WPExplorer Безкоштовна документація з тематичної документації та використання

У наступному дописі викладено кроки щодо налаштування та використання однієї з наших безкоштовних тем WordPress. Ця публікація перегляне певні функції, які можуть бути недоступні для всіх тем, тому уважно прочитайте їх уважно. Якщо у вас виникли якісь проблеми, не соромтеся надіслати звіт про помилку в Github.


Важливе повідомлення для початківців: Наступний посібник передбачає, що ви знаєте, як використовувати вбудовані функції WordPress. Якщо ви не новачок у WordPress, ви можете ознайомитись із нашими посібниками з WordPress, які пояснюють багато основних функцій WordPress..

Установка теми

Установка дуже прямо вперед. Перейдіть на «Вигляд-> теми» та натисніть «Додати нове» та виберіть завантажений раніше поштовий файл. Це слід назвати чимось на кшталт wpex-elegant.zip, де “елегантний” – назва теми.

встановити тему

Налаштування домашньої сторінки

Нижче наведено етапи налаштування домашньої сторінки. Наступні параметри залежать від того, підтримує ваша тема різні функції чи ні. Наприклад, якщо ви використовуєте тему ведення блогів, вам потрібно буде лише перевірити крок 1, однак, якщо ви використовуєте таку ділову тему, як Елегантна тема WordPress, тоді вам потрібно перевірити всі кроки, крім першого які стосуються вашої теми, уважно читайте!

1. Тема блогу

Якщо ви використовуєте тему блогів, тоді вам нічого не потрібно робити, на домашній сторінці за замовчуванням повинні відображатися останні публікації.

2.Бізнес / Портфоліо / Інша тема

Якщо тема, яку ви використовуєте, не є стандартною темою блогів, тоді для налаштування домашньої сторінки потрібно всього лише створити нову сторінку та вибрати шаблон домашньої сторінки. Потім перейдіть у Налаштування-> Читання та встановіть цю сторінку як параметр “Фасадна сторінка”.

Шаблон домашньої сторінки

Параметри читання WordPress

3. Слайдер

Якщо тема, яку ви використовуєте, включає підтримку слайдера на домашній сторінці (ви будете знати, що це можна побачити на демонстраційній версії), вам не доведеться встановлювати будь-які додатки сторонніх розробників або робити щось складне для його налаштування. Тема включає в себе спеціальний тип публікації під назвою “Слайди”, і ви додасте їх так само, як стандартні публікації, і кожна публікація буде слайдом у слайді.

Важливо: Якщо ви додали слайди правильно і не бачите їх на домашній сторінці, це означає, що це 1 з 2 речей. По-перше, ви не налаштували домашню сторінку правильно, як було сказано вище. По-друге, на вашому сайті конфлікт javascript, спробуйте деактивувати будь-які активні плагіни, щоб переконатися, що жоден з них не викликає проблеми.

Повзунок домашньої сторінки

Повідомлення слайдера на домашній сторінці

4. Особливості будинку

Деякі наші безкоштовні теми включають в себе спеціальний тип публікації під назвою “Домашні функції”. Цей спеціальний тип публікації додано, щоб полегшити додавання “функцій” на домашню сторінку. Ви можете побачити приклад на демонстрації теми Елегантна WordPress. Домашні функції – це піктограми та текст під повзунком, див. Скріншот нижче:

Особливості домашньої сторінки WordPress

Додавання функцій домашньої сторінки дуже просто.

Налаштування сторінки блогу

Якщо ви використовуєте бізнес-тему, де ви можете розмістити блог на окремій сторінці (а не на домашній сторінці), налаштувати її дуже просто! Просто створіть нову сторінку (назвіть її все, що завгодно), після чого перейдіть у Налаштування-> Читання та визначте цю сторінку як опцію для “сторінки публікацій”.

Сторінка блогу

Налаштування портфоліо

Якщо тема, яку ви використовуєте, включає в себе спеціальний тип публікації портфоліо, тоді виконайте наведені нижче кроки для додавання позицій вашого портфоліо, а також створення сторінки вашого портфоліо.

Додавання елементів

Додавання елементів надзвичайно просто. Портфоліо постів працюють по суті, як і стандартні пости. Створіть свою публікацію, додайте вміст, встановіть обране зображення… тощо. Після публікації елемента він відображатиметься на шаблоні домашньої сторінки, сторінці портфоліо та архівах портфоліо.

Вибране зображення: Не забудьте встановити обраний образ! Деякі теми залежать від нього, і якщо образне зображення не встановлено, воно може нічого не відображати.

Портфоліо WordPress

Створення вашої сторінки портфоліо

Сторінку портфоліо дуже легко налаштувати. Все, що вам потрібно зробити – створити нову сторінку та вибрати шаблон «Портфоліо».

Шаблон портфоліо

Повторне замовлення повідомлень

Мене часто запитують, як замовити свої повідомлення в WordPress. За замовчуванням, коли ви публікуєте нову публікацію (будь то стандартний, портфоліо чи функціональний пост), вона відображатиметься на вашому веб-сайті у тому порядку, в якому вона була опублікована. Якщо ви хочете змінити замовлення за замовчуванням, будь ласка, перегляньте наступну публікацію щодо повторного замовлення повідомлень у WordPress.

Імпорт зразкових даних (лише преміальна версія)

Деякі теми можна придбати за преміальну ціну на Creative Market (на сторінці теми буде повідомлення про те, що премійна версія доступна в деталях теми), а ці теми містять зразковий файл даних .xml, який ви можете використовувати для імпорту демо-демонстрація як зразок для початку.

Щоб імпортувати зразкові дані, ви перейдете до Інструменти-> Імпорт, натисніть «WordPress» та дотримуйтесь інструкцій!

Імпорт WordPress

Зміна кольорів теми (лише преміум-версія)

Якщо ви придбали Преміум-версію цієї теми, у вас буде доступ до налаштувань кольору, щоб ви могли легко змінити дизайн своєї теми. Просто перейдіть у «Зовнішній вигляд»> «Налаштувати» та знайдіть вкладку «Стилінг» у налаштуваннях тем. Тут ви можете використовувати підбирачі кольорів, щоб змінити дизайн. Так!

WordPress Тема Настроювач

Повідомлення про помилки та підтримку

Для нас дуже важливим є оновлення наших тем та безкоштовна помилка. Ми створили сховища Github для наших безкоштовних тем, де ви можете повідомити про проблему. Оскільки ми отримуємо звіти, якщо насправді в темі є помилка (не помилка користувача), ми відповімо оновленою темою.

Важливо: Наша система звітів про помилки не шукає підтримки (питання використання теми чи допомога з модифікаціями). Усі наші безкоштовні теми використовують лише вбудовані функції WordPress, і тому ви повинні мати можливість користуватися ними, не потребуючи додаткових вказівок. Якщо у вас є помилка, це вже інша історія, і ми хочемо знати, щоб ми могли її виправити!

Підтримка надається для «преміум» користувачів. Якщо у продажу є преміальна версія, ви можете придбати, щоб отримати додаткову допомогу, якщо ви не знаєте, як користуватися темою або якщо у вас є помилка, яку потрібно негайно звернути на увагу. Підтримка не включає безкоштовні послуги з налаштування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map