6 порад, які допоможуть захистити свій веб-сайт WooCommerce

6 порад, які допоможуть захистити свій веб-сайт WooCommerce

Ось що ви вже знаєте: збереження електронної комерції є важливою частиною ведення вашого інтернет-бізнесу. Якщо ви не зберігаєте дані клієнтів під час і після трансакції, вони набагато рідше знову з вами працюватимуть.


Але технології, особливо технології безпеки, постійно змінюються, що може ускладнити власників бізнесу.

На щастя, вам не потрібно бути експертом для захисту свого сайту та своїх клієнтів, якщо ви використовуєте WooCommerce. Є прості кроки, які варто вжити будь-якому власнику сайту WooCommerce.

Незважаючи на те, що безпека вашого веб-сайту є багатоетапним процесом, це не обов’язково, щоб дотримуватися наших простих кроків..

1. Використовуйте хост, який працює на захист

Як уже згадувалося вище, там є люди (не ви), чия робота полягає в тому, щоб знати вкладиші безпеки. І багато з них працюють у хостинг-компаніях. Ось чому простий і простий спосіб захисту свого сайту – це вибір хоста, який робить безпеку пріоритетною.

Вибираючи веб-хостингу, зверніть увагу на ті, які пропонують:

 • Щоденні резервні копії: вони допоможуть вам швидко повернутися в Інтернет у разі нападу.
 • Автоматичні оновлення: вони допомагають виправити отвори в безпеці, як тільки вони будуть виявлені, зберігаючи ваші дані.
 • Послуги з реставрації: разом із резервними копіями, вони допоможуть вам повернутися в Інтернет, якщо щось піде не так.

2. Попередити жорстокі напади

Досі найпоширенішим способом прориву на сайти, нападів грубої сили, відноситься до простого, але ефективного методу просто відгадати комбінації паролів або ключів безпеки, поки не трапиться правильна серія символів.

На щастя, оскільки метод порівняно простий, існують порівняно прості способи, які можна запобігти.

 • Обмежити спроби входу: Брутальна сила працює лише в тому випадку, якщо погані хлопці (або справді їх комп’ютери) можуть спробувати ввійти мільйони і мільйони разів. На щастя, існує багато плагінів WP, які обмежують ці самі спроби. Для вашого веб-сайту WooCommerce нам подобається: WP Обмеження спроб входу і Блокування входу

 • Використовуйте менеджер паролів: Менеджери паролів люблять LastPass допоможіть створити вам неймовірно складні паролі, а потім автоматично введіть їх, коли ви перебуваєте на відповідному веб-сайті, за умови, що ви знаєте головний пароль. Це чудовий спосіб створити паролі, що навіть витонченим зловмисникам виникнуть проблеми з розправою.
 • Використовуйте двофакторну автентифікацію: Двофакторна автентифікація – ще один розумний спосіб захистити свій веб-сайт. При двофакторній аутентифікації, навіть якщо погані хлопці вгадали ваше ім’я користувача та пароль, їм все одно доведеться отримати доступ до іншого пароля на іншому пристрої (як правило, міститься в SMS, що надсилається в особисту клітинку), щоб пройти другий шар захист. Ми особисто шанувальники miniOrange 2-факторний плагін.

3. Отримайте собі сертифікат SSL

Ось що: якщо ви приймаєте кредитні картки, вам потрібен сертифікат SSL. Вони шифрують ваші клієнтські дані – найчастіше реквізити кредитної картки – коли люди надсилають вам інформацію через Інтернет.

Якщо ви плутаєте SSL, ми склали зручний контрольний список SSL з двох частин, який ви можете подивитися Ultimate SSL контрольний список McAfee, частина 1 і Частина 2.

4. Завжди тримайте резервну копію

Подивіться, ми знаємо, що ми щойно сказали, що вибираємо хоста, який забезпечує щоденне резервне копіювання, і це все добре і добре. Але наприкінці дня ви не маєте гарантії, що ваш господар буде робити резервну копію щодня за вас. Лише ви можете гарантувати збереження резервних копій.

Ось чому вам також доведеться зберігати резервні копії своїх файлів. Якщо ви хочете, створіть резервні копії!

Існує велика кількість плагінів для резервного копіювання WordPress, які пропонують це безцінне обслуговування (дійсно, не скупіться на це!)!

5. А.Б.У. (Завжди оновлюється)

Пам’ятайте вище, коли ми говорили про те, як є розумні люди, завдання яких – знати про безпеку? Ще один хороший фрагмент цих людей працює в таких місцях, як WordPress, і вони постійно виходять з новими версіями WordPress, які виправили раніше нерозкриті отвори в безпеці.

І тому, коли ви ввійдете в WooCommerce і вам буде запропоновано оновитись, ви можете подумати: “Знову ж таки?” але насправді, це на благо вас і вашого бізнесу.

Якщо ваш веб-хост має автоматичне оновлення, можливо, вам не доведеться турбуватися про це. Але якщо цього не відбувається, вам потрібно оновлювати щоразу, коли буде запропоновано.

6. Повідомте своїх клієнтів, що вони захищені

Хоча одне – захищати своїх клієнтів (і ваш бізнес) – це інша справа, щоб повністю повідомити їм, що у вас є спина.

Чому б ти хотів це зробити? Оскільки клієнти, які відчувають себе в безпеці, швидше купують та рекомендують ваш сайт своїм друзям, збільшуючи нижню лінію та розширюючи бізнес.

Таким чином, ми любимо проявляти свою безпеку із McAfee ЗАБЕЗПЕЧЕНО підключати. Він дає змогу відвідувачам знати, що ваш сайт проходить зовнішню перевірку безпеки, а також робить їх безпечними при покупці з вашого сайту.

McAfee SECURE – це не лише простий спосіб підвищення довіри до вашого веб-сайту, але він також надає ряд інших послуг для учасників преміум-класу, включаючи огляди сайтів, діагностику, sitempas, підсвічування пошуку, захист ідентифікатора покупця та багато іншого.

Висновок

Більшість цих кроків прості, як встановлення плагіна на вашому сайті WooCommerce. Вони не потребують тонни технічних знань, і не варто витрачати на це годину або близько того, щоб все це зробити, а потім займайтеся тим, що вам найкраще – продаючи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map