Як користуватися спливаючими вікнами без шкоди для SEO

Як користуватися спливаючими вікнами без шкоди для SEO

Давайте одне щось убік. Спливаючі вікна можуть дуже дратувати читачів, але вони улюблені у веб-майстрів. Вони чудово підходять для конверсій, тому насправді немає бажаючих видалити спливаючі вікна. Справжня проблема полягає в тому, щоб відображати спливаючі вікна таким чином, який є найбільш ефективним для конверсій, і в той же час не нав’язливий для читачів. У цій публікації розглянемо, як безпечно використовувати спливаючі вікна, не завдаючи шкоди SEO на своєму веб-сайті.


Чому ви повинні використовувати спливаючі вікна

Спливаючі вікна – прекрасний інструмент для привернення уваги читачів та спрямування його на конкретні області чи вміст вашого веб-сайту. Вони можуть переконати замовника придбати товар, оплатити послугу, підписатися на розсилку, поновити підписку тощо. А дослідження SumoMe встановлено, що спливаючі вікна загалом мають коефіцієнт конверсії 3,09%. Ця цифра може досягати 9,28, якщо мова йде про найефективніші спливаючі вікна.

Коефіцієнти спливаючих вікон

Джерело: SumoMe.com

Ви також можете використовувати спливаючі вікна, щоб спрямовувати відвідувачів на будь-яку кнопку із закликом до дії, робити оголошення та надавати інформацію.

Як створити спливаюче вікно, яке перетворює

У дослідженні вище, можливо, ви помітили, що не всі спливаючі вікна однаково ефективні в перетворенні. Коефіцієнти конверсії значно збільшуються для найефективніших спливаючих вікон. Отже, давайте час, щоб зрозуміти, що входить у створення чудового спливаючого вікна. Ось 8 аспектів хорошого спливаючого вікна:

 1. Привабливий і актуальний заголовок що безпосередньо передає те, про що з’являється спливаюче вікно (Підпишіться! Розпродаж у чорну п’ятницю! тощо).
 2. Ясна опис це не дає читачам здогадуватися, що це суттєво. Ви повинні розкрити, для чого потрібне ваше спливаюче вікно не лише тому, що це може вважатися оманливою рекламою (яка FTC не дозволяє), але також тому, що це виглядає спам – люди хочуть знати, що вони натискають. Ви б натиснули на спливаюче вікно, яке щойно сказало БЕЗКОШТОВНО, без інших деталей? Напевно, ні.
 3. Візуальне звернення також є ключовим. Використовуйте кольори, зображення та шрифти, які виділяються, будьте обережні, щоб не переходити за борт. Божевільна графіка чи стилі з датованими даними можуть зробити оптимізм схожим на спам, тому пам’ятайте про сучасні тенденції дизайну, а також зовнішній вигляд власного веб-сайту під час створення вашого спливаючого вікна.
 4. Спливаюче вікно повинно бути відповідні до контексту веб-сторінки, на якій вона відображається. Потрібно спочатку скористатися сторінкою для створення значення, а потім використати це значення, щоб створити інтерес до спливаючих вікон. Наприклад, на сторінці блогу ви можете попросити читачів Підпишіться на блог перебуваючи у вашому магазині, ви можете попросити їх Підписатися на пропозиції.
 5. Поряд з релевантністю ваше спливаюче вікно повинно бути розміщене в Розташування що має сенс. Більшість читачів не збираються підписатися на ваш блог, перш ніж вони щось прочитають, тому додавання плагін-оптимуна, як тільки вони перейдуть на півдорозі сторінки, або спливаюче вікно, коли вони закінчать статтю, ймовірно, буде краще. Подумайте логічно, вибираючи, як і де розміщувати спливаючі вікна.
 6. Запропонуйте щось, що є значення вашим читачам. Зробити їх варто, щоб натиснути на спливаюче вікно. Знижки, доступ до більш цінного вмісту, безкоштовне членство, посилання для подальшого читання можуть зробити для відвідувачів корисним натискання на спливаючі вікна.
 7. Спливаюче вікно повинно бути а пряме посилання до потрібного вмісту. Читач не повинен занадто багато разів клацати чи виконувати кілька дій після натискання спливаючого вікна. Якщо ви пропонуєте підписку на розсилку бюлетенів, читачі повинні мати можливість вводити свою інформацію та переходити на корисну пов’язану з цим сторінку, яка підтверджує підписку або навіть надає більше вмісту, яким вони можуть користуватися. Якщо ви пропонуєте купон, клацнувши, слід застосувати (або скопіювати) код і відвезти користувача до вашого магазину.
 8. Створення елемента цікавість також може змусити читача натиснути спливаюче вікно. Але, як згадувалося раніше, дія повинна призвести до чогось вагомого. Тож хоча таємнича знижка або “секретні” поради щодо успіху є чудовою принадою для клацання, обов’язково виконайте свої обіцянки.

