Як написати кращі заголовки та мітки для WordPress

Є над мільярд веб-сайтів в Інтернеті, з кожним днем. Якщо ви новачок у створенні та керуванні веб-сайтом, вас може переповнити така конкуренція. Яким чином ваш сайт виділяється та привертає свою частку трафіку?


Перший крок до того, щоб помітити, це мати привабливий заголовок та креативний логотип. Оскільки це перші елементи, які побачать ваші читачі, ви хочете негайно вплинути. Назви заголовка та мітки, орієнтовані на ваше призначення та бренд, дають вам перевагу перед іншими веб-сайтами, які змагаються за увагу тієї ж аудиторії.

У цій публікації ми розберемося, що таке заголовки та мітки WordPress та як вони впливають на ваш веб-сайт. Ми також обговоримо, як створити заголовок та підказку, які визначають ваш бренд та оптимізовані для пошукових систем. Давайте розпочнемо!

Що таке WordPress заголовки та мітки?

Знімок екрана WPExplorer заголовка та мітки.

Заголовок та мітка вашого сайту зазвичай перше, що побачать відвідувачі. Він дає вам назву блогу і точно визначає, що ви знайдете, коли завітаєте на сайт – стисло, точно та професійно.

Як ви, напевно, можете здогадатися, ваші назва – назва вашого веб-сайту. Це те, як люди ідентифікують ваш бренд і як шукають вас в Інтернеті. З іншого боку, ваш логотип – це короткий вислів, подібний до підзаголовка чи рекламного слогана, який часто розміщується прямо під назвою. Він працює як короткий опис того, про що йдеться про ваш сайт і чому він існує.

Поєднання сильного заголовку з чітким описовим тегом дає перевагу вашому сайту при спробі привернути увагу аудиторії. Ознайомтесь із нашою власною комбінацією заголовка та мітки. Він надає назву сайту, а також чітко і стисло пояснює, що ви можете очікувати від нашого вмісту (теми, плагіни та посібники).

Може знадобитися час, щоб придумати добре складений заголовок і тег, але це, безумовно, варто докласти зусиль. Ці два простих фрагмента тексту можуть допомогти вам виділитися з подібних сайтів. Вони також повідомляють вашим читачам, про що йдеться у вашому веб-сайті, а також про тон та стиль очікування. Найкраще, якщо все зроблено правильно, ви можете скористатися своїм заголовком та міткою для покращення оптимізації пошукової системи WordPress (SEO).

Як створити кращі заголовки та мітки для WordPress

Вирішуючи, як створити бренд свого сайту, слід почати з створення відповідної назви. Після того, як ви будете готові до назви, ви можете створити мітку, що доповнює її, а потім оптимізувати обидва елементи для SEO. Поговоримо про те, як виконати ці завдання.

Крок 1. Виберіть назву веб-сайту

Придумати назву веб-сайту може бути страшно, тому що це буде перше враження, що клієнти отримують ваш сайт. Подумайте про це так: ваша назва – ваш бренд. Ось як люди впізнають вас серед усіх інших сайтів там.

Ключовим моментом у створенні сильного заголовку є розуміння цілей вашого сайту. Це особистий блог? Або, можливо, ви запускаєте магазин електронної комерції, некомерційну організацію або онлайн-портфоліо. Так чи інакше, легше знайти заголовок, якщо вам зрозуміло ціль вашого веб-сайту.

Потрібна допомога в пошуку імені веб-сайту?

Коли ви знаєте, про що йдеться у вашому веб-сайті, легше придумати можливі назви. Але якщо вам все-таки важко, спробуйте:

 • Використовуйте прикметники або словосполучення, які описують вас, або слова чи фрази, що описують те, що ви робите. Наприклад, скажімо, що у вас є щоденник блогу про різні речі, якими ви добре займаєтесь і можете допомогти людям. Ви можете назвати свій блог “Джек (або Джилл, або ваше ім’я) усіх торгів”.
 • Навмисно неправильно написати або вигадати слова, пов’язані з тим, ким ти є чи що ти робиш. Чи надаєте ви словник та тезаурус, що базується на конкретних випадках? Назвіть свій сайт «Диктозавр». Будьте креативними!
 • Спробуйте скористатися слово генератор або тезаурус для нових ідей.

Пам’ятайте про цілі свого веб-сайту. Добре використовувати щось цікаве та божевільне для особистого блогу, але вам слід мати щось принаймні зрозуміле (і трохи професійне) для ділового веб-сайту.

