Поради щодо життєвої безпеки для WordPress для підвищення безпеки

Поради щодо життєвої безпеки для WordPress для підвищення безпеки

Якщо ви хочете створити веб-сайт, який підтримуватиме відвідувачів, вам потрібно буде виділити значну кількість часу та, можливо, грошей. Зрештою, останнє, що вам захочеться – це бачити ваш сайт зламаним або зламаним. Простіше кажучи, забезпечення безпеки вашого сайту має бути головним пріоритетом – як під час його розробки, так і після цього.


На щастя, WordPress робить роботу із забезпечення вашого сайту відносно легкою. Ви можете зробити кілька простих кроків, а також безліч надійних плагінів, які ви можете використовувати, які надають більш вдосконалені функції безпеки. Загалом, скорочення вашого веб-сайту вимагатиме напрочуд невеликих зусиль, і ви, ймовірно, отримаєте переваги в довгостроковій перспективі.

Щоб розпочати роботу, ми пояснимо п’ять важливих порад щодо посилення безпеки вашого сайту WordPress. Почнемо з основ!

1. Регулярно створюйте резервні копії свого веб-сайту

Плагін UpdraftPlus.

Зберігати резервну копію свого сайту просто за допомогою плагіна, такого як UpdraftPlus.

Важливо для початку визнати, що незалежно від того, що ви робите для захисту свого сайту, завжди є ймовірність, що щось може піти не так. Коротше кажучи, жоден захід безпеки не може забезпечити 100% захист, тому важливо підтримувати сайт. Таким чином, якщо трапиться катастрофа, у вас є спосіб відновитись.

Також настійно рекомендується створити резервну копію свого веб-сайту, перш ніж вносити будь-які істотні зміни, тому ми спочатку звертаємося до цієї поради. Більшість запропонованих нижче пропозицій стосуються встановлення плагінів та зміни інформації про користувача, і вам потрібно створити резервну копію, перш ніж застосовувати будь-який з них.

Для початку зверніться до свого постачальника хостингу, оскільки вони вже можуть створити резервні копії для вас. Якщо ні – або для додаткової безпеки – розглянути можливість встановлення відповідного плагіна безпеки. Ми рекомендуємо UpdraftPlus за його простоту використання та надійність. Яке б рішення ви не вибрали, поставте резервні копії свого веб-сайту за звичайним графіком і зберігайте їх десь у безпеці.

2. Оновлюйте основні, теми та плагіни WordPress

Плагін, який потрібно оновити.

Інформаційна панель сповістить вас про наявність важливих оновлень.

Як і у випадку резервного копіювання, регулярне оновлення вашого сайту є обов’язковим. WordPress – головна ціль для хакерів, враховуючи свою популярність, і нові загрози безпеці часто з’являються. На щастя, WordPress сприймає ці загрози дуже серйозно, вивільняючи та автоматично встановлюючи часті оновлення безпеки.

Вибір WordPress як вашої платформи вибору означає, що ви вже починаєте з правої ноги. Однак важливо переконатися, що кожна частина вашого веб-сайту є актуальною. Основні оновлення WordPress потребуватимуть вручну втручання, оскільки вони часто вносять значні зміни – і те саме стосується будь-яких встановлених плагінів та тем. На щастя, проведення цих оновлень – це простий процес – спочатку пам’ятайте, що слід створити резервну копію свого сайту!

3. Виберіть ім’я користувача та пароль “Сильні”

Генератор паролів WordPress.

WordPress може допомогти вам створити міцні паролі, які важко зламати.

Створюючи ім’я користувача та пароль для входу у важливу послугу, вам потрібно вибрати важко здогадатися. Цей же принцип діє і для вашого веб-сайту WordPress. Якщо людина (або бот) може отримати доступ до вашого облікового запису, він матиме право безкоштовно керувати вашим сайтом та його даними.

Також заманливо дотримуватися стандартних умов адмін ім’я користувача, але ми настійно не рекомендуємо проти нього. Зрештою, хакери найперше здогадаються, чи хочуть вони зламати ваш пароль. Замість цього виберіть ім’я користувача, яке важко передбачити або використовувати замість цього адресу електронної пошти. Що стосується вашого пароля, найпростішим рішенням є використання вбудованого генератора паролів WordPress – він надасть вам щось як випадкове, так і безпечне.