Крім цих факторів, вам потрібно звернути увагу на статистику, коли розглядаєте, як використовувати спливаючі вікна. Хоча ми можемо ділитися порадами, які допоможуть вам створити спливаючі вікна, ми не можемо розповісти, що саме буде найкраще працювати для вашого веб-сайту у вашій конкретній галузевій ніші. Використовуйте звіт або аналітику для свого плагіна або програмного забезпечення для відстеження, які спливаючі вікна конвертуються, і вдосконалення з них.

Чи штрафує веб-сайти Google за допомогою спливаючих вікон?

Швидка відповідь – можливо – це залежить від того, якщо ваш спливаючий вікно вважається нав’язливим. Навіть якщо вам вдалося повністю оптимізувати свої спливаючі вікна, це не означає, що ви можете продовжувати і заповнювати їх своїми веб-сторінками. Принаймні, не, якщо ви хочете, щоб вас знайшов Google. Деякі відвідувачі просто закривають вікно та віддаляються від вашого веб-сайту, якщо вони потрапляють на спливаюче вікно. Щоб відвідувачі довше трималися на ваших веб-сторінках і змусили Google відобразити вас у списку результатів пошуку, потрібно переконатися, що спливаючі вікна не нав’язливі для користувача.

Починаючи з 10 січня 2017 року, Google почав санкціонувати спливаючі вікна (проміжні рекламні файли) мобільні веб-сторінки які нав’язливі для читача. Google хоче бути впевненим, що до вмісту, який надається користувачам, легко отримати доступ незалежно від того, яким пристроєм вони користуються для перегляду в Інтернеті.

Методи пошуку Google та інших пошукових систем постійно розвиваються. Сьогодні трафік з мобільних пристроїв випереджає трафік з настільних. Відповідно до цього зростання мобільного трафіку, Google включає фактори ранжування, які підкреслюють мобільний досвід користувача. Мобільні пристрої використовують різні методи пошуку, такі як локальний пошук і голосовий пошук. На пошукові системи значно впливають ці звички пошуку мобільних користувачів. Фактично, Google перейшов до індексація мобільних пристроїв, і при будь-якому пошуку тепер Google-боти переглядають ваші мобільні веб-сторінки перед вмістом на робочому столі.

Щоб зробити вміст більш доступним на мобільних телефонах, Google виклав інструкції щодо мобільних пристроїв які пояснюють, які спливаючі вікна є прийнятними для мобільних телефонів, а які ні. Основне правило полягає в тому, що спливаючі вікна та будь-який інший вид проміжних рекламних файлів, які є нав’язливими для читачів, є великим НІ. Це стосується лише мобільних веб-сторінок.

