Вступ до HTTP / 2 для WordPress

Вступ до HTTP / 2 для WordPress

HTTP / 2 – один із найважливіших етапів, який слід запровадити в сучасній мережі Інтернет. Ця стаття висвітлює поточний стан HTTP та вводить основні переваги (та деякі нетехнічні концепції) HTTP / 2. Ми також дізнаємось, як впровадити HTTP / 2 для WordPress у 2018 році.


Коротка історія HTTP

HTTP розшифровується як протокол передачі гіпертексту, який був створений Тімом Бернерсом Лі в 1991 році. Тім – людина, якій ми повинні подякувати Всесвітній павутині. HTTP – один із найбільш поширених та широко розповсюджених прикладні протоколи в інтернеті. Але це не єдиний.

Затримайтеся на секунду. Я виділив цю фразу прикладні протоколи. Чому так? Розумієте, Інтернет насправді є складом чотирьох ієрархічних шарів протоколів. Кожен шар складається з ряду протоколів і відповідає за a основна функція.

Трохи проглянувши, в наборі Інтернет-протоколів (IP) є ​​чотири шари:

 1. Прикладний шар
 2. Транспортний шар
 3. Інтернет-шар
 4. Layer Layer
Протоколи рівня Інтернет-додатків

Шари Інтернет-протоколу. Джерело: Вікіпедія

Останні три шари (наприклад, шари транспорту, Інтернету та Посилання) відповідають за встановлення надійного з’єднання для обміну даними..

Найвищий шар називається Шар програми, який служить усім додатки в Інтернеті.

 • Перегляд веб-сторінок – це програма в Інтернеті, яка стає можливою завдяки протоколу HTTP.
 • Електронна пошта – це ще одна програма в Інтернеті – це можливо через протокол POP або IMAP.

Існує декілька протоколів у прикладному шарі в Інтернеті, що робить такі речі, як YouTube Live Video та Зіткнення кланів можливо.

Народження HTTP / 2

HTTP / 2 для початків WordPress

HTTP – це загальна мова між клієнтами та серверами, що дозволяє використовувати сучасну Інтернет. З його простих початків у вигляді єдиного ключового слова та документа документ став протоколом вибору не лише для браузерів, а практично для кожного програмного забезпечення та програмного забезпечення, підключеного до Інтернету..

Це ставить питання – як часто ми оновлюємо цю найважливішу частину програмного забезпечення? Ну, як виявляється – не дуже часто

Насправді, востаннє протокол HTTP отримував оновлення, був у 1997 році – за десять років до запуску першого iPhone! Це була версія HTTP 1.1 і 20 років потому, вона все ще є найбільш широко використовуваною версією HTTP сьогодні!

Все, що відбувається в Інтернеті – від потокового відео з котами, до відео-чатів у прямому ефірі, що надсилаються з Міжнародної космічної станції, та трильйонів онлайн-транзакцій – відбувається через технологію, яка не оновлювалась протягом більше два десятиліття. Протягом багатьох років ми досягли величезного прогресу у створенні нових додатків для Інтернету. Однак ми все це зробили, створивши обхідні шляхи від обмежень HTTP / 1.1

Я не хочу говорити, що HTTP / 1.1 – це все погано. Але це може обов’язково використовуйте оновлення. І тому в 2015 році Робоча група з Інтернет-інженерії вдвічі знизившись на створення кращого протоколу для HTTP.

Результатом цього став новий протокол, який безперебійно працював з усіма новинками, які працювали на HTTP / 1.1, в той час як вносив серйозні вдосконалення в основні технології. Цей новий протокол отримав назву HTTP / 2.

Що змінилося в HTTP / 2?

Насправді багато речей. Але ми не збираємося висвітлювати їх усі тут. Досить впевнений, що вам буде нудно до того часу, і ще більше впевнений, що я не зможу пояснити речі не прискіпливим чином. Але коли мова йде про HTTP / 2 для WordPress, ось кілька ключових моментів.

