WordPress için McAfee SECURE ile Web Sitesi Güvenilirliğini Artırma

WordPress için McAfee SECURE ile Web Sitesi Güvenilirliğini Artırma

Web sitesi güvenilirliği, okuyucuların WordPress blogunuzu, web sitenizi veya e-ticaret mağazanızı ziyaret ederken dikkate aldıkları önemli bir faktördür. Okuyucular, ücretsiz kaynakları indirmek, bülteninize abone olmak veya web siteniz güvenilir görünmüyorsa satın alma işlemi yapmak için kişisel bilgi vermek konusunda rahat hissetmezler. Ziyaretçilerinizin zihinlerini rahatlatmanın en kolay yollarından biri McAfee SECURE güven işaretidir.


McAfee SECURE Nedir?

McAfee SECURE nedir?

McAfee, dünya çapındaki tüketicilerin web’de gezinmelerini güvende tutmak için kullandıkları web güvenlik ürünleri ile ünlüdür. Bu, antivirüs yazılımı, güvenlik duvarı, şifreleme, e-posta güvenliği ve daha fazlasını içerir. Kullanıcıların web güvenliği göz önünde bulundurularak, McAfee her birini genişletti ve McAfee SECURE markasını geliştirdi. Bu, web’e göz atan herkesin kullanabileceği çeşitli web güvenlik araçlarını kapsar.

Bu araç seti üç ana segment içerir. McAfee SECURE güven işareti hangi web sitelerinin sayfalarında virüs, kötü amaçlı yazılım ve güvenli olmayan kod bulunmadığını onaylamak için kullanabilirsiniz. McAfee SECURE Chrome Tarayıcı Uzantısı web’de güvenli bir şekilde gezindiğinizi bildirmek için tarayıcınıza bir McAfee kalkanı ekler ve ziyaret ettiğiniz web sitelerini risk altında olabilecek şekilde uyarır. Ve son olarak McAfee SECURE Kimlik Koruması McAfee SECURE sertifikalı bir web sitesinde alışveriş yaparken alıcılara 100.000 dolara kadar kimlik hırsızlığı koruması sağlayan kapsam (kullanıcıların satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra alınan bir etkinleştirme e-postasındaki adımları izlemeleri yeterlidir).

Bunların tümü web kullanıcıları için büyük varlıklardır, ancak McAfee SECURE güven işareti, özellikle web sitesi güvenilirliğini ve güvenilirliğini artırmak için kullanılabilecek bir araç olduğundan web sitesi sahiplerine ekstra değer sağlar.

WordPress Web Sitenize McAfee SECURE Eklemeniz Gerekiyorsa?

Artık McAfee SECURE’un ne olduğunu bildiğinize göre, web siteniz için buna ihtiyacınız var mı? Çoğu web sitesinin, okuyuculara web sitesinin aslında güvenli olduğunu göstermek için bir güven işareti eklemekten faydalanabileceğini.

Herhangi bir kullanıcı verisi toplamadığınız bir blog veya işletme türü web sitesi çalıştırıyorsanız, web sitenize fazladan bir şey eklemeden önce artılarını ve eksilerini tartmak isteyebilirsiniz. Ancak bir e-ticaret sitesi çalıştırıyorsanız veya kullanıcı verileri toplarsanız, McAfee SECURE eklemek muhtemelen iyi bir fikirdir. Web sitenize bir güven işareti eklemek, kullanıcının kaydolmak için kişisel bilgi vermeden önce sahip olabileceği tereddütleri azaltacaktır. Ve çevrimiçi bir mağaza mı işletiyorsunuz? Eklenen McAfee SECURE Identity Protection, müşterilere reklam vermek için kullanabileceğiniz bonus bir özelliktir, böylece size finansal veriler sağlama konusunda kendinden emin olabilirler.

WordPress için McAfee SECURE Nasıl Kurulur

McAfee SECURE kulağınıza uygun geliyorsa, kurulumun tamamlanmaya başlaması nedeniyle kurulum nispeten kolay olmalıdır. ücretsiz McAfee SECURE WordPress eklentisi. Eklenti günlüğünü WordPress kontrol panelinize yüklemek için Eklentiler> Yeni Ekle’ye gidin ve ardından “McAfee” yi arayın.

McAfee SECURE Eklenti Kurulumu

İlk sonuç McAfee SECURE olmalıdır. “Şimdi Kur” ve ardından eklentiyi “Etkinleştir” düğmesini tıklayın.

