Поліпшення безпеки вашого сайту WordPress

Як покращити безпеку веб-сайту WordPress

Усі знають, що збереження вашого веб-сайту WordPress має бути головним пріоритетом. Але 9 разів з 10 це не так. Існує чимало способів поліпшити безпеку вашого веб-сайту WordPress, і багато з них швидко та легко налаштувати. Можливо, саме час приділити безпеці вашого веб-сайту деяку увагу.


У цій статті ми розглянемо важливість безпеки веб-сайту та те, що може піти не так, якщо проігнорувати його. Потім ми обговоримо реальні завдання, які можна реалізувати, додатки безпеки, які ви можете використовувати, та важливість резервного копіювання веб-сайту WordPress.

Важливість безпеки

Безпека є надзвичайно важливим питанням для всіх власників веб-сайтів. Зловмисне програмне забезпечення, яке часто встановлюється на веб-сайті хакерами, які виявили слабкі та вразливі місця, можуть поширювати віруси та помилки. Вони можуть завдати непереліченої шкоди вашому сайту та комп’ютеру, що значно вплине на ваш бізнес.

Порушення безпеки можуть уповільнити ваш сайт і створити негативну роботу користувачів. Це може завдати шкоди репутації вашого бренду і, в кінцевому рахунку, втратити відвідувачів, продажів та покупців. І це може стати набагато гіршим за це. Зловмисне програмне забезпечення може викрадати інформацію про клієнтів, особисті та фінансові дані та знищити ваш сайт. Це може призвести до довгострокової втрати доходу, а також до ваших витрат часу, сил та емоційного самопочуття.

Реалізація заходів безпеки має бути головним пріоритетом для всіх адміністраторів веб-сайтів. Тож що ви можете зробити для покращення безпеки вашого веб-сайту WordPress та збереження його в безпеці?

Ваш сайт вже поставлений під загрозу?

Сканування безпеки на WordPress

Багато веб-сайтів уже піддаються компрометові, і вони навіть не знають, що це сталося. Прекрасний спосіб переконатися в безпеці вашого сайту – це використання перевірки безпеки.

Сканування безпеки WordPress це онлайн-сканер безпеки, який перевірить ваш сайт на вразливості. Основна перевірка безкоштовна, але для розширеного обслуговування вам потрібно буде оновити один із своїх планів членства. Перевірки проводяться на захист вашої програми, безпеку WordPress, середовище хостингу та ваш веб-сервер. Це дасть вам чітке уявлення про безпеку вашого сайту та дасть вам знати про будь-які порушення. Sucuri також пропонує: безкоштовна перевірка сайту що сканує шкідливі програми, помилки та оновлення програмного забезпечення.

Завжди оновлюйте свій сайт

Поліпшення безпеки веб-сайту WordPress

Це звучить просто, але один з найпростіших способів поліпшити безпеку вашого сайту – це постійно оновлювати його. Оновлені версії WordPress, теми та плагіни допомагають виправити та уникнути можливих пунктів порушення безпеки.

Використовуйте найновішу версію WordPress

Щоразу, коли виходить нова версія WordPress, безпека вдосконалюється і вразливості вдається виправити. Найновіша версія є найбезпечнішою, тому оновлюйте її, як тільки вона стане доступною.

Краща практика для тем і плагінів

Постійно оновлюючи тему та плагіни, на вашому веб-сайті є менше шансів на зловмисну ​​активність. Сповіщення про оновлення теми та додатків часто з’являються на інформаційній панелі. Якщо ви хтось ігнорує це, то час змінити свої способи.

Де це можливо, завжди мінімізуйте кількість плагінів, які ви використовуєте на своєму сайті. Чим менше плагінів, тим менше потенційних проблем. Завжди встановлюйте плагіни з авторитетного джерела і не завантажуйте плагіни преміум-класу безкоштовно, з несанкціонованих джерел. Видалення невикористаних тем та плагінів може також покращити швидкість та безпеку вашого веб-сайту.

Захистіть свою сторінку входу

Поліпшення безпеки вашого сайту

Ваша сторінка входу може бути надзвичайно вразлива до шкідливих атак, якщо вона не захищена належним чином. Щоб покращити безпеку вашого веб-сайту WordPress, завжди використовуйте неясне ім’я користувача. Адміністратор або власне ім’я не є безпечним вибором. Ваш пароль також повинен містити випадковий асортимент букв, цифр та спеціальних символів. Змінювати пароль кожні 90 днів настійно рекомендується.

Почніть використовувати LastPass

LastPass

LastPass запам’ятовує всі ваші імена користувачів та паролі та зберігає їх у безпеці, тому не потрібно. Він може генерувати надійні паролі для вас, економлячи час, придумуючи їх самостійно. Це також дозволяє налаштувати двофакторну авторизацію, надаючи реквізити вашого рахунку додаткову захист.

