Працює на безкоштовний блог WordPress Тема

Ціна:Безкоштовно (Ліцензовано під GPL)
Документація:Тематичні документи
Відео:Відеогід
Github Repo:Github Repo
PreviewDownload

Поточна версія: 1.1.2


Хочете кращого блогу? Powered – це абсолютно безкоштовна тема WordPress у стилі блогу, яку ми зашифрували саме тут на WPExplorer. Ми хотіли створити практичну тему, яка могла б використовувати будь-який тип блогів – бізнес, технології, краса, спосіб життя, подорожі, фуджі та інше. Чистий та мінімальний макет цієї теми дозволяє дуже легко орієнтуватися та читати. Так, є багато приємних тем для безкоштовного ведення блогів, але Powered – це добре кодована тема, що використовує стандарти кодування WordPress, пропонує деякі особливості, які є преміальними (вибирайте між сотнями шрифтів Google, налаштовуйте ширину, вибирайте кольори меню). мати будь-які спам-посилання або зашифрований код, надзвичайно швидкий, простий у використанні та розроблений для сучасності.

Мінімальний, чуйний та швидкий дизайн

Тема Powered кодується з мінімальним дизайном стилю сітки, що дозволяє демонструвати ваші останні публікації в дуже легкому для навігації способі і так само, як і багато популярних блогів. Просто перейдіть до WordPress Customizer щоб вибрати між 1, 2, 3 або 4 стовпцями для вашої сітки. Також ви можете самостійно вибирати між бічною панеллю, лівою бічною панеллю або правою бічною панеллю для своїх архівів, публікацій та сторінок. Необов’язковий “Featured Post” відображає першу публікацію вашої сітки у великому форматі, що додає дизайну теми, але також збільшить експозицію ваших останніх статей. І необов’язковий розділ “Популярні повідомлення” перед вашим нижнім колонтитулом дозволить продемонструвати деякі найпопулярніші публікації.

Налаштування налаштування та розміри зображень

В Powered входить безліч корисних налаштувань налаштування, щоб ви могли змінити ширину сайту за замовчуванням, точку перерви в мобільному меню, додати спеціальний логотип, змінити довжину уривку для входу, включити / вимкнути різні частини теми, вибрати колонки сітки (1,2,3 або 4), виберіть свої макети (права бічна панель, ліва бічна панель, без бічної панелі), змініть запит на відповідні повідомлення та виберіть кількість для відображення, виберіть бажану кількість стовпців віджетів нижнього колонтитула, введіть власний текст авторського права, виберіть шрифт за замовчуванням, сім’я (вибирайте із сотні Google Шрифти), введіть власні розміри обрізання зображення та багато іншого!

Розміри зображень “Рекомендовано”:

Наведені нижче фактично не “рекомендовані” розміри зображень, але це ті, які використовуються в демонстраційному режимі, якщо ви хочете їх використовувати чи щось подібне:

 • Рекомендовані записи: 1100 x 480 x центр-центр
 • Вхід: 760 x 460 x центр-центр
 • Єдиний пост: 760 x 460 x центр-центр
 • Пов’язані: 760 x 460 x центр-центр
 • Сторінки: 760 x 460 x центр-центр
 • Популярні: 760 x 460 x центр-центр

Підтримка перекладів та RTL

Тема Powered WordPress повністю локалізована для перекладу і включає файл Powered.pot у папці Мови. Він також включає 2 функції для додавання підтримки WPML і Поліланг для перекладу деяких налаштувань Customizer, таких як власний логотип, якщо ви хочете використовувати інший логотип для кожної мови сайту.

RTL CSS-файл також включений, щоб забезпечити підтримку мови справа наліво, не роблячи нічого! Просто виберіть мову RTL у налаштуваннях WordPress, і файл автоматично завантажується, переміщуючи різні елементи теми.

Більше конфліктів більше немає!

Забудьте про конфлікти із сторонніми плагінами! Працює кодується з кожною окремою функцією PHP, класом та HTML-кодами та класами, унікально встановленими префіксом, щоб уникнути можливих конфліктів з іншими плагінами. Крім того, ми використовуємо лише основні функції WordPress, ми не використовуємо сторонні тематичні панелі чи сценарії із зміною розміру зображень, які можуть уповільнити або зламати речі.

Інтеграція соціальних медіа

Просто тому, що дизайн простий, це не означає, що ця безкоштовна тема не є повною прекрасною преміум-функцією. У Powered передбачено вбудований спільний доступ до соціальних медіа для всіх ваших публікацій у Facebook, Twitter та Google+. Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку, щоб поділитися своїми статтями (просто не забудьте налаштувати Відкрити графік правильно на своєму сайті через плагін).

