Інтерес відвідувача до вашого веб-сайту часто є нелегкою справою – напружувати відносини, пропонуючи розірване посилання, невиправдано.

Хоча ви можете працювати над створенням цікавої та унікальної сторінки помилок 404, наскільки я переживаю, найкращим ліком є ​​профілактика. Зважаючи на це, у цій публікації я хочу ознайомити вас із чудовим безкоштовним плагіном, який допоможе вам викорінити 404 сторінки помилок із вашого сайту..

Представляємо перевірку непрацюючої посилання

Перервана перевірка посилань

Ви, можливо, чули про цей плагін раніше – насправді я спеціально згадував його як частину моєї функції в Періодичній таблиці плагінів WordPress. Це надзвичайно популярний плагін і з поважною причиною: він може допомогти вам зробити 404 повідомлення про помилки на вашому веб-сайті в минулому..

Функціональність перерваної посилання перевірки проста, але надзвичайно ефективна: вона скануватиме та перевірятиме кожне посилання на вашому веб-сайті, щоб переконатися, що кожне з них відповідає правильно визначеній URL-адресі. Якщо плагін зіткнеться з проблемою (наприклад, помилкою 404), він додасть його до списку непрацюючих посилань, з якими потім можна вирішити відповідне завдання.

Слід зазначити, що останнім часом Broken Link Checker залучає час від часу невдалий огляд, де деякі люди скаржаться, що це просто не працює. У мене не виникло проблем із плагіном, і більшість відгуків все ще є надзвичайно позитивними. Багато людей схильні залишати негативні відгуки через проблему власного унікального налаштування WordPress, а не самого плагіна, тому такі відгуки я завжди беру з дрібкою солі. Можливо, що у вас може виникнути конфлікт із певним плагіном на вашому веб-сайті, якщо ви використовуєте Перервана перевірка посилань, але я вважаю, що це варто вартий потенційного «ризику».

Як користуватися перевіреною помилкою посилань

Процес використання Broken Link Checker надзвичайно простий.

Плагін виконує всю важку роботу, скануючи ваш сайт на наявність зламаних посилань у фоновому режимі. Після її завершення він представить будь-які непрацюючі посилання, які він знайшов вам у WordPress.

Ви можете швидко перевірити, чи перешкоджена перевірка непрацездатних посилань знайшла якісь зламані посилання:

Через інформаційну панель WordPress

Через інформаційну панель WordPress або…

Через бічну панель

… Через бічну панель.

Як бачите, сповіщення інтуїтивно зрозумілі та їх легко помітити – якщо на вашому веб-сайті з’явиться недіюче посилання, ви дізнаєтесь про нього швидко.

Для цілей цієї публікації я використовую свій блог як морську свинку. Як видно з наведених вище скріншотів, на даний момент у мене на веб-сайті є два зламаних посилання, тож наступним кроком є ​​перевірка їх. Це можна зробити, натиснувши на “Знайдені 2 непрацюючі посилання” у віджеті приладної панелі або натиснувши на пункт меню “Зламані посилання” під Інструменти в бічній панелі.

Тоді вам буде представлений такий екран:

Перервана перевірка посилань

Як бачите, обидві ламані посилання на моєму сайті є результатом 404 помилок Not Found, але плагін знайде будь-який посилання, яке не вирішено правильно. Наприклад, він перелічить будь-яку URL-адресу, яка не завантажується через неактивний сервер.

Наведений вище дисплей є досить зрозумілим. У вас є URL-адреса розірваного посилання з наступним його статусом, використовуваним текстом якоря та нарешті публікацією або сторінкою, на якій воно з’являється. Однак справжня краса Broken Link Checker полягає в тому, що вона дозволяє виправити або видалити ці посилання на льоту. Просто наведіть курсор миші на порушену URL-адресу, і вам з’явиться список варіантів:

Параметри перевірки пошкоджених посилань

Знову ж таки, варіанти досить зрозумілі: ви можете відредагувати URL-адресу, видалити посилання (зберігши прив’язний текст), позначте посилання як не порушене (якщо, наприклад, тимчасова проблема сервера вирішена), або просто відхилити посилання.

У наведеному вище прикладі я знаю, що посилання розірвано, оскільки воно вказує на переадресацію 301, яку я після цього видалив. Тому мені потрібно відредагувати URL-адресу, щоб вона вказувала на правильне розташування:

Редагування URL-адреси в засобі перевірки посилань

Це все просто! Не виходячи з цього екрану, ви можете вжити будь-яких необхідних заходів для виправлення будь-яких пошкоджених посилань. І за допомогою віджета на інформаційній панелі WordPress, будь-яке розірване посилання на вашому веб-сайті довго не буде зламаним.

Будь-які посилання, які ви відхиляєте, можна знайти за посиланням “Відхилено” у верхній частині сторінки:

Відхилені непрацюючі посилання

Як ви бачите, наведений вище знімок екрана демонструє, які ще повідомлення про помилки ви можете бачити. Посилання на Life Stoked – хороший приклад, оскільки я знаю, що це регулярно оновлюваний блог. Коли останній сканувальник розірваних зв’язків востаннє сканував його, можливо, сталася тимчасова помилка сервера, яка призвела до того, що він позначався як розірване посилання. Але оскільки я знав краще (і після перевірки виявив, що це знову в Інтернеті), я зміг позначити посилання як “Не порушено”.

Можливо, вам доведеться заглянути в публікацію чи сторінку, на якій міститься посилання, щоб зрозуміти її контекст. Наведене вище посилання на платформі Trafficplanet – хороший приклад цього. Все, що мені потрібно зробити, – навести курсор на посилання на джерело та натиснути «Переглянути». Потім я можу знайти посилання на сторінці:

Перервана перевірка посилань

Я можу бачити, що посилання веде до певного форуму, який більше не існує. Тому найкраще робити з точки зору користувальницького досвіду:

  1. Змініть посилання на головну сторінку форуму Traffic Planet
  2. Додайте до публікації примітку, вказуючи, що названа послуга більше не доступна

Одна швидка зміна через плагін Broken Link Checker і невелика редагування публікації, і я вирішив будь-яку потенційну плутанину для відвідувачів публікації.

Безрозмірний плагін?

Мені не відомий жоден інший плагін, який відповідає функціоналу, запропонованому Broken Link Checker. У світі, наповненому нескінченними різновидами плагінів SEO тощо, це для мене стає несподіванкою. Особисто я хотів би побачити конкуренцію в галузі, яка, на мою думку, є життєво важливою для постійного використання будь-якого блогу.

Здебільшого я пишу повідомлення в блогах, які мені подобається бачити тест часу. Я, як правило, люблю писати «вічнозелені» твори, які настільки ж актуальні за рік, як і сьогодні. Зважаючи на це, мені дуже важливо переконатися, що сторінки, на які я посилаюсь у старих публікаціях блогу, залишаться правильними в майбутньому. Тому я вважаю Broken Link Checker таким безцінним інструментом.

Як завжди, якщо у вас є якісь питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся задавати їх через розділ коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map