Використовуйте блокування входу

Блокування входу

Блокування входу це безкоштовний плагін WordPress, який обмежує кількість спроб, які можна зробити для входу. Якщо протягом певного часу робиться більше певної кількості спроб входу, з того самого діапазону IP, то плагін блокує всі подальші спроби. з цього діапазону. Це допомагає запобігти виявленню пароля від грубої сили та надає вашому сайту ще один рівень безпеки.

Встановіть плагін безпеки WordPress

Один з найважливіших способів поліпшити безпеку вашого веб-сайту WordPress – це встановити плагін безпеки. Є з чого вибрати, тому давайте подивимось на пару найкращих.

Все в одному безпеці та брандмауері

Все в одному WP Security

Все в одному безпеці та брандмауері це безкоштовний та простий у використанні плагін WordPress, який забезпечить безпеку та безпеку вашого сайту. Це знижує ризик атак шляхом впровадження новітніх практик та методів безпеки WordPress.

Плагін застосовує захист облікового запису користувача, вхід та реєстрацію. Він має функціонал брандмауера, захисний сканер і захищає від жорстоких атак, серед багатьох інших функцій. Він також використовує систему оцінювання, показуючи, наскільки захищений ваш сайт на основі активованих функцій безпеки. Популярний та здатний плагін “Все в одному” безпека та брандмауер – прекрасний вибір, якщо ви шукаєте безкоштовний плагін, який допоможе захистити свій сайт.

Sucuri Security

Securi

Sucuri Security – це потужне преміум-рішення, яке може очистити зламаний сайт, а також забезпечити постійний захист. Надаються розширені функції, включаючи постійне сканування зловмисного програмного забезпечення та злому, видалення та очищення зловмисного програмного забезпечення, брандмауер додатків веб-сайтів та багато іншого. Sucuri Security також пропонує цілодобову онлайн-підтримку, тож незалежно від інциденту з безпекою, на допомогу допоможе професійна команда реагування.

Це рішення не з дешевих, його базовий пакет починається з 199,99 доларів на рік. Однак цей активний та реактивний підхід до безпеки веб-сайту забезпечить безпеку вашого сайту, а також забезпечить спокій. Так що, певно, варто грошей. Однак є також популярний безкоштовний плагін Sucuri доступний у довіднику плагінів WordPress.org.

Налаштування антивірусного захисту для комп’ютера

Нортон

Якщо ваш комп’ютер порушений, хакери можуть мати доступ до вашого веб-сайту WordPress або знайти свої дані для входу із збережених паролів браузера. Тому антивірусний захист для вашого комп’ютера є обов’язковим.

Нортон Антивірусна безпека програмне забезпечення захищає ваш комп’ютер від шкідливих програм, шпигунських програм, вірусів та багато іншого. Після встановлення він запускає регулярні автоматичні сканування, тому ви можете впевнено перейти в Інтернет. Найголовніше, це означає, що ваш веб-сайт WordPress не може бути пошкоджений через ваш комп’ютер.

Завжди резервне копіювання

VaultPress

Хоча багато стратегій безпеки ви, можливо, реалізували, нічого не є надійним на 100%. Якщо безпека порушена, і ви втратите ваш сайт та його дані та вміст, тоді резервна копія заощадить ваш час, гроші та навіть можливо ваш бізнес та репутацію.

VaultPress це потужний інструмент, який пропонує розширене резервне копіювання та безпеку для сайтів WordPress. Ця багата послуга забезпечує щоденне резервне копіювання та сканування зловмисного програмного забезпечення, серед багатьох інших. Найголовніше, що він пропонує автоматичне відновлення, тому якщо ваш сайт зламаний, то його можна швидко та легко відновити.

Якщо вам потрібна допомога, ознайомтеся з нашим посібником, що стосується резервного копіювання веб-сервісу WordPress.

Заключні думки про покращення безпеки вашого веб-сайту WordPress

Як і всі поради, наведені вище, використання авторитетного сервісу хостингу завжди важливо. Хоча відносно дорого, WP Engine – це безпечна хостингова компанія, орієнтована на WordPress, яка забезпечує проактивну безпеку для захисту вашого веб-сайту. Перенесення веб-сайту WordPress на новий веб-хостинг, ймовірно, легше, ніж ви думаєте.

Завдяки послузі веб-хостингу з найвищою ставкою та впроваджені плагіни, підказки та підказки з цієї статті ваш веб-сайт матиме кращі шанси, ніж більшість із безпечних..

Які поради щодо безпеки вам потрібні для захисту веб-сайту WordPress? Будь ласка, поділіться коментарями нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map