Якщо ваш веб-сайт – це ваше портфоліо в Інтернеті або засіб просування вашого фрілансерного бізнесу, хорошим варіантом буде використання власного імені для назви – наприклад, yourname.com. Це може вразити вас занадто вперед, але воно скаже людям, хто ви, без них взагалі потрібно копатись у вашому профілі. Це дає змогу будувати себе та свій авторитет як бренд. Ніл Патель, наприклад, позиціонував себе як гуру інтернет-маркетингу, брендуючи своє ім’я:

Веб-сайт самої марки Ніла Пателя

Крок 2: Створіть хорошу мітку

Теги можуть бути складнішими, ніж заголовки. Ви хочете переконатися, що ваш підводить підсумки вашого сайту. Якщо ви можете знайти розумний спосіб зробити це, використовуючи гру на словах або аллітерацію, це добре. Однак стисло описувати вміст вашого веб-сайту буде краще, ніж розумний каламбур, який не говорить читачам, чого їх очікувати. Тож незважаючи на те, що ваш ярлик буде відображатися після вашої назви, він так само, як не більше, важливий, оскільки мітки:

 1. Укажіть контекст для своєї назви, якщо вона вже не чітко вказує, що ви робите.
 2. Підкресліть або зверніть увагу на цілі вашого веб-сайту.
 3. Встановіть тон для свого сайту.
 4. Містять ключові слова, які допоможуть вашому сайту відображатися в результатах пошуку.

Ви можете мати найкрутіший заголовок у світі – скажімо, наприклад, Блискучий зраджений динозавр, – але без мітки, люди не знають, що ваш сайт – це особистий блог подорожей про ваші враження щодо вивчення нових та захоплюючих місць.

Ваш логотип – це те, що відомо в маркетингу як унікальна пропозиція продажу. Це те, як ви можете показати відвідувачам яку користь від перевірки вашого веб-сайту, відповідаючи на питання про те, що в ньому є. Якщо вони не знають, чому ваш веб-сайт тут, або наскільки він їм відповідний, швидше за все, вони не відвідують.

Який стиль вмісту вашого веб-сайту? Чи є у вас дотепні висловлювання та пронизливий гумор? Ви демонструєте свою майстерність дизайнера чи техніка? Ви вибагливі, саркастичні, фактичні? Нехай це відображатиметься на логотипі – відвідувачі зможуть скуштувати те, що вони хочуть.

Підійдеш з гарною міткою

Хороший логотип не лише приверне відвідувачів, але й допоможе їм запам’ятати вас. Найкращі теги мають такі ознаки:

 1. Нехай це буде коротко: Незалежно від того, як ви їх придумуєте, радимо тримати свій тег. Ви хочете зробити максимальний вплив одразу, і довгий, розгублений тег не повністю відображатиметься в результатах пошуку. Намагайтеся не використовувати більше 60 символів, оскільки саме це відображатиметься в результатах пошуку. Бути лаконічним є більш ефективним, ніж бути довгим і хитрим.
 2. Не повторюйте: Вони додають сили заголовку, не повторюючи його. Пам’ятайте, ви надаєте контекст для заголовка свого сайту, розробивши мету та цілі свого сайту.
 3. Будьте різними та привабливими: Ви хочете щось сказати про себе, чого не говорять інші блогери чи ділові люди. Щоб виділитися, витрачайте час на дослідження конкуренції. Якщо ваш логотип може виражати те, що інші вже не говорять, або формулювати щось по-новому і унікальним чином, ваш голос і бренд стануть більш запам’ятовуються..

Також корисно з’ясувати, хто ваша цільова аудиторія. Яких читачів ви сподіваєтесь залучити? Яку вигоду ви хочете їм надати? Це допоможе вам підібрати мітку, яка виділяється в пошуку. Вам потрібна трохи більше допомоги? Спробуйте Shopify безкоштовно виробник гасел почати.

Чому хороша назва та мітка настільки важливі?

Заголовок та мітка SEO

Як ми вже згадували раніше, в Інтернеті існує велика конкуренція. Останні кілька років спостерігається експоненціальне збільшення великої кількості вмісту, доступного в Інтернеті. Відповідно до інфографіки 2014 року від Uberflip, щодня надсилається майже 145 мільярдів електронних листів, опубліковано 2,73 мільйонів публікацій в блогах та 500 мільйонів твітів – не кажучи вже про всі години відео, завантаженого на YouTube, або публікацій новин. Уявіть, наскільки це зросло за останній рік!

Завдяки такій кількості людей, що створюють та продають стільки контенту, привертаючи увагу людей свій вміст набагато важче. Назви заголовка та підпису, які привернуть увагу читачів та стосуються вашого сайту, допоможуть залучити більше відвідувачів та виділитися з натовпу..

Пошукова оптимізація

Щоб утримати себе серед конкуренції, розгляньте оптимізацію пошукових систем (SEO) – тобто, використовуючи конкретні ключові слова, щоб ваш сайт відображався високо в списку результатів пошуку, щоб отримати якомога більше відвідувачів. Хоча вам не слід покладатися лише на пошукові системи, щоб генерувати трафік на сайті, вони все ще є корисним інструментом.

Пошукові системи шукають ключові слова, тому допомога відповідного вмісту з відповідними тегами допоможе, але підготовка вашого заголовка та / або маркетингу SEO підготівкою дасть кращі результати. Заголовки, як правило, функціонують як найменування бренду і не завжди мають місця для ключових слів, тому більшість SEO буде відбуватися у вашому логотипі.!