Приклади прийнятних спливаючих вікон

Прийнятні спливаючі вікна не зашкодять SEO

Google пропонує приклади ненав’язливих спливаючих вікон. Спливаючі вікна, подібні до цих, є прекрасними і Google вважають цілком прийнятними,

 • Спливаючі вікна у відповідь на юридичні вимоги, такі як перевірка віку або використання файлів cookie. Те саме стосується спливаючих вікон, які потребують входу для доступу до заблокованого вмісту.
 • Спливаючі вікна, які займають достатньо місця на екрані і легко неприпустимі.
 • Менші повідомлення, такі як банери, вставки чи слайди, або вміст, прихований за вкладками.

З наведеного вище ілюстративного списку можна з упевненістю зробити висновок, що в тому числі вміст, що розширюється, наприклад, гармошки або розширювані коробки, є безпечними варіантами.

Приклади неприйнятних спливаючих вікон

Погані спливаючі вікна завдадуть шкоди рейтингу SEO

Google не схвалює спливаючі вікна, які істотно погіршують чи заважають людям користуватися вашим веб-сайтом. Це включає:

 • Класичні проміжні оголошення та рекламні рекламні кампанії, які перебивають користувачів, коли вони переходять між сторінками та / або до того, як вони перейдуть на вашу домашню сторінку.
 • Нові спливаючі вікна, які відкриваються, як тільки користувач натискає вашу сторінку.
 • Спливні вікна, що охоплюють вміст, які користувачі змушені закривати, щоб продовжити читання.
 • Автономні проміжні оголошення, які потрібно відхилити, перш ніж користувачі можуть отримати доступ до вашого вмісту.
 • Оманливі макети сторінки, частина яких у верхній частині сторінки схожа на проміжну рекламу.

З цих прикладів можна зробити висновок, що такі типи проміжних рекламних файлів також не знайдуть прихильності до Google,

 • Спам, важко відхилити спливаючі вікна, які перенаправляють відвідувачів, які випадково натискають на них, або зменшують досвід користувачів.
 • Повноекранні накладки, вітальні килимки та рекламні модулі.
 • Нав’язлива лайтбокс-реклама.
 • Проміжні оголошення, які попросіть користувача встановити мобільний додаток.

Хоча це може звучати трохи різко, це має сенс. Google зосереджений на користувацькому досвіді, і є способи, як ви все ще збільшуєте свою аудиторію за допомогою спливаючих вікон, не потрапляючи на погану сторону Google.

Як користуватися спливаючими вікнами без шкоди для SEO

Якщо ви досягли цього пункту, ви повинні мати уявлення про те, як використовувати спливаючі вікна та чітке розуміння типів спливаючих вікон, які, ймовірно, не вплинуть на SEO вашого веб-сайту. Ви можете розглянути наступне як широкі вказівки для додавання спливаючих вікон на свій сайт.

Перейти до вийти зі спливаючих вікон намірів. Google Джон Мюллер підтвердив що проміжні оголошення, ініційовані наміром виходу, досі дозволені. Це лише проміжні оголошення, які відображаються між пошуковим запитом та доступом до вмісту, які негативно впливають на рейтинг. Отже, спливаючі вікна, що з’являються під час переміщення зі сторінки на сторінку або виходу із намірених спливаючих вікон, швидше за все, не вплинуть на ранжирування.

Затримка поява спливаючих вікон. Зачекайте, поки ваші читачі зайняться вашим вмістом, і переконайтеся, що спливаючі вікна автоматично закриються. За допомогою Google Analytics можна дізнатися, який середній час користувач затримується на веб-сторінці. Багато плагін-плагінів містять функції налаштування тригерів на основі часу або взаємодії, що полегшує їх затримку, поки читач не включиться у вміст вашого веб-сайту..

Також корисно довго триматись інтервали між будь-якими двома появами спливаючих вікон. Користувачі не хочуть бути обстріляні проханнями “підписатися” на кожній сторінці, яку вони відвідують. Хороші спливаючі вікна використовують файли cookie, щоб ви могли виявити та перенаправити певних користувачів, щоб пропонувати різні спливаючі вікна, спеціальні пропозиції для повернення користувачів або навіть подальші дії, що базуються на взаємодії.

