Легкі поради щодо безпеки для WordPress

Легкі поради щодо безпеки для WordPress

В епоху цифрового брендингу WordPress користується підвищеним попитом на свою зручну платформу, яка підтримує різноманітні веб-сайти, починаючи від електронної комерції до особистого брендингу..


WordPress може похвалитися різноманітною клієнтською базою від індивідуальних кочівників веб-розробок, які прагнуть використовувати цифровий простір для продажу своїх унікальних навичок компаніям, які ведуть деякі з найпопулярніших блогів в Інтернеті.

Рішення створити веб-сайт є і захоплюючим, і жахливим. Буде сміх, сльози та багато пошукових запитів Google. Але пройде небагато часу, перш ніж батьки нових веб-сайтів потраплять в ейфорію, яка приходить із налаштуванням їхнього нового малюка відповідно до їхнього бачення.

Але більшість користувачів WordPress не зосереджені на тому, як створити найбільш захищений сайт. Натомість вони або захоплені темами, щоб зробити свій блог виглядати авангардним, або думають про оптимізований для SEO вміст для стимулювання органічних результатів пошуку.

Обидва ці речі, безумовно, мають значення, але правда полягає в тому, що користувачі не повинні пом’якшувати потребу в безпеці. Хоча лише одна третина всіх власників веб-сайтів, WordPress є джерелом понад 90% усіх випадків злому в Інтернеті через низький рівень пріоритетності розміщення користувачів на елементі безпеки.

Загальні вразливості безпеки, націлені на користувачів WordPress

SQL Injection – це один із найбільш використовуваних і поширених кібератак WordPress, який нікого не шкодує. Один іронічний випадок атаки SQL стосувався компанії мережевої безпеки Barracuda Networks, яка стала очевидною для ін’єкції, спрямованої на вразливість у своєму коді. Хакерам вдалося знайти вразливу сторінку, яка привела їх до основної бази даних компанії.

Подумайте про ін’єкцію SQL як про агресивну сироватку правди. Хакери орієнтуються на сервери, які використовують SQL (структуровану мову запитів) та обходять заходи безпеки додатків. Це дозволяє їм отримувати записи з бази даних SQL або іншим чином змінювати або видаляти існуючі записи.

Перехресні сценарії нападів XSS

Перехресний сценарій (XSS атака) поширений на сайтах WordPress, які недостатньо використовують належні заходи безпеки. Ідея полягає в тому, щоб викрасти дані у користувача, в основному куки. Це одна з найбільш шкідливих атак для нічого не підозрюючих користувачів, оскільки вона видобуває особу користувача.

Однак користувачі не є єдиними жертвами цієї атаки. Адміністратор сайту також сильно впаде від потенційних економічних втрат та втрати довіри користувачів. Перехресні сценарії атаки мають більше ніж утричі між 2016 та 2017 роками.

Інші поширені атаки включають введення команд та включення файлів, де шкідлива інформація в поєднанні з уразливими серверами призводить до компрометованих сайтів. Ця заклинання прирікає до розгубленого власника сайту та поширює недовіру у його користувачів, які не в змозі надати конфіденційні дані.

Зупиніть ідеалізувати плагіни

Одним із компонентів, який робить WordPress таким зручним для користувачів, є широка доступність плагінів. Покупки найкрутішого плагіна для джазування вашого сайту так само захоплюючі, як і відкриття нового додатка для вашого смартфона, який обіцяє (хоча і зовсім не вдається) налагодити своє життя в порядку.

Незважаючи на те, що це десяток десятків, і їх легко впоратися з декількома клацаннями кнопки, вони пропонують помилкове почуття безпеки. Наразі доступні десятки тисяч плагінів, але лише близько 2000 з них були додані протягом останніх двох років, що означає, що багато людей чутливі до вразливості.

Застарілі плагіни часто стають жертвами подвигів включення файлів, коли хакери отримують легкий доступ до ваших баз даних, усього цього можна уникнути, відповідальними кроками безпеки WordPress, такими як обслуговування плагінів. Але оновлення та надійні паролі – це безпека на місці – тож давайте розберемося, як можна захистити WordPress на сайті.

1. Виберіть якісний веб-хост

Виберіть Хостинг якості

Найбільш очевидним виправленням безпеки WordPress за межами сайтів є вибір хорошого хостингу WordPress, який надає пріоритет кібербезпеці. Веб-хостинг може бути не таким захоплюючим, як дизайн теми або оригінальний вміст, але не варто занадто швидко їх списати.

