Як налаштувати Google Site Kit в WordPress

Як налаштувати Google Site Kit в WordPress

Google Site Kit – це абсолютно новий плагін для SEO / аналітики для WordPress, розроблений Google. Набір веб-сайтів Google дозволяє вам підключати та відстежувати ваш сайт через послуги маркетингу в Інтернеті, включаючи пошукову консоль, Google Analytics, сторінкуSpeed ​​Insights, Google AdSense, Google Optimize та менеджер тегів Google..


Найкраща частина? Все це ви можете зробити безпосередньо зі свого сайту WordPress.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як встановити та налаштувати комплект веб-сайтів Google у WordPress та підключити два найпопулярніші сервіси Google до інформаційної панелі WordPress – тобто консолі пошуку Google та Google Analytics. Ми також розкажемо вам, як активувати статистику про швидкість перегляду сторінок у наборі веб-сайтів Google.

Огляд набору веб-сайтів Google у WordPress

скріншот панелі інструментів для веб-сайтів google за замовчуванням

Однією з найкорисніших функцій Google Site Kit є її здатність відображати дані вашого сайту в (a) огляд або сукупний рівень, а також (b) в а індивідуальний рівень для публікації та сторінок.

скріншот статистики на рівні сторінки веб-сайту google 1 огляд

Останнє дуже корисно для отримання інформації про рівень публікацій / сторінок у кількох ресурсах Google безпосередньо на інформаційній панелі WordPress, економлячи ваші нові вкладки, кліки та, що найголовніше, час. Скріншот, наведений вище – чудовий приклад цієї функції.

Необхідна умова для Підручника

Ми припускаємо, що Ви вже налаштували пошукову консоль та Google Analytics на своєму сайті WordPress. Якщо ні, то рекомендуємо спочатку налаштувати як Google Analytics, так і пошукову консоль, перш ніж встановлювати Google Site Kit.

Ось чому:

 • Нам подобається думати, що плагін Google Site Kit первинний робота – це підключіть (або зв’яжіть) свій сайт WordPress до різних служб Google (будь то Search Console чи Analytics).
 • Поки Google Site Kit може налаштуйте новий обліковий запис для свого сайту WordPress в кожному з його послуг, ми вважаємо, що вам слід утримуватися від цього.
 • Ми вважаємо, що налаштування консолі пошуку та / або Google Analytics ручним методом дає вам наступне: багато краще розуміння кожного інструменту та маркетингової аналітики загалом.

Почнемо з підручника!

Як встановити та налаштувати плагін WordPress Google Site Kit

плагін для набору веб-сайтів google stats wordpress.org

Google оголосив Комплект сайту для WordPress в WordCamp US 2018, а через рік випустили попередній перегляд розробника червня 2019 року. Швидкий перехід до 2020 року плагін активний на понад 200 000+ сайтах.

Як встановити плагін Google Site Kit у WordPress

Встановлення плагіна – це досить стандартний процес:

встановити комплект веб-сайтів google

Крок 1: Увійдіть на інформаційну панель WordPress та перейдіть на сторінку Плагіни → Додати нове і в полі пошуку введіть “Google Site Kit”. Встановіть та активуйте плагін.

запустити налаштування набору веб-сайтів google

Крок 2: Після активації плагіна вам буде запропоновано розпочати його процес налаштування. Натисніть на Почніть налаштування щоб розпочати процес налаштування плагіна Google Site Kit.

Як налаштувати та налаштувати плагін Google Site Kit у WordPress

Як пов’язати комплект веб-сайтів google та пошукову консоль 1

Крок 3: Коли ви натискаєте на Почніть налаштування На попередньому кроці відкриється нова вкладка, завантажуючи сторінку конфігурації Google Site Kit. Натисніть на Увійдіть у Google продовжувати.

Примітка: Не забудьте використовувати обліковий запис Google, у якому пов’язані всі властивості вашого веб-сайту, такі як Пошукова консоль чи Analytics. Якщо ви використовуєте іншу електронну пошту, Site Kit не зможе знайти відповідні властивості та створити нові для вашого сайту WordPress. У вас з’явиться зламана конфігурація з повторюваними даними.

як пов’язати комплект веб-сайтів google та аналітику google 1 увійти

Крок 4: Увійдіть у відповідний обліковий запис Google. Якщо ви уважно помітите знімок екрана вище, ви побачите, що я використовував свій особистий електронний лист для його підписання (це головний рахунок для всіх моїх ресурсів Google).

Як пов’язати набір веб-сайтів google і 3 дозволу пошукової консолі

Крок 5: Набір веб-сайтів попросить різних дозволів на доступ до ваших підключених служб Google, таких як Пошукова консоль тощо Дозволити перейти до наступного кроку.

Як зв’язати комплект веб-сайтів google та пошукову консоль 4 успіху

Крок 6: Після успішної конфігурації ви побачите екран, подібний до показаного вище. Це підтверджує, що:

 • Ви належний власник домену вашого сайту і ваш домен налаштований у пошуковій консолі.
 • Сайт Kit може отримати доступ до ваших загальних даних облікового запису Google і дані вашої пошукової консолі. Він не має доступу до даних з інших ресурсів, таких як Google Analytics тощо. Це означає, що вам доведеться надати індивідуальні дозволи для кожної власності, яку ви хочете пов’язати..

Натисніть на Перейдіть на мою панель приладів щоб повернутися до інформаційної панелі WordPress.

