Поширені помилки безпеки WordPress, які роблять багато веб-сайтів

Поширені помилки безпеки WordPress

Якщо на ваш веб-сайт коли-небудь нападали боти, хакери чи інші шахрайські елементи, ви знатимете, що його встановлення знову може стати кошмаром. З набуттям популярності WordPress вона стала більшою мішенню для хакерів, оскільки виплата може бути більшою. Хоча у нас немає такого поняття, як надійна безпека, є багато дрібних і великих речей, які ми можемо зробити, щоб уникнути деяких поширених помилок безпеки WordPress і зробити це ботам складніше зайти на наші веб-сайти і створити хаос..


У цій публікації перевіримо поширені помилки безпеки на веб-сайтах WordPress. Ми також з’ясуємо, що ми можемо зробити, щоб мінімізувати нашу вразливість до загроз безпеці.

Помилка №1: Не оновлюється WordPress

У WordPress є чудова спільнота, яка спостерігає за проблемами безпеки, і команда WordPress регулярно оновлює для виправлення загроз безпеці. Але нам належить виконати ці оновлення під час встановлення WordPress та зафіксувати будь-які отвори в безпеці. Основні оновлення ядра WordPress відбуваються автоматично, але для незначних оновлень та оновлень тем і плагінів потрібно звертати увагу на сповіщення, які з’являються на панелі приладів.

Оновлення WordPress – це часто плавний процес, вимагає лише клацання, але іноді можуть виникнути проблеми несумісності, які порушують ваш веб-сайт. Більше про оновлення WordPress в цьому короткому посібнику з оновлення WordPress.

Помилка №2: Не купуйте якісні теми та плагіни

Погано закодовані теми та плагіни – небезпека для безпеки на вашому веб-сайті. Вони не тільки можуть уповільнити ваш веб-сайт, вони можуть бути несумісними з версією WordPress, яку ви використовуєте, або між собою. Додайте до нього, вони можуть служити точкою входу для шкідливого програмного забезпечення.

Тут очевидною обережністю є придбання тем та плагінів лише з джерел якості. У WordPress доступно багато хороших тем і плагінів. Якщо ви обираєте преміальну тему або плагін, знайдіть Themeforest або CodeCanyon та інші відомі будинки тематики, як WPExplorer.

Виберіть ті, які мають кращу оцінку та отримуєте більшу кількість завантажень. Прочитайте огляди тем та плагінів і перевірте, що про них говорять інші довгострокові справжні користувачі. Перегляньте журнал змін, щоб побачити, чи є регулярні оновлення. Напишіть авторам, щоб зрозуміти, чи підходить вам ця тема чи плагін перед покупкою. І щоб зупинити будь-які практичні проблеми, ви можете запустити його на тестовому сайті, якщо це можливо.

Помилка №3: ​​Не оновлення тем і плагінів

Як і в WordPress, ваші теми та плагіни повинні регулярно оновлюватись для виправлень помилок та патчів безпеки. Ваше завдання перевірити ці оновлення, а потім встановити їх, щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту WordPress.

Примітка: Однією з найпоширеніших причин, по якій люди дозволяють застаріти тим, є те, що це спеціальний код. Ось чому важливо використовувати дочірні теми. Якщо ви плануєте вносити будь-які зміни до файлів тем, не забудьте використати дочірню тему, щоб ви могли безпечно оновити свою основну тему в майбутньому.

Помилка №4: Відсутність безпеки на сторінці входу

Сторінка входу – це місце, звідки авторизовані користувачі заходять на веб-сайт. Але багато небажаних шахрайських користувачів також можуть спритно знайти свій веб-сайт із сторінки входу і навіть можуть отримати права адміністратора. Щоб цього не допустити, нам потрібно підвищити безпеку на сторінці входу. Дійсно, це не важко зробити, і є багато легких хитрощів, які можна здійснити, щоб зупинити біди прямо на порозі..

Ви можете змінити ім’я користувача із загальновживаного “Адміністратора” та застосувати надійні паролі. Або обмежте кількість спроб входу – це буде особливо ефективно для зупинки грубої атаки. Ще один метод захисту, який легко прийняти, – це двофакторна аутентифікація. І с Google наполягає на використанні SSL, можливо, ви хочете залишитися на крок попереду і скоріше застосувати його на своєму веб-сайті. Отже, бачите, сторінка входу – це гарне місце для початку підвищення безпеки на вашому веб-сайті.

Помилка №5: Неправильне використання ролей користувача

У WordPress багато ролей користувачів – адміністратор, редактор, автор, автор та підписник. Не всі вони повинні мати однакові привілеї на вашому веб-сайті. Коли ви додаєте користувачів на свій сайт, будьте обережні з привілеями, які ви надаєте їм на початку. Дозвольте лише стільки привілеїв, скільки необхідно для виконання своїх ролей на веб-сайті.

Надання необмеженого доступу всім користувачам може полегшити хакерам прорви.

Дійсно не потрібно надавати підписникам будь-який доступ до бекенда, коли лише потрібно читати вміст. Доступ на рівні редактора повинен бути наданий лише довіреним користувачам, а доступ на рівні адміністратора може бути наданий, якщо взагалі, дуже щадним. Дозволення користувачам обмежених привілеїв та змушення їх використовувати надійні паролі можуть значною мірою контролювати доступ до бекенда.