Як додати до WordPress заголовок та позначку SEO, привітну для SEO

Існує давня дискусія щодо того, чи важливіше бути титулами чіткий або розумний. Що стосується вашого веб-сайту, вирішальним фактором повинен бути його вплив на SEO. Поряд із наданням контексту та налаштуванням тону для вашого сайту, заголовки та підказки дозволяють використовувати ключові слова для підвищення рейтингу пошуку. Пощастило вашим, є кілька способів додати SEO-дружні заголовки та мітки на ваш веб-сайт.

Варіант 1: Використовуйте вбудований заголовок та мітку WordPress

WordPress включає вбудовані параметри для назви вашого веб-сайту та мітки. Насправді, ви повинні обрати назву свого сайту під час першого встановлення WordPress. Щоб внести зміни або додати користувальницьку мітку, просто увійдіть у свою інформаційну панель WordPress та перейдіть до пункту Налаштування> Загальні:

Загальні параметри WordPress: Назва та мітка

Або ви можете натиснути на Зовнішній вигляд> Налаштувати перейти до програми налаштування теми. У нашій темі WordPress із шикарним веденням журналів, заголовок сайту та мітка – це найперший варіант налаштування.

теми-налаштування-заголовки

У Chic (та інших преміальних темах WordPress) мітка може бути прихована за замовчуванням, тому вам, можливо, доведеться активувати налаштування, якщо ви хочете його відобразити. Для Chic ця опція знаходиться в розділі Налаштування загальних тем налаштування в розділі Параметри заголовка. Просто встановіть прапорець і натисніть кнопку “Зберегти”.

відобразити опис теги лінії тему

Варіант 2: Використовуйте плагін для WordPress SEO

Але ці заголовки часто не є найкращим варіантом, оскільки за замовчуванням заголовок та мітка буде застосовано до всього сайту. Щоб дійсно покращити свій SEO, ви захочете заручитися допомогою плагіна. Ми особисто використовуємо та рекомендуємо Плагін Yoast SEO, яку ви можете отримати безкоштовно із сховища плагінів WordPress.

Плагін Yoast SEO

Після встановлення наведіть курсор на новий SEO пункт меню на інформаційній панелі WordPress, а потім натисніть на Титри та мета. Звідси ви можете додати кращі SEO-титульні титули та підказки до різних розділів вашого веб-сайту – включаючи домашню сторінку, спеціальні типи публікацій (це стосується, якщо тема WordPress включає портфелі, відгуки, персонал, події тощо), таксономії (це ваші категорії, теги та інше), архіви та інші сторінки (зазвичай це ваші 404 та результати пошуку).

Yoast SEO: Назви та мета

WordPress SEO від Yoast включає тонн змінних полегшити автоматизацію ваших заголовків та метаописів (які є як мітки для всіх ваших сторінок і публікацій). Це обов’язкова функція, оскільки ви, ймовірно, не захочете, щоб усі ваші сторінки блогу мали спільний опис заголовка та тегів. Ось приклад того, як ми форматуємо заголовки публікацій свого блогу на WPExplorer:

SEO-заголовки: Змінні заголовки

Ми налаштували свої публікації в блозі, щоб використовувати змінну %% title %%, за замовчуванням назву нашого веб-сайту. Але Yoast також має індивідуальні варіанти на сторінку та за публікацією, щоб змінити параметри, які ви вибрали вище. Щоб змінити назву чи формат мета-опису, просто відкрийте сторінку чи публікацію та прокрутіть униз нижче вмісту. Ви повинні побачити поле налаштувань для WordPress SEO таким чином:

Додати заголовок користувача та мета

Звідси ви можете перевірити загальну SEO (подивіться, чи достатньо знайдених бажаних ключових слів на вашій сторінці чи публікації, запустити аналіз сторінки тощо), але ви також можете побачити, чи працює ваша назва SEO за замовчуванням, і ви можете додати спеціальний метаопис також. Якщо ви подивитесь на малюнок вище, ви можете побачити назву насправді трохи задовго, тому, ймовірно, ми повинні додати спеціальний, і ми вже додали в спеціальний мета замість використання за замовчуванням (що було б першим 156 символів публікації, оскільки ми встановили мета для %% excerpt %%).

WordPress SEO від Yoast має безліч інших чудових функцій SEO, і якщо ви дійсно хочете дізнатися більше, вам варто перевірити їх база знань. Є докладні інструкції щодо використання всіх інших варіантів SEO!

Висновок

Маючи хороший заголовок та мітку для свого веб-сайту, необхідно виділити себе від натовпу та залучити трафік на ваш сайт. Із порадами, які ми надали вам вище, придумати свою назву та тег не потрібно страшно. Насправді це може перетворитися на масу задоволення! У вас є назва або тег, якими ви особливо пишаєтесь? Давайте почуємо це – опублікуйте в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map