Мультиплексування

У HTTP / 1.1 серверу та клієнту потрібно було встановити індивідуальні з’єднання для запиту ресурсів. Дозвольте мені пояснити з цією прекрасною ілюстрацією з UpWork:

HTTP / 2 для WordPress: мультиплексування

Ілюстрація мультиплексування від Робота

Веб-сайт складається з HTML, CSS, JavaScript, зображень та інших файлів. Ці файли спільно називаються ресурсами. У цьому прикладі є веб-сайт, який складається з трьох ресурсів – JavaScript-файл, CSS-файл та файл зображень.

Ми бачимо, що в HTTP / 1.1 браузеру потрібні три TCP-з’єднання з сервером для запиту цих ресурсів. Чому? Оскільки в HTTP / 1.1 кожне з’єднання може запитувати лише один запит. Більша кількість підключень зазвичай призводить до того, що найкраще можна охарактеризувати як ресурс «пробки» – що в кінцевому підсумку призводить до повільної роботи веб-сайту.

HTTP / 2 підтримує мультиплексування

Мультиплексування – це технологія, яка дозволяє серверам надсилати кілька файлів через одне з’єднання. Як результат, коли той самий веб-сайт використовує HTTP / 2, усі три ресурси можуть бути надіслані через одне з’єднання. Отже, час завантаження та споживання мережевих ресурсів значно скоротиться. Простіше кажучи, ви зможете зробити більше з меншим. Тож HTTP / 2 для WordPress – це прекрасний спосіб (потенційно) пришвидшити ваш сайт WordPress.

Шардування домену та інші удосконалення

Пам’ятайте, як новіші програми потребують “обхідних шляхів”, щоб подолати певні обмеження HTTP / 1.1? Шардування домену є одним із таких рішень. Давайте розглянемо, для чого потрібне посилення домену.

Зазвичай HTTP / 1.1 обмежує максимальну кількість відкритих з’єднань між сервером (доменом) і клієнтом. Більшість веб-сайтів мають кілька ресурсів для паралельного завантаження. Прагнучи змусити завантажувати сайти швидше, веб-сайти почали обслуговувати свої ресурси з декількох піддоменів. Це називається шардингом домену.

HTTP / 2 для WordPress: Шардування домену

Ілюстрація заточування домену від UpWork

Тепер для HTTP / 2 обмін доменами не потрібно. Не тому, що HTTP / 2 не ставить обмеження максимальної кількості відкритих з’єднань. Але тому, що HTTP / 2 підтримує мультиплексування. Усі ресурси можна надсилати безпосередньо в одному з’єднанні!

Завдяки мультиплексування в HTTP / 2 багато з цих «обхідних шляхів» більше не потрібні. До них відносяться CSS спрайт, вбудовані зображення в CSS за допомогою URI даних, і об’єднання CSS та JavaScript. Щоб покласти його Smashing MagazineСлова:

Запити HTTP дешеві у світі HTTP / 2. Організація своїх активів під час розробки відповідно до сторінок, на яких вони будуть використовуватися, буде набагато кращою. Потім ви можете подати лише той код, який потрібен відвідувачеві. Завантаження багатьох крихітних таблиць стилів не матиме значення. Ви також можете організувати, залежно від того, як часто все змінюється; Активи з довголіттям потім могли б піклуватися довше.

Підтримка бінарних протоколів

Ми знаємо, що комп’ютери говорять в 0 і 1, правда? Ну, це не те, як HTTP / 1.x використовували для розмови. HTTP1.x використовується для обробки текстових команд для завершення циклів відповіді на запит.

HTTP / 2 підтримує перетворення з текстового протоколу у бінарний протокол. Це дає можливість серверу та клієнту розмовляти в 0 і 1 замість фактичного тексту – тим самим значно скорочується кількість часу та енергії, необхідних для виконання тих же циклів відповіді на запит..

HTTP / 2 сервер Push

Ця функція може бути дещо складнішою для пояснення, але я спробую зробити її простою. У класичному сценарії HTTP / 1.1 сервер (або веб-сайт) надсилатиме ресурси клієнту (браузеру) лише тоді, коли клієнт запитує ресурс. Це типовий сценарій відповіді на запит.

Однак HTTP / 2 вводить концепцію серверного натискання, в якому вперше сервер може надсилати клієнту ресурси (або інформацію), не маючи від клієнта явного запиту на ресурс. Цей механізм економить зворотну поїздку на відповідь на запит і зменшує затримку в мережі.