Помилка № 6: Не видалення невикористаних тем і плагінів

З часом ми постійно додаємо плагіни та теми до нашої WordPress як і коли виникає потреба. Але як тільки ми більше не користуємося ними, ми забуваємо видалити їх з нашого сайту. Недостатньо просто деактивувати теми та плагіни, ви повинні видалити ті, які ви не збираєтесь використовувати. Цей простий крок може зменшити вплив шкідливих програм. Неактивні плагіни не споживають оперативної пам’яті, пропускної здатності або PHP, але займають серверне місце. Це не тільки може сповільнити ваш сайт, вони також можуть бути використані для запуску шкідливого коду на вашому веб-сайті.

Перед тим, як додати плагін на свій веб-сайт, перевірте, чи WordPress може в основному керувати певною функцією. Або тема, яку ви використовуєте, або ваш хост, може охоплювати потрібні вам функції. Тож якщо на вашому веб-сайті є якийсь плагін для цих самих функцій, ви можете їх видалити.

Тепер, коли ви очищаєте невикористані плагіни, ви можете пройти цілу відстань і очистити медіатеку, папку завантаження та папку, що включає. Це альтернативні точки входу для зловмисного програмного забезпечення, яке заходить на ваш сайт лише для того, щоб виконати його згодом. Схуднюючи ці папки, ви скорочуєте точки доступу для зловмисних програм та хакерів.

Помилка №7: не вибір безпечного хоста

Часто хакери не націлені на ваш сайт, вони можуть націлювати на якийсь інший веб-сайт, який ділиться з вами серверним простором. Ви просто випадкова жертва. У сценаріїв спільного хостингу один зриваний веб-сайт може знищити всі веб-сайти на сервері. Тому важливо ретельно вибирати веб-хостингу. Як ми неодноразово говорили на сторінках нашого блогу, коли мова заходить про хостинг, ви отримуєте лише те, за що платите. Дешеві варіанти хостингу майже завжди йдуть на компроміс із безпекою, і їх сервери більш схильні до атак безпеки. Мало того, ви часто знайдете підтримку менш задоволену, коли ваш веб-сайт піддається атаці.

Відкладання хороших грошей на якісний хостинг дійсно варто інвестувати. Це позбавить вас від головного болю вниз, особливо якщо ваш бізнес сильно пов’язаний із вашим веб-сайтом. Вам потрібна допомога з вибором господаря? Перейдіть до нашого списку рекомендованих варіантів хостингу.

Помилка № 8: Не перевіряється наявність шкідливих програм

Зловмисне програмне забезпечення може зайти на ваш веб-сайт, навіть коли ви цього не знаєте. Він може залишатися прихованим і робити багато речей без вашого відома, наприклад, відстежувати відвідувачів, отримувати доступ до конфіденційної інформації, наприклад, про дані кредитної картки або додавати зворотні посилання на інші веб-сайти. Коли на вашому веб-сайті витає зловмисне програмне забезпечення, Google починає відключати пошукові системи, щоб запобігти зараженню інших веб-сайтів. Це може спричинити падіння трафіку на ваш веб-сайт.

Доступно багато плагінів та служб, які можуть сканувати ваш веб-сайт на наявність шкідливих програм та видалити багато з них. Вам просто потрібно відвідати веб-сайт подібних служб Сканер Sucuri SiteCheck і введіть URL-адресу вашого веб-сайту. Буде створено звіт, який відображатиме виявлене зловмисне програмне забезпечення, а також рекомендації щодо того, як слід поводитися з ним. Або ж ви можете додати плагін і запустити сканування. Якщо ви хочете, ви можете видалити плагін після використання та перевстановити його, коли потрібно повторно запустити сканування.

Помилка № 9: не встановлюється плагін безпеки

Один з найпростіших способів покращити безпеку на вашому веб-сайті – додати плагін безпеки. Ці плагіни можуть вирішувати багато питань безпеки, таких як застосування надійних паролів, налаштування брандмауерів, захист від грубої атаки тощо. Існує безліч безкоштовних плагінів, таких як iThemes Security, а також доступно багато преміальних плагінів безпеки, і найкраще встановити та активувати його якомога раніше. Існує також багато служб безпеки веб-сайтів, таких як Sucuri, які пропонують керувати безпекою на вашому веб-сайті WordPress.

Помилка №10: Не збереження резервних копій веб-сайтів

Ви б подумали, що тепер ви зробили все вищезазначене, ваш веб-сайт захищений від поганих хлопців. Вибачте, що розчарували, але хакери вдосконалюють свої методи, і нові загрози з’являються постійно. Тому, як мережу безпеки, ви можете використовувати плагін для резервного копіювання та регулярно робити безпечне резервне копіювання свого сайту та зберігати їх у безпечному місці.

Для створення резервної копії бази даних недостатньо, необхідна повна резервна копія веб-сайту. Це включає теми, плагіни, папку вмісту wp, а також важливі файли конфігурації WordPress, такі як wp-config.php та .htaccess файли. Використовуйте якісні плагіни, такі як BackupBuddy або VaultPress та регулярно оновлювати їх. Крім того, підтримуйте декілька резервних копій, на які ви можете повернутися в різних місцях офлайн та офлайн.

Коротко

Безпека веб-сайтів не завжди стосується високих стін та огорож, а також це не одноразове виправлення. Це більше про те, щоб випереджати злочинців. Існує безліч маленьких і простих кроків, які ви можете вжити, щоб зберегти веб-сайт у безпеці та безпеці. Важливо переглянути свої захисні засоби, щоб переконатися, що вони відповідають потребам вашого веб-сайту, і розвинути практику безпеки, яка може захистити його.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map