Тема також включає користувальницький віджет соціальних медіа, який можна використовувати на бічній панелі чи нижньому колонтитулі. Просто додайте віджет у область віджетів бічної панелі, вставте посилання у соціальних мережах та збережіть. Ви можете легко перетягнути і скинути, щоб повторно замовити соціальні посилання, а також вибрати відкриття посилань на тій же чи новій вкладці.

Потужні блоги

Найголовніше, що Powered спрощує ведення блогів. Немає жодних трюків, просто опублікуйте свої публікації, як зазвичай ви робите в WordPress, і якщо ви хочете, ви можете вставити сумісну сумісну відео або аудіо URL. Ваші публікації автоматично відображатимуть зображене зображення вгорі (або відео / аудіо), а ваш вміст внизу. У публікаціях також відображається необов’язкове авторське поле з біо-та соціальними посиланнями (введіть свої соціальні посилання за допомогою налаштувань користувача), наступні та попередні посилання на статті, а також пов’язаний розділ статей, який відображає інші публікації з тієї ж категорії або навмання (на основі ваші налаштування Customizer).

Powered – це чудовий варіант для будь-якого блогу, і ми дуже сподіваємось, що ви спробуєте його! Ви можете побачити більше функцій теми нижче або просто завантажити тему, щоб зробити ваш блог приголомшливим сьогодні!

Працює з функціями теми WordPress

 • Повністю БЕЗКОШТОВНА тема GPL!
 • Чуйний дизайн
 • 1-4 Макети стовпців для ваших записів
 • Параметри лівої, правої або бічної панелі немає
 • Чиста та мінімальна сітка – вибирайте між кладкою або рядами
 • Завантаження спеціального логотипу зображення
 • Деякі параметри стилізації та типографії
 • Спеціальний віджет соціальних медіа
 • Спеціальні останні публікації із віджетом мініатюр
 • Авторське поле стилю з соціальними посиланнями
 • Стандартні, аудіо та відео повідомлення
 • Схожі повідомлення
 • Розділ популярних дописів
 • Нитки коментарів
 • Нумерація сторінки
 • Текст авторських прав на власні колонтитули
 • Назад до стрілки
 • Чистий і дійсний код
 • І більше!

Документація на тему WordPress

Початок роботи з темою WordPress має бути досить простим, але ось кілька порад щодо використання теми.

Установка: Встановіть цю тему так само, як і будь-яку іншу тему WordPress. Просто завантажте поштовий файл. Потім використовуйте імпортер WordPress для встановлення та активації теми.

Параметри налаштування: Параметри вашого власного логотипу, ширини веб-сайту, стовпців, спеціальних кольорів тощо можна знайти в прямому користувачеві WordPress Customizer. Перейдіть до Зовнішній вигляд> Налаштувати> Загальні параметри теми щоб змінити параметри теми за замовчуванням. Також є деякі вбудовані варіанти стилів / кольорів, до яких можна отримати доступ Зовнішній вигляд> Налаштувати> Стилізація.

живлення стайлінг

Розміри зображень: За замовчуванням тема Powered не обрізає та не змінює жодні зображення, але ви можете визначити своє власне обрізання на Зовнішній вигляд> Налаштувати> Розміри зображень. Тут ви можете ввести ширину, висоту та розташування для різних зображень на сайті. Після завершення обов’язково запустіть відновити плагін мініатюр.

розміри живлення зображення

Повідомлення в блозі: Створюйте публікації блогу, як звичайні, вибравши Повідомлення> Додати нові. Ця тема також підтримує зображення, відео та аудіо в стилі публікації. Просто введіть сумісні посилання oEmbed в поточні метаполя, відображені в редакторі публікацій.

Розділ популярних дописів: Необов’язковий розділ популярних публікацій відображається безпосередньо перед областю колонтитулу, і його можна відключити в «Настроювачі» на вкладці «Футер». За замовчуванням він відображатиметься в порядку більшості коментованих публікацій, але ви також можете встановити Плагін Counter Counter щоб відображати замість цього найпопулярніші публікації.

Оновлення: Оновлення надаються автоматично. Якщо є оновлення теми, воно повинно відображатися на інформаційній панелі WordPress. Якщо ви помітили, що доступне оновлення, але ви не бачите повідомлення про оновлення, ви завжди можете знову завантажити тему та оновити через FTP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map