Веб-розробники можуть створювати додатки, які використовують сервер Push та надсилають клієнту додаткові ресурси / інформацію, передбачаючи запити. Кінцевий результат? Швидше і плавніше застосування.

Стиснення заголовка

HTTP / 2 використовує щось, що називається стисненням заголовка HPACK при обміні даними між клієнтом і сервером. Перш ніж ми розберемося, чому це важливо, саме час дізнатися більше про протоколи.

Блок даних у будь-якому протоколі (включаючи HTTP) складається з трьох основних компонентів – заголовка, корисного навантаження та нижнього колонтитулу.

 1. Заголовок: Заголовок містить інформацію про блок даних
 2. Корисна навантаження: це фактичні дані, які передаються з сервера до клієнта
 3. Нижній колонтитул: Це свого роду контрольний список, який забезпечує успішну доставку блоку даних без помилок.

Стиснення заголовка працює досить простим способом – сервер стискає інформацію заголовка раніше передача його клієнту. Отримавши блок даних (або пакет), клієнт декомпресує заголовок і відображає (або використовує) його (або для) користувача.

Коли веб-сайти, багаті на засоби масової інформації (наприклад, Netflix або New York Times), стали нормою сьогодні, стиснення заголовка HPACK / 2 дозволяє зберегти велику пропускну здатність при передачі даних із сервера клієнту.

Поліпшена TLS

TLS розшифровується як безпека транспортного шару – це технологія, що шифрує з’єднання між сервером і клієнтами. Ми знаємо, що має HTTPS. Це технологія, яка допомагає запобігти хакерам красти інформацію про наші кредитні картки та інші особисті дані під час онлайн-транзакцій.

HTTP / 2 працює бездоганно з існуючою технологією TLS і приносить безліч вдосконалених функцій, таких як менша кількість рукостискань TLS, низьке споживання ресурсів як на стороні клієнта, так і на сервері та покращені можливості повторного використання існуючих веб-сесій, усуваючи при цьому певні вразливості, пов’язані з HTTP / 1 .x.

Чи готовий світ до HTTP / 2?

Ну, це залежить. Більшість сучасних браузерів, включаючи Chrome та Firefox, підтримують протокол HTTP / 2. Якщо у вас є ресурси для реалізації протоколу HTTP / 2 – вам слід йти вперед.

Перевірка сумісності HTTP / 2 серед основних веб-браузерів.

CanIUse.com забезпечує актуальну перевірку сумісності HTTP / 2 серед основних веб-браузерів

Як розпочати роботу з HTTP / 2 для WordPress?

HTTP / 2 для WordPress

Реалізація HTTP / 2 на вашому хості WordPress вимагає багато технічних ноу-хау. Якщо ви розробник або ваша мережа та керування серверами – це займіться.

Хороша новина полягає в тому, що впровадження HTTP / 2 для WordPress стає легко завдяки хорошим хостинг-провайдерам WordPress. Наприклад, як WPEngine, так і Kinsta підтримують HTTP / 2 і мають усі необхідні резервні копії, щоб забезпечити відвідувачам сайту, які не підтримують новий протокол, отримати надійну, повністю оптимізовану версію HTTP / 1.1..

З точки зору користувача Інтернету, вам не доведеться нічого робити, крім завантаження останньої версії веб-переглядача. Якщо веб-сайт сумісний з HTTP / 2, ваш браузер автоматично зв’яжеться з ним за допомогою нового протоколу. Однак HTTP / 2 повністю сумісний з зворотним ходом, тому веб-сайти, які все ще використовують старий HTTP, не вплинуть. Це означає, що ви можете просто посидіти і насолоджуватися швидшим завантаженням веб-сайтів.

Підключення HTTP / 2 для WordPress

HTTP / 2 для WordPress – це дуже потрібна революційна версія оновлення до однієї з найважливіших технологій у світі. Однак знадобиться багато часу, щоб HTTP / 2 перейшов на мейнстрім – як веб-сайти HTTPS. При цьому, мета цієї статті – ознайомити наших читачів з цим чудовим фрагментом технології, який потенційно може змінити обличчя всесвітньої павутини..

Думки про HTTP / 2 для WordPress? Питання? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map