Ви також можете просто заховати спливаючі вікна на мобільних пристроях і показувати їх лише на настільних комп’ютерах. Або ви можете створити та визначити конкретні спливаючі вікна кампанії для різних пристроїв тож ви все ще можете використовувати стиль накладного килима.

OptinMonster для розширених спливаючих вікон

Тож як ви використовуєте всі ці поради, щоб створити та впровадити чудові оптиміни, які не призведуть до покарання Google? Або вам цікаво, як саме використовувати спливаючі вікна з WordPress? Ми рекомендуємо OptinMonster. Цей потужний свинцевий генератор пропонує безліч оптимальних функцій та можливостей, щоб повністю налаштувати спливаючі вікна, вітальні килимки, засувки в оптини, шафки для вмісту, спеціальні пропозиції та багато іншого. Найкраще це простий у використанні та впровадженні WordPress.

Посібник з огляду та налаштування OptinMonster

Ви можете прочитати наш огляд OptinMonster, щоб побачити більше скріншотів та повну прогулянку, хоча розпочати роботу, але підсумовуючи це, OptinMonster дозволяє легко створювати, налаштовувати та керувати своїми оптимізаціями та спливаючими вікнами для WordPress.

Налаштування OptinMonster Optin

Фактичне створення optin відбувається на їхньому веб-сайті, де ви можете використовувати конструктор перетягування, вбудовані параметри стилізації (хоча вони підтримують користувальницький CSS), мобільні опції, користувацькі ефекти та налаштування кампанії для розробки ваших спливаючих вікон. Ви також можете вибрати з загальних параметрів часу, а також більш вдосконаленого наміру виходу, тригера прокрутки, бездіяльності, планування тощо. Це додатково до можливості орієнтуватися на конкретних користувачів на основі рефералів, геолокації, пристрою або навіть кукі для персоналізованих кампаній.

Встановіть плагін OptinMonster

Коли ваш Optin готовий, просто встановіть плагін, підключіться до свого облікового запису OptinMonster та виберіть ті оптими, які ви хочете включити. І хоча є багато інших чудових функцій, які ми могли б згадати, останнє, до чого ми торкнемося, – це вбудована аналітика. Ви можете швидко побачити, які спливаючі вікна та оптимісти конвертуються, протестуйте зміни за допомогою розділеного тестування A / B та відстежте ефективність роботи на панелі приладів.

Отож, якщо ви зацікавлені в додаванні спливаючих вікон на свій веб-сайт, і хочете, щоб уникнути штрафних санкцій Google, OptinMonster пропонує всі функції та параметри, які ви, можливо, захочете..

Підсумовуючи

Спливаючі вікна та інші проміжні інтерфейси багато для них. Ніщо не привертає увагу читача, як спливаючі вікна, але багато користувачів і боти Google не ставляться до них доброзичливо. Якщо ви помітили збільшення показника відмов на вашому сайті після січня цього року, ваші спливаючі вікна можуть стати однією з можливих причин цього.

Далі, як і під час написання цієї публікації, Google оголосив що з 15 лютого 2018 року вбудований рекламодавець Chrome почне блокувати рекламу, на яку не подавати скарги. стандарти встановлений Коаліція за кращу рекламу, членами якої є Google. Ці стандарти охоплюють як настільний, так і мобільний досвід. Прикладами такої реклами є спливаючі оголошення, великі липкі та оголошення, які несподівано відтворюють аудіо. Відтепер веб-сайти також повинні перевірити, чи відповідають їх спливаючі вікна стандартам, встановленим Коаліцією за кращу рекламу..

Якщо у вас є якісь інші запитання або більше підказок щодо використання спливаючих вікон, залиште нам повідомлення в коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map