Як пов’язати набір веб-сайтів google та пошукову консоль 5

Крок 7: На цьому етапі пов’язані лише дані консолі Пошуку Google, як показано на скріншоті вище.

панель пошуку консолі пошукового комплекту google

Крок 8: Ви можете переглянути детальні дані пошукової консолі свого сайту в розділі Комплект сайту → Пошукова консоль сторінки.

Як налаштувати Google Analytics у комплекті сайтів

У цьому розділі ми покажемо, як пов’язати Google Analytics у веб-сайті Kit.

як пов’язати комплект сайтів google і аналітику Google 0

Крок 1: Натисніть на Підключення служби кнопку, як показано на скріншоті вище.

як пов’язати комплект веб-сайтів google та аналітику google 1 увійти

Крок 2: Увійдіть, використовуючи той самий обліковий запис Google, який ви використовували на останньому кроці.

як пов’язати комплект веб-сайтів google і дозволи на Google Analytics 2

Крок 3: Натисніть на Дозволити надати доступ сайту Kit до ваших даних Google Analytics.

Крок 4: Ви повернетесь на свою інформаційну панель WordPress. Переконайтесь, що вибрано правильну властивість Google Analytics і натисніть на Налаштування Analytics для завершення з’єднання.

набір інструментів для веб-сайтів google

Крок 5: Google Analytics тепер пов’язаний з набором сайтів Google. Йти до Комплект сайтів → Analytics щоб переглянути дані свого веб-сайту Google Analytics на інформаційній панелі WordPress.

Як налаштувати сторінкуSpeed ​​Insights в комплекті сайтів

Ви можете підключити інші служби Google або на панелі інструментів SIte Kit або в налаштуваннях сайту Kit, як ми побачимо пізніше.

як пов’язати комплект веб-сайтів google та google analytics 4 сторінки успіху

Наприклад, ви можете ввімкнути статистику PageSpeed ​​Insights, натиснувши на Підключення служби кнопка на панелі інструментів сайту Kit Kit.

 

скріншот панелі інструментів для веб-сайтів google за замовчуванням

Щойно PageSpeed ​​Insights буде пов’язано з набором сайтів, ви зможете переглядати загальні дані про ефективність сайту WordPress на сторінці WordPress безпосередньо з панелі інструментів сайту в WordPress.

Наведений вище знімок екрана – інформаційна панель за замовчуванням набору веб-сайтів із трьома активними службами, включаючи пошукову консоль, Analytics та PageSpeed ​​Insights. До речі, це той самий скріншот, який ви бачили на початку навчального посібника.

Як підключити окремі служби Google до набору сайтів

Ви можете підключити або відключити окремі служби Google до комплекту сайту, перейшовши до налаштувань плагіна. Станом на лютий 2020 року, Kit Kit підтримує шість служб Google, включаючи:

 • Пошукова консоль Google
 • Google Analytics
 • Сторінка швидкої інформації
 • Google AdSense
 • Google Optimize
 • Менеджер тегів Google

налаштування набору веб-сайтів google 1 підключені послуги

Ви можете переглядати свої активні з’єднання в розділі Підключені послуги під Сайтом Комплект → Установки.

налаштування комплекту для google site 2 інші доступні послуги

Щоб підключити більше нових служб Google, перейдіть на сторінку Підключіть додаткові послуги і виберіть службу, яку потрібно підключити.

налаштування набору веб-сайтів google 3 налаштування адміністратора

The Налаштування адміністратора надає огляд стану плагіну Kit Kit та можливість скидання налаштувань плагіна.

Ви також можете поділитися статистикою використання анонімних плагінів з Google, щоб покращити розробку плагіна. Параметр вимкнено за замовчуванням. Я вибрав дані для розробників плагіну.

Як переглянути дані про окремі публікації / сторінки в наборі веб-сайтів Google

Як ми вже бачили раніше, однією з найкорисніших функцій Google Site Kit є його здатність переглядати дані з багатьох служб Google (наприклад, Analytics та PageSpeed ​​Insights) для окремі повідомлення та сторінки.

скріншот статистики рівня сторінки набору google site 1 огляд

Щоб переглянути ці дані, відкрийте публікацію чи сторінку на новій вкладці, поки ви увійдете в WordPress. Наведіть курсор на кнопку Site Kit і з’явиться нова вкладка з даними на рівні сторінки. Клацніть на Деталі, щоб отримати доступ до детальних даних для цієї окремої сторінки.

статистика рівнів сторінки сайту google 1 деталь

На знімку екрана відображаються детальні дані на рівні сторінки для цієї конкретної сторінки в трьох службах Google, включаючи пошукову консоль, Analytics та сторінкуSpeed ​​Insights.

Підведенню

Повсюдність WordPress та домінування на ринку змусили таких голіатів як Google випустити офіційні плагіни для CMS. Сьогодні ми розглядаємо більш відкриту, всеосяжнішу інтеграцію різноманітних сторонніх сервісів у WordPress, що в кінцевому рахунку приносить користь кінцевому користувачеві.

Набір веб-сайтів Google – це яскравий приклад такої всеохоплюючої інтеграції. Вперед, було б чудово бачити більш глибоку інтеграцію з YouTube Analytics та Google Ads, оскільки багато інтернет-бізнесу витрачають значні гроші на рекламу для маркетингу та просування платного вмісту..

Що ви думаєте про Google Site Kit? Чи використовуєте ви це на своєму сайті? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map