McAfee SECURE Eklenti Kurulumu

Şimdi eklentiyi kurmak için. McAfee, eklentiyi etkinleştirmek için gösterge tablonuza bir bildirim ekleyerek bunu çok kolaylaştırdı. Herhangi bir nedenle bildirimi görmüyorsanız, ana WordPress panonuzdaki yeni McAfee SECURE menü öğesini tıklayarak eklenti etkinleştirme sayfasına gidin. “Şimdi Etkinleştir” düğmesini tıklayın.

McAfee SECURE Ücretsiz Hesap

Ücretsiz McAfee SECURE hesabınızı oluşturabilmeniz için kolay kurulum trendlerine uymak için bir açılır pencere açılmalıdır. Form, web sitesi URL’niz ve WordPress kullanıcı hesabınızı oluşturmak için kullanılan e-posta ile otomatik olarak doldurulur. Bilgilerinizi doğrulayın ve “Şimdi Etkinleştir” i tıklayın.

McAfee SECURE Onayı

Bu, sitenizin eklendiğine dair bir onay açacak ve McAfee SECURE ayarlarınızı görüntülemek için WordPress kontrol panelinizi yenileyecektir. McAfee SECURE profilinizi düzenlemek istiyorsanız kırmızı düğmeyi tıklayın, aksi takdirde WordPress kontrol panelinize geri dönmek için açılır pencereyi kapatın.

McAfee SECURE Ücretsiz Kontrol Paneli

Web sitenizin güvenli olduğunu varsayarsak, Güvenlik için tüm testleri geçtiğinizi (yaşasın!) Ve Sertifikasyon güven işaretinizin iyi olduğunu gösteren yeşil bir onay görmeniz gerekir. Şimdi web sitenizin ön ucunu ziyaret ettiğinizde tarayıcınızın sağ alt köşesindeki McAfee SECURE güven işaretini kullanmalısınız. Bu kolaydı?

McAfee SECURE Güven Markası

McAfee SECURE ile Bedava güven işaretinin her ay ilk 500 ziyaretçinize gösterilmesini planlıyorsanız, 100’e kadar TrustedSite değerlendirmesi toplayabilirsiniz (kullanıcıların trustedsite.com dizini veya Chrome SafeBrowsing doğrulama penceresi) ve web siteniz kötü amaçlı yazılımlara karşı düzenli olarak izlenecektir. Bu, daha küçük veya yeni web siteleri için çoktur, ancak önemli miktarda trafiğe sahip bir web sitesi veya büyük bir e-ticaret web sitesini profesyonel plan şart.

McAfee SECURE Pro

McAfee SECURE Pro şunları sağlar sınırsız güven işareti kullanımı ve sınırsız TrustedSite yorumları web sitenizin yanı sıra arama motoru teslimi, web sitesi teşhisi ve dahası. PartyCity, Tory Burch, FootLocker, Jelly Belly, Armani Exchange, LegalZoom, National Geographic, GameStop ve daha birçoğu McAfee SECURE’e güveniyor. Neden? Web sitelerini güvende tutmak ve müşterilerini güvende hissetmek için web’deki en iyi araçlardan bazılarını sunduğu için.

McAfee SECURE Arama Vurgulama

Markaların sevdiği dikkate değer bir özellik, Pro’ya yükselttiğinizde McAfee SECURE kalkanının sadece web sitenizde değil, aynı zamanda vurgulanan arama kullanıcıları için sonuçlar. Bu, SiteAdvisor kullanan bir kişi (ve 50 milyondan fazla kullanıcı) web sitenizi Google, Yahoo veya Bing’deki bir arama sonucunda gördüğünde, yanında McAfee SECURE güven işaretini de görecekleri anlamına gelir.

Profesyonel üyelerin ayrıca bir McAfee SECURE Engagement Güven Markası herhangi bir yerde, sadece tarayıcının altında değil. Bu, ürün sayfalarında “Sepete Ekle” düğmesinin yanında güven işaretini görüntülemek isteyen e-ticaret mağazaları veya tarayıcı penceresiyle hizalanmak yerine altbilgisine işareti yapıştırmak isteyen web siteleri için yararlıdır.