Якщо ви ще не створили свій сайт WordPress, ви можете просто реалізувати ці пропозиції під час встановлення. Однак якщо у вас вже є сайт і ви жалкуєте про вибрані вами облікові дані, не хвилюйтеся. Ти можеш Скинути пароль і змінюйте своє ім’я користувача, коли захочете.

4. Обмежте стороннім доступом до вашого веб-сайту

Екран ролей користувача WordPress.

Важливо уважно розглянути дозволи, які ви надаєте іншим користувачам.

Існує концепція захисту інформації під назвою “принцип найменшої пільги‘, Де зазначено, що ви ніколи не повинні надавати користувачеві чи програмі більше доступу, ніж потрібно. Це основний, але вирішальний аспект, оскільки це найкращий спосіб обмежити потенціал порушення безпеки та зловживання інформацією.

Обмеження доступу є життєво важливим, коли у вас багато користувачів, які відвідують ваш сайт. Однак він відіграє важливу роль, навіть якщо ви єдиний, хто веде шоу, оскільки це стосується і доступу до плагінів. На щастя, є кілька простих заходів, які можна вжити для обмеження доступу сторонніх осіб:

 • Дайте користувачам лише необхідні дозволи. Наприклад, не надайте адміністратору доступ для тих, кому потрібно писати повідомлення.
 • Аналогічно, надайте плагінам та темам доступ до вашого сайту лише тоді, коли вони вам справді потрібні, і будьте впевнені, що вони надійні та безпечні.
 • Видаліть доступ користувачів для тих, хто більше не потребує, та видаліть теми та плагіни, коли ви перестали їх використовувати.
 • Ретельно налаштуйте дозволи для папок та файлів.

Плагіни та теми надзвичайно корисні інструменти, і це може бути здорово, щоб команда допомагала вам на вашому сайті. Просто переконайтеся, що ви в кінцевому рахунку контролюєте, хто може отримати доступ та використовувати ваш сайт та його дані.

5. Встановіть комплексний плагін безпеки

Плагін безпеки Wordfence.

Плагіни, такі як Безпека Wordfence може надати вам безліч життєвих особливостей.

Ми вже згадували пару плагінів, які виконують конкретні завдання, пов’язані із безпекою. Однак є й інші вичерпні варіанти, які забезпечать більшість потреб у безпеці вашого сайту. Вони можуть економити в реальному часі, і якщо ви виберете добре підтримуваний, він буде регулярно оновлюватися для подолання нових загроз і проблем.

Звичайно, коли ви шукаєте плагін безпеки, важливо вибрати той, який буде надійним і надійним. Шукайте одного з відмінних рейтингів користувачів та позитивних відгуків, перевіряйте, наскільки часто його оновлюють, і подумайте, яку підтримку надає розробник..

Ви можете знайти безліч плагінів безпеки, переглянувши їх Каталог плагінів WordPress. Однак ви не впевнені, з чим рухатися, радимо Безпека Wordfence. Це, мабуть, найпопулярніший плагін безпеки WordPress і пропонує основні параметри безпеки, брандмауер та інші функції блокування. Він також дозволяє двофакторну автентифікацію, а також регулярне сканування та моніторинг вашого сайту, даних та трафіку.

Якщо у Wordfence немає всього, що ви шукаєте, ви також можете скористатися іншими варіантами iThemes Security (що також створює регулярні резервні копії) та Sucuri Security (який відстежує та записує все, що відбувається на вашому веб-сайті). Незалежно від того, який плагін ви виберете, швидкий пошук в Google повинен створити ряд навчальних посібників для початку роботи.


Скорочення безпеки не є найбільш захоплюючою частиною створення веб-сайту WordPress, але його значення не слід занижувати. Чим більше думок і зусиль ви докладете до безпеки свого сайту, тим менше шансів на те, щоб зіткнутися з катастрофою. Зробивши декілька основних кроків для захисту свого сайту, згодом ви отримаєте заслужений спокій.

Чи є у вас питання щодо того, як захистити свій сайт WordPress? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map