Незважаючи на те, що вирішення адреси сайту є одним із найбільш підкреслених компонентів творчого процесу, більшість користувачів не стурбовані “http” або “https”, які є дорогоцінним дитиною їх творчого розуму. Вірите чи ні, проста присутність “s” має усе значення; виключіть це на свій страх і ризик.

“S” вказує на захищений сайт, який використовує захищені шари сокетів або SSL. Це повідомляє користувачеві, що веб-сайту можна довіряти, і будь-які дані, які вони бажають поділитися, обмінюються безпечно. Фактично, більше двох третин користувачів повідомили, що цей блокування має важливе значення для їхнього рішення продовжувати перегляд веб-сайту, не підтримуючи його. Веб-хости часто пропонують опції SSL або з додатковими додатками, або як додаткова функція.

Розробникам WordPress слід відмовитися від популярних програм безпеки, оскільки в них зазвичай відсутні такі функції, як захищені налаштування файлів cookie та сувора транспортна безпека HTTP. Користувачі можуть спокуситись вирішити це, завантаживши свій сайт на плагіни безпеки, але в цьому випадку більше не є вигідним. Надмірні плагіни можуть спричинити незручне відставання сайту та вплинути на спроби налагодження.

Ваш хост не тільки запропонує SSL-сертифікати (якщо ви виконали домашнє завдання та прийняли освічене рішення), вони також запропонують доступ до інших безцінних функцій безпеки, таких як звичайні сканування для перевірки на вразливості, резервне копіювання сайту для запобігання катастрофічної втрати даних, і брандмауери веб-додатків, щоб додати додатковий рівень безпеки.

Нові розробники веб-сайтів також повинні остерігатися спокуси безкоштовних варіантів хостингу. Тут також застосовується стара приказка «ти отримуєш те, за що платиш». Безкоштовні веб-хости пропонують мінімально життєздатний продукт, тобто заходи безпеки часто пропускаються та залишають ваш сайт уразливим до вірусів та шпигунських програм.

Підсумок: ваш вибір веб-хостингу віщує успіх вашого сайту. Не допускайте, щоб це рішення було вашим найбільш необізнаним.

Хоча шаруваті плагіни не дадуть вам забезпечити перевагу безпеки, яку ви шукаєте, комбінації за межами сайтів можуть дати вам зароблене відчуття безпеки. Поєднайте своє освічене рішення веб-хоста з віртуальною приватною мережею і, вуаля, кібербезпека тепер є анекдотом вашого резюме.

2. Інвестуйте у VPN

Віртуальні приватні мережі обслуговують усі форми та розміри веб-сайтів незалежно від того, чи є їх мета створити унікальний P2P сайт для покупців / продавців або бути центром для найбільш затребуваного продуманого контенту в Інтернеті.

Інвестуйте у VPN

VPN діє як віртуальний тунель, непроникний для хакерів та інших шкідливих спроб забезпечити як конфіденційну інформацію, яку ви вводите, так і інформацію про відвідувачів вашого сайту..

Доданий рівень безпеки VPN надає вам натиск функцій, які майже звучать занадто добре, щоб бути правдою, наприклад, приховування ідентичності, маскування місця розташування та видалення журналів.

Після встановлення VPN маскує місцеположення та мережеву активність, і не зберігатиме журнали, щоб забезпечити належну безпеку після використання. Зауважте, що майже всі доступні безкоштовні VPN-сервіси не мають таких функцій.

Практикуйте виїзні рішення для успіху на місці

Хоча кібератаки поширені, існує безліч заходів, які можуть вжити навіть самі недосвідчені веб-дизайнери. Це прості кроки, щоб бути впевненим, що вони викладають безпечний продукт, що забезпечує безпеку себе та своїх користувачів.

Забудьте про URL-адресу. Вибір веб-хостингу – це, зрештою, одне з найважливіших рішень, які ви приймаєте під час створення свого сайту. Оскільки це один з перших кроків, вибирайте ретельно і не прирікайте себе спочатку. Після цього слідкуйте за темою та оновленнями плагінів та розглядайте VPN для подальшого захисту.

Настав час розробникам WordPress поставити безпеку на перший план у процесі їх розробки. Зробіть це проактивним рішенням проти зворотного жалю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map