McAfee SECURE Kimlik Koruması

Daha önce de belirttiğimiz gibi, McAfee SECURE ayrıca 100.000 Dolara Kadar Kimlik Koruması. Bu, her e-ticaret veya premium üyelik tabanlı web sitesinin heyecan duyması gereken bir Pro planı özelliğidir. Bu sayede siz ve müşterileriniz tam kimlik hırsızlığına karşı koruma elde edersiniz, tek yapmanız gereken satın alma onay sayfanıza biraz kod eklemektir, böylece müşterileriniz ödemeleri işlendikten sonra bir kapsama e-postası alırsınız. Mağazanız WooCommerce kullanıyorsa, bu daha da kolaydır – kod sizin için otomatik olarak eklenir. McAfee hesabı kontrol panelinizden seçeneği etkinleştirmeniz yeterlidir.

Eminim size sunduğu her şeyi gördükten sonra ne kadar merak ediyor olmalısınız. yapar McAfee SECURE Pro’nun maliyeti nedir? Şu anda Pro sertifikasyon planı ayda 19 $ ‘dan başlıyor (ve trafiğinize göre ölçekleniyor), ancak yıllık olarak ödeme yapmayı seçerseniz 2 ay ücretsiz alacaksınız ve 501 (c) 3 hayır kurumuysanız iletişim kurabilirsiniz. çok özel bir indirim için satış. Kimlik Koruması özellikleri tek başına fiyat değer, bu yüzden kesinlikle web siteniz için değerli bir yatırım.

Nihai Puanımız

Yıldız Derecelendirmesi

Genel olarak McAfee SECURE for WordPress’i gerçekten seviyoruz. Kurulum kolaylığı (kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır) ve Pro üyelerine sunulan kapsamlı özellikler listesinden çok etkilendik. Bu eklentiye 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. Eklenti ve McAfee SECURE araçlarının kendileri mükemmeldir ve kullanımı çok kolaydır. Kötü amaçlı yazılım taraması yapar. Okuyucularınıza sitenizin güvenli olduğunu söyler. Ve hatta kimlik koruması ile birlikte gelir. Şimdi bu kullanışlı bir eklenti!

Basit Web Sitesi Güvenilirlik İpuçları

Site güvenliğini doğrulamak için web sitenizde McAfee SECURE güven işaretini görüntülemenin yanı sıra, okuyucularınızla güvenilirliğinizi artırmak ve web sitenize olan güvenlerini artırmak için atabileceğiniz başka basit adımlar da vardır..

İlki gerçek ve kullanışlı içerik sağlayın okuyucular için ve düzenli olarak gönderin. Sadece kendi benzersiz içeriğiniz arama motorları için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda yayınladığınız zaman için bir programa sahip olmak, yeni içerik yayınlayacağınıza güvendikleri için sitenize geri dönecek bir okuyucu tabanı oluşturmak için harikadır..

Bir şartlar ve koşullar sayfası. Bu, ticari marka sahipliği, gizlilik koşulları, içerik güncellemeleri, sunulan hizmetlerin açıklaması ve daha fazlası gibi yasal nedenlerden dolayı önemlidir. Ayrıca okuyuculara, kurallara uyan gerçek bir şirket (veya tek mülk sahibi) olduğunuzu gösterir (güvenilirlik için +1).

Ayrıca, web siteniz veya ürününüz herhangi bir yerde öne çıkarıldıysa başarılarını paylaş. “Bu konuda Forbes’ta öne çıkıyorsunuz” veya “BusinessWeek’in en tepesinde” yer aldığınızı söyleyebilmek, markanızın güvenilirliğini belirlemek için çok yol kat ediyor. Aynı şey kazanmış olabileceğiniz ödüller için de geçerlidir. Başarılarınızı okuyucularınızla paylaşan bir sayfa oluşturun veya altbilginize bir not ekleyin.

Sana doğru

Umarım bu inceleme ve kılavuzu yararlı buldunuz! Özetlemek gerekirse, McAfee SECURE, yayınlarınıza, sayfalarınıza ve ürünlerinize bir güven işareti ekleyerek web sitenizin güvenilirliğini artırmanın harika bir yoludur. Ücretsiz sürüm daha küçük siteler için mükemmelken, Pro sürümü yerleşik markalar için yeterince sağlamdır. Genel olarak eklentiyi gerçekten seviyoruz ve bir denemeyi umuyoruz. McAfee SECURE ücretsiz WordPress eklentisi veya kılavuzumuza eklemek istediğiniz herhangi bir sorunuz varsa, aşağıya bir yorum bırakın. Okuduğunuz için teşekkürler!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map